לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'דיון : מה מדריכים/מתאמנים שונאים ?'
דיון : מה מדריכים/מתאמנים שונאים ?
<< ההודעה הנוכחית
04/04/2005 | 00:48
72
180
זה דיון למדריכים ולמתאמנים יחד.
למדריכים : מה אתם הכי שונאים אצל מתאמנים בחדר כושר ? מה הדבר שמעלה לכם את סף העצבים ?
למתאמנים : מה אתם שונאים אצל מדריכים ? מה מרגיז אתכם ?

אני אישית שונא :
שילד בא לחדר כושר עם אמא שלו והיא אומרת לי "אני רוצה שיתחזק, שלא יראה לי כמוך פתאום". .
שדווקא מתאמנים שלא שמים דיאורדורנאט שואלים אותי ים של שאלות.
שלא מחזירים משקולות למקום, זה יכול להרוס אותי מעצבים.
שמתיחסים בזלזול לדברים שאני אומר.
שמבקשים ממני להחליף מוסיקה.

קשים הם חייו של המדריך בישראל.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה אני שונא...'
מה אני שונא...
04/04/2005 | 00:52
62
האמת שלא אכפת לי מה המדריכים עושים. רק אומר להם שלום. אף פעם לא מבקש מהם עיצה לאימונים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לא סובל את אלו במלתחות שמטיילים'
אני לא סובל את אלו במלתחות שמטיילים
04/04/2005 | 00:58
1
81
לך שעה ערומים ומסדרים את כל התיק שלהם ערומים ומשוחחים בפלאפון ערומים. ועוד אח"כ אני צריך לפגוש אותם בסאונה, ערומים. בחייאת רבאק אף אחד לא רוצה לראות אותך שים מגבת יא פגע!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' מסכימה בהחלט!!!'
מסכימה בהחלט!!!
04/04/2005 | 02:08
57
ועוד-
שונאת את האלה שחושבים שהם יודעים יותר טוב ממך מה צריך לעשות ונותנים לך עצות לא מועילות בלי שאפילו תבקש אותם- לצערי יש המון כאלו פה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הממ'
הממ
04/04/2005 | 01:09
3
60
שונאת שצריך לבקש ממדריך 100000000 פעם שיבוא לשמור עליי בלחיצות חזה או שיסדר ספסל שנתקע וכו' וכו' ..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תבקשי ממני פעם אחת, ואגיע'
תבקשי ממני פעם אחת, ואגיע
05/04/2005 | 00:49
22
לצפיה ב-'*אל* תבקשי ממדריכים שישמרו עליך'
*אל* תבקשי ממדריכים שישמרו עליך
05/04/2005 | 08:40
1
61
לפני יומיים ביקשתי ממדריך שישמור עלי בסקוואט (אחרי שבפעם האחרונה הגעתי לכשל לא מתוכנן ובמזל היה מישהו לידי שיעזור לי, אחרת הייתי דופק התרסקות חבל"ז).

פשיי..למה לא ביקשתי ממתאמן אחר או משהו? הבנאדם אמר "רק רגע", נעלם לשתי דקות, וחזר עם עוד 7 חבר'ה. אחד משגיח עלי מאחורה, אחד מקדימה, שניים מהצדדים, ואחד בצד שמנתח את התנועה לשאר המדריכים.

וכשהגעתי לכשל והייתי צריך עזרה, אני כזה "עכשיו" והם לא שומעים אותי כי מקשיבים למדריך מברבר. אז אני מתחיל לכרוע תחת עומס המשקל ואז המדריך שמצד ימין תופס את המשקל, אבל המדריך שמצד שמאל לא.

אז מן הסתם צד שמאל ממשיך לרדת ואני נכנס לפוזיציה די עקומה, ואז פתאום מעיר המדריך "וואו בחור אתה עובד ממש לא נכון אתה לגמרי נוטה לצד!!"

ואם לא הייתי חסר נשימה הייתי אומר "מה אתה אומר יא מצורע!!!!!" קיצר אח"כ המדריך השני התעורר ותפס את הצד השני ועזרו לי להחזיר את המוט בחזרה.

סיוט.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
05/04/2005 | 19:03
7
לצפיה ב-'דברים שאני שונא'
דברים שאני שונא
04/04/2005 | 01:25
70
1. מתאמנים המשחקים אותה שהם באים להתאמן, לא פעם ולא פעמיים אני שומע תגובות מאנשים, "המצפון גרם לי לבוא להתאמן היום" - לא רוצה להתאמן? אל תבוא, אבל אל תשחק אותה שיאללה הנה אני בחד"כ.
2. שמישהו תופס את הסמיט, מבצע לחיצת חזה (כי אין לו כוח להכנס עם אנשים אחרים במוט חופשי) ולא מוכן לוותר.
3. מדריכים שחושבים את עצמם כאילו הם אלוהים ומתייחסים בלגלוג למתאמנים.
4. מתאמנים שלוקחים אליהם את כל המשקולות בטענה שבסט הבא הם צריכים אותם.
5. מתאמנים שלוקחים את המוט אולימפי בשביל לבצע דד-ליפט ומשאירים אותו זרוק על הרצפה.
6. מתאמנים וותיקים המתייחסים בלגלוג למתאמנים חדשים המרימים משקל נמוך (בהתחלה ממש נתקלתי בזה, זה העלה לי את הסעיף).
7. מדריכים שלא עושים כלום!!, כל היום יושבים בכסא ומדברים בטלפון עם הפוצי מוצי שלהם ושמבקשים עזרה מהם, הם עושים טובה שמתייחסים למתאמן וגם התשובות שלהם בהתאם.

