קצת
לשעת לילה מאוחרת .

Ronnie O

New member
../images/Emo45.gif מזל טוב ../images/Emo13.gif

ואגב- אתה יודע שזה לא חוקי לשמוע מוסיקה בפול ווליום...

alexkagn

New member
תודה. אני לא שומע בפול ווליום

עוד דבר שאני שונא זה אנשים ששומעים מוזיקה ממש חזק עם כל החלונות פתוחים כדי שכולם ישמעו... אני שם על ווליום בינוני ופשוט שר חזק...LOL עם חלון סגור או פתוח.

קטריס

New member
הייתי נותן לך את כל המאסה שלי

אם רק הייתי מקבל "נטיית" % שומן כמו שיש לך, יא בן כלב

קטריס

New member
טוב נו

1. לפעמים יש לי נטיה לדבר דברי הבלים 2. אני נוטה לשתות קצת יותר מדי אלכוהול 3. וידוי מביש ביותר...עישנתי מריחואנה פעם..אבל לא לקחתי לריאות 4. אני בתול, אפילו לא התנשקתי 5. לעיתים אני אומר משפטים חסרי טקט, וכמובן מתחרט על זה אח"כ 6. אני פוחד מנישואין (אבל אין לי בעיה עם מחוייבות) 7. בגן הייתי דלוק על ילדה בשם מאיה, וגם היא היתה דלוקה עלי (עכשיו היא כזאת כוסית שהיא בטח לא רואה אותי ממטר..למה לא ניצלתי את ההזדמנות??)

high k

New member
אולי כי אני חדשה

ייתכן שאני היחידה שתהיתי לגבי סעיף 4?

high k

New member
אז

אני אתעלה על עצמי מלהתעניין אם מדובר בהומור רווח.

קטריס

New member
מה יש?

אף פעם לא פגשת בתול בן 20? מה קרה לערכים? מסורת? שמרנות?

high k

New member
כמעט

והייתי בעצמי בתולה בת 20. אל תסתלבט עליי.

קטריס

New member
וואלה..צריך לעשות מסיבת בתולות

סריגה..תה צמחים..מריטת שיערות מהרגליים..מילקשייק ברוקולי..וצפייה בעקרות בית נואשות

wonko the sane

New member
אם כבר הגעתי לפה

אז אני אציג את עצמי: 1. אני אוהב לשרוף שומן בצורה מקומית 2. אני פיתחתי כ-15 תרגילים שונים לעצירת הגדילה. 3. השיא שלי בBARBELL CURL הוא 170 ק"ג. 4. אני אוהב לעבוד בעיקר על בטן תחתונה וחזה אמצעי. 5. אני מאמין אדוק באימונים של 3 שעות פלוס. 6. תוכנית האימון שלי כוללת כל יום 6 תרגילים שונים ליד קדמית וחזה, וכ350 כפיפות בטן. 7. אני לא אוכל יותר מ-30 גרם חלבון בארוחה אחת.

למעלה