דיון : מה מדריכים/מתאמנים שונאים ?

*gemini*

New member
גם שם זה קורה?

אני זוכרת איך פעם, לפני כמה שנים, באבריבודי, על ההליכון, רגע לפני שהתעלפתי מעייפות, כולי אדומה ומזיעה, פתאום מישהו נוגע לי בכתף. כל כך נבהלתי שכמעט עפתי מההליכון, ואז אני רואה את אחד ה....אני אפילו לא יודעת מה היה התפקיד שלו שם. יחצ"ן? מאמן? לא יודעת. בכל אופן, באמצע המצב הזה, פתאום התחשק לו לא רק להגיד שלום, אלא גם לתת נשיקה של אירופה (כזאת שנותנים אחת על כל לחי). בגלל זה חשבתי....

mAster tAl

New member
להתחיל עם בחורות בחדר כושר זה סבבה

אני בן 18 אני מכיר מישהי משם בת 16 שניראת ממש טוב אז אנחנו מדברים, אני מכיר משם הרבה אנשים וכיף לבוא אבל יש בחור בן 30 בערך שמתחיל עם תלמידת יב"- זה לא קצת מוגזם?! אם כבר בבית שלך, אבל למה אתם צריכים להתחיל להתחבק לי שם בחדר כושר תלכו! ואנשים מסריחים כמובן זה דבר שכולנו אוהבים, יש את המתאמנים שעושים אירובי ואז מתיישבים ישר על המכשיר בלי מגבת וכן כן אתה אחריו וכל הכיסא רטובבב בעעעעע

gil levi

New member
אני שונא

את יהודה הגמד (וזה לא דולפין!). את כל שאר הדברים כבר אמרו אחרים. אגב, סקר קטן: כשהתאמנתי היו במכון שלי זוג מתאמנים (פרטנרים), בין הכי מנופחים במכון, שבאימון שלהם השתלטו על כל המכון: הם היו תופסים מכשירים 20 דקות מראש ואף פעם לא מחזירים משקולות באמצע האימון (מתישהו הם התחילו להחזיר רק אחרי שהם סיימו את האימון והמדריכים ויתרו להם). היו מצבים שמוטות עם 90 קילו עליהם נשארו על הריצפה או על ספסל וכל פעם שהם עבדו עם צלחות, נשארו המון צלחות על הריצפה. גם אצלכם יש זוג כזו?

Malcolm X

New member
הלא רציניים הכי מעצבנים../images/Emo46.gif

אלה המתאמנים שבאים "לדפוק כרטיס". מקשקשים עם החברים שלהם, מחפפים תרגיל-שתיים (וכמובן גם מפריעים לרציניים בדרך), רוב הזמן עם הפלאפון ביד. זה הפרופיל בערך. מטריף את הדעת, אבל אין מה לעשות. אי אפשר להעיף אותם. צריך פשוט לבוא למכון, בשעות שיש הכי הרבה פחות כאלה.

Angeldust1

New member
חחח קוראים לך במקרה אלון מזרחי?

חחחחח הכי הרבה פחות...

subotaj

New member
יש לנו שלשיית סוסים "זקנים" בני 45+

שכל פעם נכנסים לחדר כושר הם מתחילים לצרוח על המאמן שמגעיל פה, לא מסודר וכו' אבל זה בהומור. וכמובן שהם משתלטים. מזל שפליקס חזר לארץ, עכשיו הם פחות עצבנים.

micki21

New member
תזונה

מעצבן אותי שאני שואל מדריך בחדר כושר שאלה על תזונה התשובה שלו תמיד תיהיה "יותר חלבון" לא משנה מה השאלה שלי תיהיה

kalay

New member
מה יש בהמבורגר?

יותר בשר או יותר שומן? "יותר חלבון"

kalay

New member
מלפפון הוא יותר ארוך או יותר ירוק?

"יותר חלבון". וד"א מי שיודע את התשובה מקבל מה שהוא רוצה

אלי ו.

New member
לא תותח, מכיר את זה כבר 25 שנה

ואם כבר חידות, אחת בשבילך. (שאלו אותי בראיון עבודה) קבוצה של עשרה חיילים עומדת בטור עורפי, מסודרת לפי גובה, האחרון הוא הגבוה ביותר והראשון הנמוך ביותר. חובשים על ראשיהם קסדות מתוך מאגר של 7 קסדות אדומות ו 3 לבנות. כל אחד מהחיילים רואה רק את אלה שלפניו ואינו יודע איזה קסדה יש על ראשו. (ז"א החייל האחרון, העשירי, רואה את ראשי תשעת החיילים שלפניו, הראשון לא רואה אף אחד) החמישי אומר בקול רם: אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש. הרביעי שומע ואומר בקול רם: גם אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש. השלישי שומע ואומר בקול רם: גם אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש. הראשון והשני אומרים יחד: אנחנו יודעים איזה קסדה יש לנו על הראש. איך הם ידעו ומה צבע הקסדה שלהם?