זהו זה בערך מה שאני חושב (אומנם אני מתאמן אבל יש לי לא מעט דברים על המתאמנים האחרים).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לא סובלת בעיקר'
אני לא סובלת בעיקר
04/04/2005 | 16:40
1
56
גברים בגיל של אבא שלי שחושבים לפלרטטים איתי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לפלרטטים = לפלרטט'
לפלרטטים = לפלרטט
04/04/2005 | 16:41
17
לצפיה ב-'טוב אז:'
טוב אז:
04/04/2005 | 07:56
2
60
-שמיתאמן בא לא בלבוש ספורט ואתה אומר לו שהוא לא יכול להיתאמן אז הוא רב איתך.
-שמיתאמן עולה על מסילות ומדבר בפלא' ואתה אומר לו שזה מסוכן והוא צריך לסיים את השיחה והוא אומר לך רק רגע...
-שמיתאמנים לא מבינים למה אתה צריך לבקש מהם אישורים רפואיים.
-שמיתאמן אינו מעוניין לקבל תיקון והוא מקובע על מה שהוא מיתאמן שנים.
-שמיתאמן אומר אבל אני "מרגיש" שזה עובד....
-שמיתאמן אינו מחזיר משקולות למקום.
-שמיתאמן אינו מבין למה הוא צריך לשים סוגרים.
-שמיתאמן לא מוכן לחלוק מכשיר בסט סט עם עוד מיתאמן בשעת לחץ.
-שמיתאמן אומר שבנית לו בתוכנית קצת מידי תר' [הרי המדריך הקודם בנה לו איזה 20 סטים ליד אחורית ואתה נותן לו "רק" 2 תר' ליד אחורית..]
-שאתה משקיע במיתאמנים ועונה לכל שאלה ומדגים בעצמך תר' ומתקן תנועות ובסופו של דבר הם לוקחים איזה מאמן פליץ אישי שבכלל לא מהצוות של המקום והם לוקחים אותו רק בגלל שהם יודעים שהוא מאמן אישי... חח ואתה המדריך של החדר כושר אז אתה לא..[חוסר ידיעה שלהם...]
-שמיתאמנים אינם מתחשבים במיתאמנים אחרים במיליון דוגמאות כמו מוסיקה מזגן מכשירים חושבים שמגיע להם הכל.
אבל עדיין עם כל זאת אני אוהב לאמן
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חן, עכשיו אמרת דבר חשוב'
חן, עכשיו אמרת דבר חשוב
04/04/2005 | 13:40
43
שעם כל כושר השכנוע שלי - גם אני נופל בו. ברגע שמתאמן בא ואומר לך "אני מרגיש שזה עובד על הפס" לא יעזור מה שלמדת, מה שקראת, הכל מתבטל במחי יד מאחר ו"ההרגשה" של אותו מתאמן תוליך אותו שולל. אי אפשר להתווכח עם אנשים שהרגישו. כנ"ל לגבי אנשים שירדו במשקל מהפרדת פחמימות וחלבונים, הם ירדו במשקל, זו עובדה ! לך תסביר להם שהם ירדו בגלל המאזן הקלורי השלילי, אותם זה לא מעניין !
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שונא שאנשים שמים י' ב"מתאמנים"'
שונא שאנשים שמים י' ב"מתאמנים"
04/04/2005 | 16:18
18
לצפיה ב-'אני הכי שונא'
אני הכי שונא
04/04/2005 | 10:08
1
54
שלא חשוב מתי אני בא תמיד המאמנים באימון אישי ואי אפשר לשאול אותם כלום.
זה פשוט בושה. בן אדם יכול לעשות תרגיל בצורה לא נכונה ביותר והם אפילו לא יראו אותו מרוב שהם עסוקים באימונים אישים שלהם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שונאת'
שונאת
04/04/2005 | 10:34
40
שהקולגות שלי מאכילים את המתאמנים במיתוסים מטופשים או סתם בטעויות ואני צריכה להגיד למתאמן את העובדות מבלי להוציא את המדריכים האחרים רע.

שונאת את האנשים שגונבים עוד 10 דקות בסגירה למרות שחצי שעה לפני זה קראו עיתון במקום להתאמן!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'דווקא לי התחיל להציק משהו אחר...'
דווקא לי התחיל להציק משהו אחר...
04/04/2005 | 10:34
47
חוץ מזה שכל מי שעובר בדלת של המכון צריך לקבל תואר דוקטור באנטומיה ופיזיולוגיה של המאמץ (ויש כאלה שגם בנוירולוגיה), כמות האנשים פר מכשיר זה דבר מעצבן. לא הגיוני שיש שעות במכון שבהם יש לחץ שיא ואתה מחכה לספה יותר מחצי שעה (כי כשאתה שואל אותו מי אחריך הוא נותן לך רשימה של 2-3 אנשים). זו הסיבה אני אוהב להתאמן בבית עם הציוד שלי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מעצבן...'
מעצבן...
04/04/2005 | 11:14
4
47
כשלא מחזירים את המשקולות למקום. חוסר התחשבות מבחיל.

כשמסרבים לתת לך להשתמש במכשיר יחד איתם כדי לא לדפוק לך את האימון. לרוב זה מגיע מצד האנשים שעושים סט, נחים 10 דקות על המכשיר ואז ממשיכים בסט הבא, כמובן מתוך 10 סטים. מישהו אמר חוסר התחשבות?

