לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2229322,293 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'אלפטיקל מול מכשיר ריצה'
אלפטיקל מול מכשיר ריצה
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2005 | 22:48
6
1549
לאחר שעברתי על כל המאמרים ובצעתי חיפוש מתקדם ועדיין לא מצאתי תשובה החלטתי לנסות לשאול את המשתתפים .

אני מתלבט כרגע לגבי קניית אחד המכשירים הנ"ל הביתה. מה דעתכם ?
האם האלפטיקל יכול להחליף מכשיר ריצה, האם במכונים אנשים הולכים על זה כמו שהולכים על מכשירי הריצה או שזה משהו אחר לגמרי.
היתרונות לגבי קניה של אלפטיקל הביתה ברורים - הרבה יותר קטן והרבה יותר זול.
אבל חשוב לי לשמוע מה חושבים על זה אנשים שמתאמנים בחדר כושר.

תודה,
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לפני שאתה מחליט תנסה את שניהם'
לפני שאתה מחליט תנסה את שניהם
13/02/2005 | 22:58
256
העבוד היא עבוד שונה. על הליכון הולכים או רצים כמו בחוץ... על האליפטי התנועה יותר מעגלית ואנכית, לא רק אופקית קדימה.
במכון כושר בד"כ יש יותר הליכונים מאשר אליפטיים, כי עליהם קל יותר לעבוד ולתרגם לפעילת "בחוץ". גם חישוב שריפת הקלוריות האמין ביותר הוא על ההליכונים (משקל ומרחק).
אני גם לא בטוחה שאליפטי תופס פחות מקום. הוא יותר גבוה מהליכון, זה בטוח.
היתרון העיקרי של האליפטי על פני ההליכון הוא הבטיחות. בגלל שהרגל צמודה למשטח כל הזמן, השימוש בו כרוך בפחות זעזועים לעצמות ולמפרקים, ולכן יש בו פחות פציעות, וזה טוב למי שסובל מכאבי גב או ברכיים, למשל.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לדעתי האישית, שום דבר לא יחליף'
לדעתי האישית, שום דבר לא יחליף
13/02/2005 | 23:13
1
314
את ההנאה והיעילות של פעילות אירובית בחוץ. ריצה או רכיבת אופניים בחוץ (במיוחד בחורף לדעתי) זה פשוט תענוג ממכר.

אליפטיקל לעניות דעתי, שמור לאלו שפשוט לא סובלים פעילות אירובית אבל רוצים לעסוק בה כדי להגביר את שריפת הקלוריות בתקופת חיטוב.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
14/02/2005 | 06:45
191
אבל לפעמים כל כך קר בחוץ ויורד גשם ואפילו שלג (טוב נו אז לא ירד, אבל הבטיחו שירד). שלפעמים עדיף שיהיה גם בבית משהו אירובי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שלום גיל (עד?),'
שלום גיל (עד?),
14/02/2005 | 00:50
220
אני כ"כ מבין אותך. בזמנו רציתי לקנות הבייתה מכשיר ריצה. חבר טוב שלי הקדים אותי וקנה הוא הליכון ממש יוקרתי. לאחר חודשיים, לא היה להליכון שימוש והוא העלה אבק. היום הוא למכירה.
אני לא אומר שככה זה אצל כולם, אבל רוב האנשים שראיתי שקנו הבייתה מולטי-טריינרים/אליפטיקלים/אופני-ספינינג וכו', פשוט לא עושים בהם שימוש מאחר ואין את הדירבון, הכיף שיש בחדר הכושר. זה היתרון הגדול כאן.

בין אם זה ריצה בחוץ, על מסילה בחדר כושר, כל פעילות אירובית מבורכת, אם עדיין אתה בראש של לקנות אחד כזה הבייתה, קנה הליכון רגיל.

בהצלחה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'קיבלת תשובה יפה מיעל'
קיבלת תשובה יפה מיעל
14/02/2005 | 14:38
1
220
וברשותך יעל אוסיף כמה מילים
על ההליכון אין לי הרבה מה להרחיב
על האליפטיקל - ובכן העבודה על האליפטיק משולה להליכה/ריצה וגם לרכיבה על אופניים

היתרון של האליפטיקל - היעדר האימפקט שיש בהליכון (שלזכותו יאמר שהאימפקט שלו עדיין מופחת מריצה בחוץ)

החיסרון שלו - תנועה לא נוחה ולא טבעית ביחס להליכון ולא כל אחד מסתדר איתו

אם לאליפטיקל יש גם זרועות נעות אז העדף את הסוג הזה על פני זרועות קבועות

עצתי לך כמו שהמליצו לך פה תתנסה בשניהם אז תחליט כי גם פה וגם פה אתה עלול למצוא את עצמך תקוע עם "פיל לבן" בבית
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
17/02/2005 | 10:23
139
בסוף החלטתי לקנות הליכון.
נראה לי שיש הרבה יותר סיכוי שאני אתמיד לעבוד עליו.

חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