GentlyWeeps

New member
:) אומנם אני לא משתתפת פעילה אבל..

אני גם אצטרף -שונאת שכשאני מסיימת את הסט ובדיוק אחרי שניה בא אליי איזה מדריך ואומר לי "יאללה יאללה מספיק לנוח!! תני לי עוד סט!!!" -שונאת את המתאמנות [אולי גם המתאמנים] שבאות מאופרות לחדר כושר! זה נראה לי דיי אידיוטי לבוא לעשות אימון עם איפור שכאחרי זה מזיעים כמו שור - שונאת את הזכרים שמסתכלים בזלזול על נקבות 17 שבאות להתעמל כי הם הרי גברים חזקים וחסונים שמתאמנים הרבה בחדר כושר [אפילו שהם נרשמו לפני יומיים] ומה יש לנקבות לעשות בחדר כושר? [רק מה שהם לא יודעים שאולי אחת הנקבות האלה כבר מתאמנת 4 שנים
] -שונאת שכשאני במכשיר כלשהו ופתאום מישהו קופץ ומחליט לתת לי "טיפים" לאימון "נכון" יותר -שונאת את המדריכים שאוהבים לעזור רק לחברים שלהם ולמתאמנים וותיקים במכון אממ וזהו ניראלי
אולי אני אזכר אחרכ

kalay

New member
מה אני שונא...

מדריכים שמתערבים בתוכנית אימונים של מאמן אחר. אני אסביר: אני עושה תוכנית עם מאמן אחד ויש מאמן אחר (הוא מאמן טוב, אל תבינו לא נכון) שאימן אותי מזמן וכל פעם הוא חייב לשנות לי משהו בתוכנית. לפעמים זה לטובה אבל אז בא עוד אחד ואומר לך לעשות משהו אחר ואז נהיה בלאגן. ואני גם שונא ערבים שבאים בחמולות תופסים את כל האיזור של המשקולות וזהו אין עם מי לדבר הכל תפוס צריך לעשות תרגיל אחר. אני מתאמן בכפ"ס ובאים לשם כל תושבי טירה וקלאנסואה. וזהו נראה לי...

פחח אל תהי פראייר אחי

אתה רוצה לעבוד שמה לך תעשה את התרגיל וזהו הם בני אדם כמו כולנו, רוב הסיכויים שהם פשוט יתנו לך להתאמן בשקט.

kalay

New member
אני אסביר יותר טוב...

הם לוקחים נגיד מוט שמים עליו איזה 20 משקולות והם עושים 6-8 סטים ככה. והם לא יכולים לתת לך להיכנס איתם בסטים כי עד שמורידים את המשקל, שמים משקל אחר זה הורס להם את הסטים. אותו דבר גם עם לג פרס ועוד כמה דברים. מבין אותי?

אני שונא

כששמים מוסיקה של כוסיות בפול ווליום ואיזה זקנה מתחילה לרקד. יש לנו רק 2 ספות דחיקה וכסא אחד , כלומר אם שלושתם תפוסים הלך לי חצי אמון. שונא שבאים חצי שכבה וכל אחד מנסה לעשות פוזות כמה הוא דוחק בבנץ' פרס בצורה הכי עקומה שיש. שונא כשבאים אלי ואומרים לי אחרי שלא התאמנתי : ואי ירדת בנפח, תודה אני יודע את זה בעצמי. אלכס

HelloweeN

New member
אני ממש שונא, בתור מאתמן:

-חולארות אגואיסטיות שלא מוכנים לתת לי להכנס איתם בסטים (ניתקלתי באחד כזה בכימעט שנה שאני מתאמן, וזה כמעט הגיע למכות) -המכון שלנו ידוע כבית אבות (בלשון המעטה), אני בד"כ מביא כל פעם האוסים וקלאב טראנס מקפיץ שיהיה משהו נרמלי ברקע, ואני ממש ממש מתעב את הזקנים שמזדיינים שאומרים שיכבו את החרא הזה. (שתבינו, זה הגיע למצב שהיו שמים דיסקים של דרבוקה!!!! רק תיפוף דרבוקה מעצבן טילים, בלי מוזיקה בלי כלום!) -אני שונא זייני שכל שמפריעים להתאמן, ועם כמה שאני מנסה להמנע משיחות חולין באמצע האימון, בממוצע הולכות לי כ-7-10 דקות על זיוני שכל מיותרים לגמרי. -והכי אני שונא עומס. פשוט שונא לראות הרבה אנשים במכון. אני אוהב לבוא, ושהמכון יהיה כמה שיותר ריק, עם כמה שפחות אנשים. יום אחד...... גם לי אולי יהיה מכון פרטי משלי..

למעלה