מאמן אישי ששוכח שהפרסומת הטובה ביותר שלו היא הוא עצמו, הולך במכון כמו תרנגול, ומתעלם ממתאמנים אחרים (בסגנון "אם אתה לא משלם לי למה שאתן לך עצות?"). רד לעם, תחייך כשצריך, תן עצה ברגע המתאים מרצונך הטוב. אם אני אראה שאתה אנושי ובעיקר שאתה יודע את העבודה ויודע איך להביא לי תוצאות, אולי אני אחליט להשקיע בך את כספי. בלי זה אין לי שום דרך לדעת מה אתה שווה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בקשר לדבר השני שאמרת'
בקשר לדבר השני שאמרת
04/04/2005 | 21:55
3
37
מסכים איתך שיש אנשים שמבזבזים מלא זמן על אותו מכשיר ולא נותנים לך להתאמן. זה לא בסדר.
אני עובד בתוכנית שבה אני פשוט חייב שהמכשיר ישאר אצלי כל 3 הסטים (כי אני עושה אותם במרווחים של 15 נשימות רגילות) ככה שאני לא מסכים לחלוק עם אחרים במקרה הזה. מבחינתי זה לגיטימי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תן לי לנחש'
תן לי לנחש
05/04/2005 | 00:27
2
32
מאחר ואני קורא את מה שאתה כותב בפורום כבר הרבה שנים (וגם אני יודע לקרוא את מה שכתבת על 15 נשימות בין סט לסט), שה-3 סטים האלה לא לוקחים לך 20 דקות... נכון?

תשמע, יותר מעצבן מזה שזה הורס לך את האימון זו העובדה שהבן אדם שתופס את המכשיר מתמזמז כאילו בכוונה עם הזמן... ויש לו הרבה מאד מאד זמן בדיוק בזמן שאתה צריך את המכשיר. אם אני לא מצליח לגרום לו במילים יפות לייעל את האימון שלו, אני נאלץ לבחור מכשיר אחר שעובד על אותה תנועה, בהנחה שעדיף לשנות את התכנית ליום אחד מאשר למשוך את זמן האימון סתם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה הבעיה?'
מה הבעיה?
05/04/2005 | 08:32
1
28
"סליחה אדוני, אפשר לעבוד איתך?"

או - "סלח לי, אתה פשוט כבר המון זמן תופס את המכשיר ולא עובד, ואני כבר צריך להמשיך לעבוד אחרת אני אתקרר".

או - "תגיד לי צוציק, אבא'שך בנה ת'מכון הזה? לא? וואלה? אז קום כבר אינעל שורלק!"

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחח
05/04/2005 | 11:45
22
קודם כל, לרוב מדובר בנשים מבוגרות, או בגברים בגילאי ה-30 שהתחילו להתאמן אתמול והם היסטריים שאם אני אשנה להם משהו כל האימון שלהם יתפספס (no wonder למה הם לא רואים תוצאות).

חוץ מזה, לרוב אני מצליח לשכנע את המתאמן לתת לי להמשיך באימון שלי בלי הפרעה. אבל אם תנסה את זה לא בארץ אלא בחו"ל, תגלה שזה קצת יותר קשה. חוקי הנימוס אחרים שם מאשר בארץ ומה שכתבת לא בדיוק עובד...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני שונא ש...'
אני שונא ש...
04/04/2005 | 16:30
35
הכי מעצבן זה שאנשים מדברים איתך במקלחת ערומים, מתנגבים לך שם באמצע שם, מארגנים את התיק שלהם וכל זה ערומים.

יש את המתאמנים שבאים לחפור לך, אני מכיר אחד והינה שורה שלו: תראה איך הוא מתחיל איתה, הוא לא מבין שבחורות לא נמשכות לבחורים שיריריים כאלה מה שיותר חשוב להם זה הרגישות ככה אני ראיתי בערוץ ריאלטי של yes. תעזוב אותי מה איכפת לי!

יש את אלה שממציאים לך תוכניות אימונים משלהם.
את המתאמנים החדשים שבאים ומתקנים , מוסיפים סטים וחזרות וממליצים שטויות.והוא רק לפני רבע שעה יצא מהמשרד שהוא נרשם פעם ראשונה בחיים שלו לחדר כושר.
והכי מציקקקקק המשקולות! למה אני צריך להסתובב בכל הקטע של המשקולות החופשיים בשביל לחפש את המשקולת יד השנייה של ה7.5 קילו?!
וגם יש את המתאמנים שעובדים עם כל המשקולות בכל המשקלים תשחררו קצת גם לי

לגבי המאמנים, אני ממש אוהב אותם חוץ משתי הבחורות. כל המאמנים הגברים תמיד משגיחים, תמיד מתקנים ותמיד נותנים טיפים לעבודה טובה יותר
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אצלי עדו משקולות מנצח הכל'
אצלי עדו משקולות מנצח הכל
04/04/2005 | 16:53
2
41
זה פשוט מוציא אותי מדעתי שכמה שאני אסביר כמה שאדריך אנשים לא יחזירו משקולות למקום
והכי מעצבנים אותי אלה הסוסים שעושים משקלים מפחידים וכשאני מגיע למשמרת בוקר אני צריך להשקיע ולהשקיע כדי לסדר הכל במקום

