שרשור תרגילי גב

שרשור תרגילי גב

אני ישמח אם תיתנו לי המלצה על תרגיל גב טוב שאתם אוהבים לעשות והוא נעשה בטווח תנועה מלא,דגש על טווח תנועה מלא. אתם יכולים באותה הזדמנות לכתוב את התרגילים האהובים עלייך,אני יתחיל מתח-אבל אני לא יכול לשלב אותו כרגע באימון(בגלל זה אני גם מבקש המלצה לתרגיל)

k a l e n

New member
פולי עליון לחזה\עורף?

פול-אובר? עד מתי מדריכים יעלוזו?

k a l e n

New member
בוא תזכיר לי

למה פול-אובר זה כמו מתח? מה לגבי כל תרגילי החתירה? כנס ל EXRX במקום לשאול שאלות שהיו מביישות כל אדם שעושה קורס מדריכים

k a l e n

New member
עדיין לא מבין

למה לדעתך פול-אובר זהה בתנועה למתח... וגם לא הגבת על תרגילי החתירה השונים

אוקי אז ככה

אני יבהיר את עצמי למקרה שמישהו לא הבין. אני מחפש תרגיל שהוא שונה בתנועתו מהמתח,כלומר שהחזה לא פועל בו. תרגילי חתירה יהיו מצוינים-בגלל זה אני שואל אותכם מה עבד הכי טוב אצלכם. לגבי למה זה דומה למתח-מכוון שיש לך שם פשיטת כתף,פשוט מאוד. בתרגילי חתירה אין פשיטת כתף בדרך כלל אלא יש רוטציה מדיאלית וקירוב של ה-SCAPULA

Rossi46 ®

New member
רגע רגע רגע.. אתה רוצה לומר לי כאן

ועכשיו, שבמתח יש פשיטה בכתף
ואתה מעז לומר לקאלן לחשוב על התשובה שלו ?! בתרגילי חתירה אין פשיטת כתף ? די, זהו, התעלית על עצמך ! קירוב של השכמה מתבצע בכ-ל תרגילי הגב. סיירת מטבח, התעלית על עצמך הפעם. אין לי מילים.

lollllllllllll ענק אתה - חיכיתי

לראות מי ישים לב !!! אתה גדול אחי !!!! אם תדע כמה פעמים עשיתי רענן רק כדי לחכות לתגובה הזו !!!!

k a l e n

New member
יש לו מזל שאני לא מבין גדול

בניתוח תנועתי וקינזיולוגיה

ברור שיש פשיטה בכתף.

אז מה יש כפיפה בכתף? נכון יש גם קירוב שכמות. אחד מהתנועות שהרחב גבי עובד בהם זה בפשיטת כתף!

Rossi46 ®

New member
וואוו, אני מכניס את זה לטאגליינס

ממש עוד רגע. בא נבהיר משהו קטן, כשאתה מבצע מתח כשהידיים ברוחב הכתפיים או פחות מזה, יש פשיטה בכתף והתנועה נעשית במישור ה.. ? (השלם את החסר). כשהידיים מעבר לרוחב הכתפיים, יש קירוב בכתף והתנועה נעשית במישור ה.. ? (השלם שוב את החסר). לגבי חתירה, אתה טועה ובגדול ומקווה שבמבחן לא תכתוב שטות כזו. בתרגילי חתירה תמיד תהיה פשיטה בכתף, בניגוד לשטות שפלטת ("בחתירה כמעט ואין פשיטה בכתף"). ולא הבנתי מדוע הוספת את הקירוב שכמות המיותר הזה ? גם בקירוב כתף יש קירוב שכמות, אז ? אגב, מי מבצע קירוב שכמות ?

קטריס

New member
במישור הפארא-צימפטטי הפנים

צנטרפוגלי באיזופולרמים הבטא-פאראדיגמתיים של הדרק

ספיידי1

New member
אני רוצה לנסות!

פשיטה בכתף-מישור סגיטלי קירוב בכתף-מישור קורנלי בקשר למה שהוא אמר, אני גם רציתי להגיב אבל עידו כנראה השיג אותי... \: בחתירה אין פשיטה בכתף?! כאילו... WTF?!?!? ועידו, בקירוב כתף יש קירוב שכמות? באמת? לא ידעתי, כאילו לא נראה לי הגיוני כזה... תוכל להסביר בעזרת איזה תרגיל לדוגמא או משהו? תודה מראש

Grand Master G

New member
לא צריך לראות תרגיל...

אם אתה מבין שיש הרחקת שכמות כשעושים הרחקה לטרלית בכתף עם משקוליות, אז בקירוב בכתף (רחב גבי) - התנועה ההפוכה, תהיה תנועה הפוכה בשכמות, כלומר קירוב שכמות.

Rossi46 ®

New member
למה גילית לו ? ../images/Emo46.gif

רציתי ש"סיירת מטבח" יענה על השאלה הזו. חבל. קח למשל את תרגיל המתח, יש בו קירוב בכתף, וקירוב שכמות. ההודעה של Grand ענתה לך על השאלה

ספיידי1

New member
אופס התבלבלתי....

אמרת קירוב ואין לי מושג למה אבל עבר לי בראש תמונה של קירוב אופקי, ולא הבנתי איך אפשר לעשות קירוב אופקי ושיהיה קירוב שכמות חחח טעות שלי...

למעלה