קצת
לשעת לילה מאוחרת .

Malcolm X

New member
אמממממ...

1 - אני אוהב את עצמי 2 - אני אוהב כסף 3 - אני אוהב סקס 4 - אני אוהב כדורגל (וכשחושבים על זה, אוהב כמעט את כל משחקי הכדור) 5 - אני אוהב להתאמן בחדר כושר 6 - אני אוהב לבלות מאוחר בלילה 7 - אני אוהב את עצמי (אמרתי את כבר, לא?
)

אחלה שרשור... הנה שלי:

1. אני בהריון
(חודש ראשון וחצי...) 2. אני גרה בקומה ה-29 3. אני אוכלת חתיכת עוגה לפחות פעם בשבוע (למרות שאסור אבל אני לא עומדת בפיתוי) 4. אני מאסטר ברייקי 5. בעלי הוא המאמן האישי שלי 6. אני מכורה למשחק וידאו מפגר לגמריי 7. המממ זהו...

פשוט עם

New member
גם אני...

1-אני מעל גיל 30 2-אני מכור לסרטים מצויירים 3-חולה על מכבי ת"א בכדורגל 4-שונא את ניר קלינגר (מי שמכיר..) 5-אני מסוגל לשחק מטקות בתור מגן לשני אנשים תותחים יום שלום 6-גדלתי כתלמיד חחכם בישיבה ובגיל 18 יצאתי לתרבות רעה 7-אני עד היום היום (כבר 15 שנה) לוקח לעבודה שוקולד למריחה בפיתה.

danh

New member
מזל טוב -

עוד מעט קט ויש לך בן אדם חדש ... מרגש (וגם מפחיד - האחריות האחריות האחריות ...) שימרי על עצמך היטב . למענו . ותתחדשי ...
danh - נזכר ומתרגש ...

תודה ../images/Emo13.gif נחמד מצדך

מפחיד אותי יותר הקטע של הלידה מאשר הקטע של להיות אמא... משום הרגשתי שאני בשלה לאמהות כבר מגיל 15

danh

New member
בעוד 8 חודשים -

כבר לא תזכרי את ההריון והלידה (לפחות לא את הרגעים הקשים...) ובסך הכל אין ממה לפחד , הגוף שלך יודע מה לעשות ויעשה זאת כשתגיע העת. את רק תהיי צופה פעילה בתהליך. וטיפ קטן לתקופה הקרובה - דברי אליו , שירי לו והשמיעי לו מוסיקה . ארגני לך סביבה רגועה ונוחה וחשבי עליו ואליו לעיתים קרובות . זה עובד. בדוק. בהצלחה . ושוב מזל טוב .
danh - שמזכיר לשלגייה את האמרה האלמותית "...כשהם קטנים הם כל כך מתוקים שבא לאכול אותם , כשהם גדלים - לפעמים מצטערים שלא אכלנו אותם..."

אליהם ../images/Emo6.gif

תאומים קטנים... חושבת עליהם בכל רגע ורגע, כותבת להם מכתבים ושרה להם שירים... אנשים חושבים שהשתגעתי כי זה רק תחילת ההריון, אבל באמת שאני נהנת מכל רגע
תודה רבה על העידוד והתמיכה!

subotaj

New member
תתכוננו!

1. אני בן 22 ואני גר באילת. 2. שלשום קבלתי מחמאה ממר ישראל שאני גודל ועובד יפה. 3. עד גיל 12 פחדתי מהחושך. 4. אין לי שער על החזה. 5. פעם עשנתי נרגילה בתוך אוטו והגיחל נפל לי על הביצים. 6. חברה טובה שלי קוראת לי קרמר. 7. פעם טסטי מאילת לראיון בתל-אביב, בזמן ששכחתי את הארנק בבית, לא היתה לי סוללה בפלאפון, וכשהגעתי ל-ת"א וחכיתי 3 שעות בתור, התברר לי שהגעתי בתאריך הלא נכון והקדמתי בחודש.

zoro3

New member
הנה כמה עובדות עליי....

1.אני בן 36 ואב למור בן 9 2.אני גר באילת 3.הפסקתי לעשן לפני 3 שנים 4.אני האדם הכי אדיש שקיים 5.חולה כדורגל 6.מכור לירקות 7.יכול להתאים את עצמי לכל מצב בצורה הכי מושלמת שיש

alexkagn

New member
יאללה נלך על זה

1. מאז שאני מתאמן אין לי חשק לדברים מתוקים בכלל. הם הפסיקו להיות טעימים, ואני שמח שכך המצב. 2. אני נוהג לשמוע היפ הופ ברכב ולשיר ממש חזק, אפילו כשהחלונות פתוחים והאנשים מסתכלים. 3. יש לי בעיית ספיגה בכליות בזמן שהגוף נמצא בעמידה (ביום אני לא מצליח לספוג כ-0.5 גרם חלבון), אבל הן עובדות יופי כשאני שוכב. 4. כמעט טבעתי אינספור פעמים בזמן גלישה בים. 5. הדבר הראשון שאני מסתכל עליו באישה הוא הישבן
(עידו, אל תגיד שלא אהבת את התמונות של וידה...) 6. מתעב לחלוטין אנשים שמשתמשים יותר מדי ב-"כפרה, מאמי, וכו'", שונא ערסים, כונפות ואנשים מתלהבים. הם מגעילים אותי לחלוטין. 7. לאחרונה התברר לי ששברתי את האף לפני כמה שנים ולא שמתי לב בכלל. הצבא מסרב לממן לי את הוצאות הניתוח לתיקון השבר (אסתטי קל). בני *&^%*^!!!

למעלה