כל השאר מתגמד על יד זה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'re:לדולפין ולרוזי'
re:לדולפין ולרוזי
04/04/2005 | 21:49
1
22
שלום
לגבי המשקולות והחזרתן פשוט אין ברירה חייבים להיות שוטרים וכמו שנאמר "בכביש אל תהיה חכם תהיה מנייק" ,הבעיה מתחילה שלא כל המדריכים מיישרים קו או מדריך שמפעיל מישהו באימון אישי  מעלים עין מהמתאמן שלו(פרנסה ),חברה אין דבר כזה  להעלים עין ולא לוותר לשום שמנדריק,דווקא הגדולים והסוסים משם צריך להתחיל וכמובן ליישר שורות וקו עם המדריכים כי אחרת זו פשוט נסיעה בניוטרל.
כל טוב
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אצלי זה שונה,'
אצלי זה שונה,
05/04/2005 | 06:37
18
דווקא המתאמנים הרציניים, תמיד מחזירים את המשקולות למקום ועובדים בצורה נקייה ומסודרת. אלה המתאמנים הפחות רציניים שעושים לי בלאגן עם המשקולות. אבל אני לא מוותר, תמיד אני מבקש מאנשים להחזיר את המשקולות למקום.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לא אוהבת'
אני לא אוהבת
04/04/2005 | 17:26
30
* שאנשים מסריחים.
* שאנשים נתקעים על מכשיר שעה כשרוב הזמן הם יושבים ומדברים עם מישהו.
* שאנשים מדברים בטלפון באמצע אירובי (זה פשוט נראה לי מגוחך להחריד).
* ילדות בנות טיפשעשרה שמסתובבות בחדר כושר. יש לי המון סיבות. לא נפרט את כולן עכשו. חשוב לציין שזה לא עניין גורף.
* אנשים שמתחילים לדבר איתי באמצע סט (נו, מה, אתה פה מהיום? איך תרגיש אם אני אתחיל לשאול אותך שאלות באמצע ספירה?) או אנשים שמתחילים שיחה של שעה במנוחה שבין הסטים.
* מדריכים שמתחילים לבלבל את המוח באמצע סט (וזה לא שאני חלילה מזלזלת בידע של המדריכים, אבל - וזה הסעיף הבא)
* לעשות כל יום את אותו תרגיל ובכל יום לשמוע ממדריך אחר שאתה לא עושה טוב (כשבעצם אתה עושה *בדיוק* כמו שאמר לך המדריך מאתמול), וצריך לעשות ככה (רק בשביל שלמחרת יבוא מדריך אחר יגיד שזה לא טוב). וזה לכם המדריכים: אם כל אחד אומר משהו אחר, מישהו מבלבל את המוח, ואם חסרים לכם מתאמנים לשיעורים פרטיים, לקטוע אנשים באמצע סט כדי לספר להם (שלא במודע כמובן) כמה החבר שלכם מאתמול הורס לכם את הבריאות עם איך שהסביר לנו לעשות את התרגיל, זו לא דרך שיווקית טובה.

ולסיום, משהו חשוב שאני אוהבת (לא כל כך קשור לשרשור הזה אבל בכל זאת):
** לראות שינוי באנשים. אני מאוד אוהבת לראות אנשים שצריכים להוריד במשקל מתמידים ומרזים, ואני מאוד אוהבת לראות אנשים מקבלים צורה. כשאני עושה אירובי, אז כל מה שקורה סביבי זה הטלויזיה שלי. אני רואה אנשים שבאים קבוע, ורואה איך הם משתנים. זה מדהים בעיניי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ומה קורה בחדר כושר של סינים?'
ומה קורה בחדר כושר של סינים?
04/04/2005 | 18:21
33
זה קומדיה מעולה...כל פעם

מדריכים:
אין להם מושג מה באמת תפקידם. לא יודע איפה הם למדו (אם בכלל) תפקידם לתת לך מגבת ושלט לטלויזיה ולגרש אנשים לקראת שעת סגירה. שאלות בד"כ נתקלות במלמולים חסרי פשר. ביקשתי הדגמה לתרגיל לתאומים הסתכלו עלי כאילו אני פסיכי.

המתאמנים:
הם הכוכבים האמיתיים...

קודם כל הרוב כנראה מאמינים שזה שהם נכנסו לחדר כושר זה כבר עושה אותם ספורטאים אז הם עושים להם כמה סטים אקראיים (בליווי גניחות קולניות למדי) לאיזה 7 דקות, מסתכלים בראי בד"כ תוך טפיחה על הכרס ואז הולכים הביתה.

סינים שיכולים להרשו לעצמם ללכת לחדר כושר הם בד"כ די אמידים ורגילים שיש להם משרת צמוד (באמת). מכיוון שהם לא מביאים את המשרת לחדר כושר הם מתפלאים איך דברים לא זזים בעצמם. שבוע שעבר איזה גברת מתאמנת באליפטיקל ומשאירה את המגבת המסריחה שלה על המכשיר. אני שואל אותה אם היא סיימה. היא אומרת כן. אני אומר לה "והמגבת" אז הפרינססה עונה לי "אני לא צריכה אותה, אני הולכת הביתה". הסתובבה והלכה. נחשו מי הרים את המגבת? (רמז: ע"ע מדריכים).

אפרופו משרתים... יש פה כאלה שיש להם מאמן כושר אישי. איזה צעקות הם מביאים על המאמן במהלך האימון. פשוט בידור. היתה אחת שהמדריך נתן לה לעשות קיקבק (ליד אחורית). היא כנראה לא אהבה את התרגיל ונכנסה באימאמא שלו. במקום להביא לה את הדמבל בראש הוא השפיל עיניים לרצפה וחיכה שהזעם יעבור.

כנראה שקונספט של תזונה נכונה וחדר כושר עדיין לא חלחל פה אז מה מוכרים בבר של החדר כושר? שוקולד, פרינגלס, קוקה קולה, בירה... וכל הכרסתנים שבטוחים שהרגע הם שרפו 2000 קלוריות מזה שהם צעדו 5 דקות על המסילה מפרקים איזה בונבונירה בסוף האימון

והשיא – אנשים אוכלים בסאונה. קבוע !! ומה אוכלים? המבורגר ממקדונלד (יש צמוד למכון). זו לא המצאה זה אמיתי. תחשבו על הריח בסאונה. מילא לייבש גרביים לריח הזה התרגלתי אבל המבורגר...

