קצת
לשעת לילה מאוחרת .

Rossi46 ®

New member
קצת ../images/Emo32.gif לשעת לילה מאוחרת .

לאחרונה הצטרפו לפורום כמה חדשים , בואו נעשה שרשור היכרות לחדשים וותיקים . בשרשור זה , כל אחד יכתוב 7 עובדות על חייו שחברי הפורום לא ידעו עליו [תשתדלו לא לחרטט .. ]

Spit630

New member
אוקיי....

1) נולדתי ב11.11 2) נגמר לי המלווה לפני יומיים.. 3) אני בכיתה יא'.. 4) מחר יש לי מתכונת בתלמוד... 5) ביום שני יש לי בגרות במחשבים.. 6) בחיים שלי לא חשבתי כ"כ הרבה על מה לרשום בתגובה... 7) בום..

אתה מסתובב יותר מדי בפורומים

של דיאטות כפרה
אבל ממתי יש לי מה לעשות בחמישי בלילה, כשחבר שלי הולך לשדר ברדיו ו"שוכח" להגיד לי שהוא כבר צריך לצאת, אופס מאמי לא ידעת שאני יוצא? טוב אין זמן לחכות שתהיי מוכנה אני הולך בייייייייייייייי! ולאור עוגמת הנפש והתסכול, הנה 7 עובדות עלי שלא ידעתם:
אני מפחדת ממים, מג'וקים ומבדיקות דם. (לא מחטים באופן כללי, רק בדיקות דם).
אני מטורפת על דני רובס (חבר שלי הגדיל לעשות ולקח אותי להופעה של דני לפני חודשיים ביום הולדתי. ישבתי בשורה השנייה באמצע, ממש מול האף של שלו
) |
| בחיים לא אכלתי אבוקדו או מלפפון (וגם אין לי כוונה)
יש לי חתול בולמי וחתולה נכה ולמעשה סיעודית (משותקת בפלג הגוף התחתון). לבולמי קוראים גורי ולנכה קוראים עזית. וגם אין לה עין. (באמת)
בגלל שאני הכי נמוכה בעולם, לכל מכנס שאני קונה צריך לעשות מכפלת, אבל אני עצלנית לגמרי ובגלל זה כל המכנסיים שלי מקוצרים עם סיכות ביטחון.
פדיחה שנזכרתי בה בגלל יום השואה - בכיתה ז' הייתי צריכה להגיש בוק רפורט על ספר, אבל מה לעשות, ממש לא קראתי אותו. הספר היה מהספריה של בית הספר, נראה ממש ישן ומרופט, וממש לא נראה כמו משהו שמישהו אמור להכיר - והייתי בטוחה שאין סיכוי שהמורה שלי תכיר את הספר הזה. אז ישבתי שעה לפני השיעור וכתבתי בוק רפורט מאוד מפורט, שבו המצאתי סיפור נהדר שמתאים מאוד לכותרת של הספר - על חבורת נערים שחיים על החוף, משחקים כדורגל, מכירים בחורות... לספר קראו "הנערים מברזיל".
יוסי אימפוטנט ובעל איבר באורך סנטימטרים ספורים
עכשיו תורכם!

Snirki

New member
חבוב עם סנטימטרים ספורים....

רק אלוהים יעזור לך.

tommythecat

New member
למעשה זו טעות של האלפקה

היא פירשה את חוסר העניין המיני המופגן שלי בה כאימפוטנציה. יוסי גמדות שעירות אף פעם לא עשו לי את זה

Rossi46 ®

New member
שלי ../images/Emo26.gif

אין לי רישיון על רכב ולא ממש אכפת לי .
העיפו אותי מצה"ל לאחר שנה וחצי של שירות .
למרות התזונה הקפדנית , אני מכור לספגטי אלפרדו , פעם בשבוע .
אני הקומבינטור הכי גדול שאתה יכולים להכיר .
פעם חשבתי שאבקות חלבון מנפחות |מכה על חטא| .
אין דבר שמרתיח אותי יותר מאנשים שמאחרים לי .
עם כל הגודל שלי , אם אני רואה ג'וק אני צורח ורץ כמו כוסית .

Moralida

New member
אם אתה רוצה לעוף פשוט תגיד להם

שאתה לא רוצה להיות בצבא. היום לא יכריחו אותך, דיס איז נוט דה פאקינג סבנטיז!

Rossi46 ®

New member
אתה מדבר שטויות במיץ ,

ובבקשה אל תתחיל עם סיפורי ה"חבר שלי , דוד שלי , אח של אבא שלי " וכו' . הצבא נלחם היום בהשתמטות , הוא יכול לבקש עד מחר שלא יגייסו אותו , אבל הם יעשו את זה ועוד איך .

הכל תלוי במה תגיד

אם תגיד שאתה לא רוצה להתגייס,יגידו לך סבבה נראה כבר ותמצא את עצמך בצבא. אם תגיד שאם תתגייס אתה תתאבד וגם ניסית כבר להתאבד כל פעם שהתחלת מסגרת מסוימת יגידו לך ביי ביי וישלכו אותך למדור נחמד מול הבקום

kalay

New member
אני אולי עוד לא התגייסתי אבל...

אם תגיד שאתה רוצה להתאבד ימנו לך פסיכולוג צמוד שיעקוב אחריך + שיחות ומפגשים וככה תצטרך להיתקע בצה"ל בכל זאת.

למעלה