חוויות במכון יש פה כל יום...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני שונא'
אני שונא
04/04/2005 | 18:41
5
36
בנות 14 שגורמות לי לחשוב שהן בנות 18 (רלוונטי גם מחוץ לחדר הכושר)
את המאמן הבדחן, שרק מריץ דאחקות
את המאמן הסטלן, שלא מסוגל להרים משקולת של 15 קילו
את הרוסים הסוסים (בלי להעליב את אלכס), שמדברים רק בינהם, רק ברוסית, ולא מחייכים לעולם
שימו לב, זה קיים רק אצלי במכון - ה"שוגר דדי'ס". שני חטיארים שמגיעים עם כוסית בת 14 (או 18), ומאמנים אותה, כנראה מתוך מניעים אישיים...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה קורה בחדר כושר אצל ההונגרים..'
מה קורה בחדר כושר אצל ההונגרים..
04/04/2005 | 19:45
4
34
קודם כל נתחיל בזה שאין מדריכים..כל אחד עושה מה שהוא מבין..ככה שבמקום ללמוד...אני משוטט באינטרנט..
*רוב המתאמנים פה מגיעים בלי מגבת-דבר דוחה שלעצמו
*חצי מהמתאמנים מגיעים עם כפכפים..
*יש פה איזה 3 ליצנים שלוקחים סטוראידם וחושבים שבחדר כושר של אבא שלהם.
*כל מתאמן ישראלי שמזהה שגם אתה ישראלי בא וקודח לך באמצע סט..כל ישראל חברים
*יש פה אחד שמן 170 ק"ג-שמתאמן יחף,עם גופיה ותקלטו את זה..תחתוני ספידו..כן כן תחתוני ספידו...תמונות קשות..

מה טוב?
הבנות..אח..מפצה על מחול השדים הזה..איזה גופות..טוב זה לשרשור הבא..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'semmelweis egyetem?!'
semmelweis egyetem?!
04/04/2005 | 21:04
5
לצפיה ב-'OKOROK SOROK!'
OKOROK SOROK!
04/04/2005 | 22:30
2
3
לצפיה ב-'igen...אתם גם פה?'
igen...אתם גם פה?
05/04/2005 | 02:38
1
8
לצפיה ב-'סיימתי כבר מזמן'
סיימתי כבר מזמן
05/04/2005 | 19:49
10
למדתי בדברצן.
זוהי החוויה המעצבת של חיי , ממליצה לכל אחד ואחד. אני עומדת עכשיו על סף בחינת התמחות שלב א' ביוני. תלמד טוב יקירי , אתה תצטרך את זה בהמשך.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אפרופו מאפיה רוסית...'
אפרופו מאפיה רוסית...
04/04/2005 | 20:50
1
30
אין לי שום דבר נגד רוסים אבל בחדר כושר שבו אני מתאמן 80% מהאנשים בכל זמן נתון הם רוסים, כולל המדריכים, המנקים, העובדים בקפטיריה,המאבטח ועוד ועוד.
בנוסף אני שונא שמדריכים מתנשאים עליך ושאתה מבקש שישמרו עליך אומרים:"למה אתה צריך שמירה בכלל זה כולה 20 קילו" בטון מלגלג

שונא שמדריכים בני 25-30 מתחילם עם בנות בנות 12-16 זה מטריף.יש לנו אחד שהמהות שלו בחיים(בספק אם למד בווינגייט בכלל) היא להתחיל עם נשים בחדר"כ זהו פשוט לא עושה כלום מלבד לבוא לאליפטיקל ולפתח עם הילדונת שיחה בזמן שהיא מתנשמת ומתנשפת עליו.

שונא שמדריכים מפתחים שיחות חולין עם אנשים שהם הכירו מהגן ובאו להתאמן בחדר"כ והסיכוי לשאול אותם שאלה לגבי משהו היא אפסית לחלוטין.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני איתך.. (='
אני איתך.. (=
05/04/2005 | 07:45
10
לצפיה ב-'אני אישית פשוט שונאת'
אני אישית פשוט שונאת
04/04/2005 | 21:07
4
41
מדריכים חרמנים שמתחילים לנהל איתי שיחות נפש חודרות בזמן אימון אירובי כשאני על סף עילפון.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'איפה את מתאמנת?'
איפה את מתאמנת?
05/04/2005 | 18:45
3
27
באבריבודי בתל אביב?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'קאנטרי קלאב בבאר שבע'
קאנטרי קלאב בבאר שבע
05/04/2005 | 19:41
2
11
לצפיה ב-'גם שם זה קורה?'
גם שם זה קורה?
05/04/2005 | 21:19
1
22
אני זוכרת איך פעם, לפני כמה שנים, באבריבודי, על ההליכון, רגע לפני שהתעלפתי מעייפות, כולי אדומה ומזיעה, פתאום מישהו נוגע לי בכתף. כל כך נבהלתי שכמעט עפתי מההליכון, ואז אני רואה את אחד ה....אני אפילו לא יודעת מה היה התפקיד שלו שם. יחצ"ן? מאמן? לא יודעת. בכל אופן, באמצע המצב הזה, פתאום התחשק לו לא רק להגיד שלום, אלא גם לתת נשיקה של אירופה (כזאת שנותנים אחת על כל לחי).

בגלל זה חשבתי....
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
05/04/2005 | 23:12
20
תופעה כלל ישראלית. אצלי זה ממש לא חד פעמי.
פשוט מכה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'להתחיל עם בחורות בחדר כושר זה סבבה'
להתחיל עם בחורות בחדר כושר זה סבבה
04/04/2005 | 23:30
38
אני בן 18 אני מכיר מישהי משם בת 16 שניראת ממש טוב אז אנחנו מדברים, אני מכיר משם הרבה אנשים וכיף לבוא
אבל יש בחור בן 30 בערך שמתחיל עם תלמידת יב"- זה לא קצת מוגזם?!
אם כבר בבית שלך, אבל למה אתם צריכים להתחיל להתחבק לי שם בחדר כושר תלכו!
ואנשים מסריחים כמובן זה דבר שכולנו אוהבים, יש את המתאמנים שעושים אירובי ואז מתיישבים ישר על המכשיר בלי מגבת וכן כן אתה אחריו וכל הכיסא רטובבב בעעעעע
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני שונא'
אני שונא
05/04/2005 | 00:34
9
39
את יהודה הגמד (וזה לא דולפין!). את כל שאר הדברים כבר אמרו אחרים.

אגב, סקר קטן: כשהתאמנתי היו במכון שלי זוג מתאמנים (פרטנרים), בין הכי מנופחים במכון, שבאימון שלהם השתלטו על כל המכון: הם היו תופסים מכשירים 20 דקות מראש ואף פעם לא מחזירים משקולות באמצע האימון (מתישהו הם התחילו להחזיר רק אחרי שהם סיימו את האימון והמדריכים ויתרו להם). היו מצבים שמוטות עם 90 קילו עליהם נשארו על הריצפה או על ספסל וכל פעם שהם עבדו עם צלחות, נשארו המון צלחות על הריצפה. גם אצלכם יש זוג כזו?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הלא רציניים הכי מעצבנים'
הלא רציניים הכי מעצבנים
05/04/2005 | 00:47
1
30
אלה המתאמנים שבאים "לדפוק כרטיס". מקשקשים עם החברים שלהם, מחפפים תרגיל-שתיים (וכמובן גם מפריעים לרציניים בדרך), רוב הזמן עם הפלאפון ביד. זה הפרופיל בערך. מטריף את הדעת, אבל אין מה לעשות. אי אפשר להעיף אותם. צריך פשוט לבוא למכון, בשעות שיש הכי הרבה פחות כאלה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחח קוראים לך במקרה אלון מזרחי?'
חחח קוראים לך במקרה אלון מזרחי?
05/04/2005 | 22:23
17
חחחחח הכי הרבה פחות...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'יש לנו שלשיית סוסים "זקנים" בני 45+'
יש לנו שלשיית סוסים "זקנים" בני 45+
05/04/2005 | 01:54
6
29
שכל פעם נכנסים לחדר כושר הם מתחילים לצרוח על המאמן שמגעיל פה, לא מסודר וכו' אבל זה בהומור. וכמובן שהם משתלטים.
מזל שפליקס חזר לארץ, עכשיו הם פחות עצבנים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תזונה'
תזונה
05/04/2005 | 02:19
5
21
מעצבן אותי שאני שואל מדריך בחדר כושר שאלה על תזונה התשובה שלו תמיד תיהיה "יותר חלבון"
לא משנה מה השאלה שלי תיהיה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה יש בהמבורגר?'
מה יש בהמבורגר?
05/04/2005 | 18:53
4
18
יותר בשר או יותר שומן?

"יותר חלבון"
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מלפפון הוא יותר ארוך או יותר ירוק?'
מלפפון הוא יותר ארוך או יותר ירוק?
05/04/2005 | 18:54
3
18
"יותר חלבון".

וד"א מי שיודע את התשובה מקבל מה שהוא רוצה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'יותר ירוק'
יותר ירוק
06/04/2005 | 10:45
2
20
כי הוא ארוך רק לאורך אבל ירוק לכל הכיוונים.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פששש תותח'
פששש תותח
06/04/2005 | 14:42
1
16
מה שאתה רוצה ישלח אליך בדואר
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא תותח, מכיר את זה כבר 25 שנה'
לא תותח, מכיר את זה כבר 25 שנה
06/04/2005 | 21:57
14
ואם כבר חידות, אחת בשבילך. (שאלו אותי בראיון עבודה)

קבוצה של עשרה חיילים עומדת בטור עורפי, מסודרת לפי גובה, האחרון הוא הגבוה ביותר והראשון הנמוך ביותר.

חובשים על ראשיהם קסדות מתוך מאגר של 7 קסדות אדומות ו 3 לבנות.
כל אחד מהחיילים רואה רק את אלה שלפניו ואינו יודע איזה קסדה יש על ראשו.  (ז"א החייל האחרון, העשירי, רואה את ראשי תשעת החיילים שלפניו, הראשון לא רואה אף אחד)

החמישי אומר בקול רם:  אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש.
הרביעי שומע ואומר בקול רם: גם אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש.
השלישי שומע ואומר בקול רם: גם אני לא יודע איזה קסדה יש לי על הראש.

הראשון והשני אומרים יחד: אנחנו יודעים איזה קסדה יש לנו על הראש.

איך הם ידעו ומה צבע הקסדה שלהם?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-':) אומנם אני לא משתתפת פעילה אבל..'
:) אומנם אני לא משתתפת פעילה אבל..
05/04/2005 | 19:05
27
אני גם אצטרף

-שונאת שכשאני מסיימת את הסט ובדיוק אחרי שניה בא אליי איזה מדריך ואומר לי "יאללה יאללה מספיק לנוח!! תני לי עוד סט!!!"
-שונאת את המתאמנות [אולי גם המתאמנים] שבאות מאופרות לחדר כושר!
זה נראה לי דיי אידיוטי לבוא לעשות אימון עם איפור שכאחרי זה מזיעים כמו שור
- שונאת את הזכרים שמסתכלים בזלזול על נקבות 17 שבאות להתעמל כי הם הרי גברים חזקים וחסונים שמתאמנים הרבה בחדר כושר [אפילו שהם נרשמו לפני יומיים] ומה יש לנקבות לעשות בחדר כושר? [רק מה שהם לא יודעים שאולי אחת הנקבות האלה כבר מתאמנת 4 שנים ]
-שונאת שכשאני במכשיר כלשהו ופתאום מישהו קופץ ומחליט לתת לי "טיפים" לאימון "נכון" יותר
-שונאת את המדריכים שאוהבים לעזור רק לחברים שלהם ולמתאמנים וותיקים במכון

אממ וזהו ניראלי
אולי אני אזכר אחרכ

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה אני שונא...'
מה אני שונא...
05/04/2005 | 19:12
2
31
מדריכים שמתערבים בתוכנית אימונים של מאמן אחר. אני אסביר:
אני עושה תוכנית עם מאמן אחד ויש מאמן אחר (הוא מאמן טוב, אל תבינו לא נכון) שאימן אותי מזמן וכל פעם הוא חייב לשנות לי משהו בתוכנית. לפעמים זה לטובה אבל אז בא עוד אחד ואומר לך לעשות משהו אחר ואז נהיה בלאגן.

ואני גם שונא ערבים שבאים בחמולות תופסים את כל האיזור של המשקולות וזהו אין עם מי לדבר הכל תפוס צריך לעשות תרגיל אחר.
אני מתאמן בכפ"ס ובאים לשם כל תושבי טירה וקלאנסואה.

וזהו נראה לי...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פחח אל תהי פראייר אחי'
פחח אל תהי פראייר אחי
05/04/2005 | 20:32
1
17
אתה רוצה לעבוד שמה לך תעשה את התרגיל וזהו
הם בני אדם כמו כולנו, רוב הסיכויים שהם פשוט יתנו לך להתאמן בשקט.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני אסביר יותר טוב...'
אני אסביר יותר טוב...
06/04/2005 | 14:45
16
הם לוקחים נגיד מוט שמים עליו איזה 20 משקולות והם עושים 6-8 סטים ככה.
והם לא יכולים לתת לך להיכנס איתם בסטים כי עד שמורידים את המשקל, שמים משקל אחר זה הורס להם את הסטים. אותו דבר גם עם לג פרס ועוד כמה דברים.
מבין אותי?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני שונא'
אני שונא
05/04/2005 | 19:20
21
כששמים מוסיקה של כוסיות בפול ווליום ואיזה זקנה מתחילה לרקד.
יש לנו רק 2 ספות דחיקה וכסא אחד , כלומר אם שלושתם תפוסים הלך לי חצי אמון.
שונא שבאים חצי שכבה וכל אחד מנסה לעשות פוזות כמה הוא דוחק בבנץ' פרס בצורה הכי עקומה שיש.
שונא כשבאים אלי ואומרים לי אחרי שלא התאמנתי : ואי ירדת בנפח, תודה אני יודע את זה בעצמי.

אלכס
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני ממש שונא, בתור מאתמן:'
אני ממש שונא, בתור מאתמן:
05/04/2005 | 23:10
1
38
-חולארות אגואיסטיות שלא מוכנים לתת לי להכנס איתם בסטים (ניתקלתי באחד כזה בכימעט שנה שאני מתאמן, וזה כמעט הגיע למכות)

-המכון שלנו ידוע כבית אבות (בלשון המעטה), אני בד"כ מביא כל פעם האוסים וקלאב טראנס מקפיץ שיהיה משהו נרמלי ברקע, ואני ממש ממש מתעב את הזקנים שמזדיינים שאומרים שיכבו את החרא הזה.
(שתבינו, זה הגיע למצב שהיו שמים דיסקים של דרבוקה!!!! רק תיפוף דרבוקה מעצבן טילים, בלי מוזיקה בלי כלום!)

-אני שונא זייני שכל שמפריעים להתאמן, ועם כמה שאני מנסה להמנע משיחות חולין באמצע האימון, בממוצע הולכות לי כ-7-10 דקות על זיוני שכל מיותרים לגמרי.

-והכי אני שונא עומס. פשוט שונא לראות הרבה אנשים במכון. אני אוהב לבוא, ושהמכון יהיה כמה שיותר ריק, עם כמה שפחות אנשים.
יום אחד...... גם לי אולי יהיה מכון פרטי משלי..

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כ-7-10 דקות על זיוני שכל מיותרים...'
כ-7-10 דקות על זיוני שכל מיותרים...
06/04/2005 | 14:49
22
לי הולך אולי פי 2 על זיוני שכל (חשובים).
אבל זה חלק מהקטע של החד"כ.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חח וואי איזה שרשור!'
חח וואי איזה שרשור!
05/04/2005 | 23:57
29
אני שונא:
-שהמדריכים מבקשים להחזיר משקולות.. חח למרות שאני בדר"כ מחזיר!!

-שנערים בגילי מנסים לדפוק פוזה בדחיקה של חזה ומעמיסים משקל שהם בקושי עעושים 6 חזרות איתו (ומן הסתם הם לא עובדים לגיוס יחידות מוטוריות חח)

-אנשים בלי דאודורנט שרוצים לעבוד איתך במכשיר!

-אנשים שעושים 10 סטים למכשיר ואי אפשר להכנס איתם למכשיר

ואני מאמין שיש עוד הרבה :)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ואני שונאת'
ואני שונאת
06/04/2005 | 00:15
29
מדריכים שבאים למשמרת כדי לצוד כוסיות.
מדריכים שמתייחסים למתאמנות כאילו היו פוסטר בפלייבוי.
תיכוניסטים ותיכוניסטיות שבאים למכון כמפגש חברתי, יותר מריצים בדיחות וקטעים מאשר מתאמנים, אבל תופסים מכשירים.
שזורקים משקולות מהאוויר לרצפה. שיניחו אותן, זה מסוכן!!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הכיי הכייייי הכייי אני שונאת'
הכיי הכייייי הכייי אני שונאת
06/04/2005 | 09:59
5
41
שמתאמנים באים להתאמן בלבוש מינימלי....
כגון: גברים שמתעקשים לבוא עם בוקסר חרב
או נשים בגיל העמידה עם מכנס קטנטן
אהא ואיך לא יש גם את אלו שמתעקשות לבוא בלי חזיה ואח"כ לרוץ על ההליכון.....
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני מודה ומתוודה'
אני מודה ומתוודה
06/04/2005 | 10:08
4
33
שלפעמים אני נכנסת לסעיף האחרון. אני פשוט שוכחת... כי לא נוהגת ללבוש בדר"כ. ואחרי שפעם שכחתי ונאלצתי לעשות שיעור מדרגה בלי, אני גם יודעת להגיד שהשד לא נורא כ"כ (משחק מילים נחמד, לא?! )
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחח בהחלט...'
חחח בהחלט...
06/04/2005 | 18:31
3
29
אני לא יודעת מה איתך אבל אני התכוונתי לנשים בעלות חזה ממש ענקי:)
והן שמות חזית ספורט והן מצפות שזה יחזיק להן הכל.., לא יודעת חחח אולי אני מגעילה טיפה..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא,לא זה בסדר גמור!!'
לא,לא זה בסדר גמור!!
06/04/2005 | 22:03
8
לצפיה ב-'ח-ז-י-ה-!'
ח-ז-י-ה-!
07/04/2005 | 12:07
9
לצפיה ב-'אתם עצבנים יחסית'
אתם עצבנים יחסית
06/04/2005 | 11:36
31
לאנשים ספורטיביים...
אני כמתאמנת לא אוהבת לראות מדריכים שנדבקים רק לאיזה בלונדה שמוצאת חן בעיניהם ולא מתייחסים לשאר המתאמנים, לא אוהבת את זה שרוב המדריכים נמצאים באימון אישי ואלה שנמצאים לא שמים לב לאיך שאר האנשים ה"פשוטים" שלא שילמו עבור אימון אישי עושים, לא מתקנים להם תנועות ולא מייעצים. לעומת זאת כן אוהבת את אלה שמעירים לי ומתקנים אותי, ובעיקר את אלה שמחייכים...מה יש שיחייכו, לא עולה כסף
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה אני שונאת... '
מה אני שונאת...
06/04/2005 | 19:15
31
טוב לא "שונאת"... אבל זה יכול להציק לי

אחד המדריכים אצלינו(יש שלושה) כל הזמן בוהה בי, וכן, זה מציק. (אם הוא היה פונה אליי, אז מיילא, אבל הוא פשוט בוהה בי בלי לעשות כלום)
שיש אחד שמתאמן שם קבוע, וכל פעם שהוא מרים משקולות קטנות כאלה, אז בסוף הוא ממש זורק אותן על הריצפה... ואני די בטוחה שזה לא בסדר... פעם שעברה שראיתי את זה הוא כמעט פגע למישהו שעמד ממש לידו ברגל ככה \:
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא שונא אבל גורר גיחוך'
לא שונא אבל גורר גיחוך
07/04/2005 | 02:31
30
כל כמה זמן יוצא לי לראות איזה צפלון (ולא שאני גורילה) בא לאחד המדריכים ואומר לו בזאת הלשון:

"אני רוצה להתחזק, אבל לא להתנפח כמו בלון", כשהוא כמובן מתכוון ל:"הייתי מת להיראות כמו ארנולד שוורצנגר בצעירותו".

אז תמיד אני חושב בראש, "אל תדאג מותק, אל תדאג..."
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/04/2005 | 20:01
27
מה אני שונא::: מתאמנים שלא באים עם מגבת פשוט חוסר הגיינה בסיסית
מתאמנים שלא מחזירים משקולות למקום במיוחד אחרי שביקתי במיקרופון להחזיר משקולות
ממתאמנים שפשוט לא שמעו על דיאודורנט או שמזיעים על מכשיר ועוזבים אותו רטוב מבלי לנגב
מתאמנים שחושבים שהם יודעים הכל, שהם מינימום שוורצנגר או סגנו ועוד מתווכחים איתך בלי ידע בסיסי בהבנת אימון בחדר כושר
את המתאמנים שמתעקשים להגיע חצי שעה לפני הסגירה בלחץ ומנסים בסוף המשמרת למשוף עוד דקות אימון
ושאני מתאמן ולא במשמרת למה לעזזל כולם שואלים אותי שאלות כאילו אני עדיין בתפקיד?????? מה אני לא יכול פשוט להיות כאחד המתאמנים ולהתאמן בשקט
בתור מתאמן::: מתאמנים שתופסים מכשיר לרבע שעה ולא מוכנים לתת לך להכינס שהן נחים אני מסוגל להרוג כזה מתאמן זבל שחושב שהוא שזה חדר כושר פרטי שלו
אם יש תור למכשיר אירובי יש כאלה שאם הם אמורים לעלות בשעה מסוימת לא מוכנים אפילו לחכות מספר דקות  כי מה לעשות תמיד יש קצת עיקובים בתור
גם כמתאמן אני לא סובל את המתאמנים שלא באים עם מגבת ועם דיאודורנט מסריחים את כל הסביבה
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

00:38 | 26.05.19 אורחים בפורום
05:10 | 05.05.19 אורחים בפורום
11:15 | 04.05.19 אורחים בפורום
17:26 | 30.04.19 karen52

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