לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'תמונות ששינו את חייכם '
תמונות ששינו את חייכם
<< ההודעה הנוכחית
22/01/2005 | 18:26
31
85

בעקבות דרישותיכם, פתחתי הודעה חדשה ושרשרתי אליה את השרשור של התמונות.
כל חברי הפורום, אתם מוזמנים לשים תמונות שלכם לפני ואחרי ירידה/עלייה במשקל.

זה כולל גם אותך ארז
השרשור הזה יוכנס לטאגליינס.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תמונות אישיות של התפתחות'
תמונות אישיות של התפתחות
21/01/2005 | 20:17
30
60
אני יודע שפירסמתי על זה אשכול לא מזמן אבל הרבה לא רוא כי היתה בעיה בלעלות את התמונות עכשיו הכול עובד כמו שצריך ככה שאני מבקש מהמנהל לסלוח חד פעמית :)
עכשיו קצת נתונים:
*תמונה ראשונה אני 85 קילו (קציצה)
*תמונה שניה אני 64 10 חודשים אחרי
*תמונה שלישית 1212 חודשים לאחר התמונה הראשונה ו-10 חודשים לאחר שהתחלתי להתאמן, בתמונות האחרונות אני שוקל 71 קילו.

עוד פרטים: אני מתאמן בחדר כושר במשך 10 חודשים 4 אימונים בשבוע של שעתיים, לפני זה איפה שיש את הירידה הענקית במשקל התאמנתי 5 פעמים בשבוע בריצה ללא אימוני כוח.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'2'
2
21/01/2005 | 20:18
4
40
לצפיה ב-'3'
3
21/01/2005 | 20:19
3
15
לצפיה ב-'4'
4
2
9
לצפיה ב-'5'
5
1
20
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
21/01/2005 | 20:25
11
הפכת מקציצה למשהו מעורר תיאבון. סחתיקי תיקי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ח"ח.'
ח"ח.
21/01/2005 | 20:21
4
2
לצפיה ב-'יפה יפה'
יפה יפה
21/01/2005 | 20:44
3
1
לפי התמונות נראה שהגנטיקה איתך. אין לך נטייה להשמנה אז תנצל את החורף להרים עוד כמה ק"ג ותעדכן בסוף.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'WAY 2 GO SON'
WAY 2 GO SON
21/01/2005 | 21:18
2
3
אם אתה שואף לגוף חטוב עם מבנה טוב...השגת את מטרתך...

אם אתה שואף ליותר נפח, אז זה הזמן להתחיל להתאמן ולאכול בהתאם...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בינתיים אני שואף לעלות מאסה'
בינתיים אני שואף לעלות מאסה
21/01/2005 | 21:23
1
6
עליתי ב10 חודשים האחרונים 7 קילו קצב שדי מספק אותי, בשלושת החודשים הקרובים אני מעוניין להמשיך לעלות במאסה ולאכול בהתאם ואז לקראת הקיץ חודש וחצי בערך לפני לשים דגש על אירובי ושריפת שומנים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני ב-10 חודשים עליתי 14'
אני ב-10 חודשים עליתי 14
22/01/2005 | 11:47
5
ויש לי שני דברים להגיד על זה:

א. בטח שהוספתי יותר שומן ממך.
ב. אני גם ככה 1.95, וה-88 ק"ג שלי עכשיו לא מספיקים לי.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כל הכבוד, המשך כך!'
כל הכבוד, המשך כך!
21/01/2005 | 22:29
11
לצפיה ב-'איזה רוורס, מקציצה לשור'
איזה רוורס, מקציצה לשור
21/01/2005 | 23:12
2
13
אתה בהחלט על הדרך הנכונה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הלוואי ולכולם הייתה כזאת רוח ספורטי'
הלוואי ולכולם הייתה כזאת רוח ספורטי
21/01/2005 | 23:20
1
6
ספורטיבית....כל הכבוד על ההשגים ובאמת שהם מרשימים.
תוך 10 חודשים להפוך מקציצה לסוס זה יפה, כבוד בשבילך אחי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מהתמונה הראשונה לאחרונה'
מהתמונה הראשונה לאחרונה
22/01/2005 | 11:42
10
עברו כמעט שנתיים :) מהתמונה השניה לשאר התמונות עברו 10 חודשים. זאת אומרת קודם ב10 חודשים ראשונים עברתי קמציצה לשחיף אחושרמוטה ואז אחרי זה התחלתי לצבור קצת מאסה.
כל מקרה באת תודה על התגובות.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מרשים ( עידו)'
מרשים ( עידו)
22/01/2005 | 12:37
5
קשה להאמין שמדובר באותו בן אדם
כל הכבוד.
לדעתי שוה טיגלון בתור זריקת מוטיבציה לקציצות שמתחילות את התהליך.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ישר כוח! '
ישר כוח!
22/01/2005 | 12:38
10
50
אני מזדהה לגמרי.
עברתי את אותו תהליך; עד שלב מסויים הייתי קציצת-על, כמו שרואים בתמונה מכיתה ט'... בתמונה היותר עכשווית אני שוקל אותו דבר - בערך 83 ק"ג.

תמשיך כך. נראה שיש לך בסיס מצוין.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פףףף, מדהים בנאדם!'
פףףף, מדהים בנאדם!
22/01/2005 | 12:40
1
9
מה הגובה שלך? כמה זמן לקח לך השינוי הזה?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שיחקת אותה אחי....אני בשוק!!'
שיחקת אותה אחי....אני בשוק!!
22/01/2005 | 13:16
8
ספר ספר איך עשית את זה

תן פרטים!!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אלק !'
אלק !
22/01/2005 | 13:22
9
פשוט מדהים , כל הכבוד !
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פשששש שינוי מדהים אחי!'
פשששש שינוי מדהים אחי!
22/01/2005 | 13:31
6
גם אני עברתי תהליך דומה, רק שלא הייתי שמן סתם היה לי גוף מעאפן... אבל שינוי כמו שאתה עשית זה באמת מדהים
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בסיס זה הדבר הכי חשוב'
בסיס זה הדבר הכי חשוב
22/01/2005 | 13:47
2
11
לא משנה עד כמה "גרוע" המצב שלך, כל עוד יש לך בסיס פיזי טוב, זה רק עניין של זמן.

ובאותו נושא - סנירקי, כמה זמן לקח לך לבצע את המעבר מקציצה למקציץ?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחח מקציץ'
חחחחחחחחח מקציץ
22/01/2005 | 18:26
6
לצפיה ב-'איך עשיתי את זה? בדיוק ככה: '
איך עשיתי את זה? בדיוק ככה:
22/01/2005 | 20:14
19

לגבי ה"איך", התשובה כבר ידועה לכולם. שינוי צורת גוף דורש יותר ממאמץ ממוקד "זבנג וגמרנו". זה הדרגתי ודורש שינוי של הרגלי חיים - להתחיל לאכול נכון, להתרגל לפעילות פיזית, ללכת לחד"כ, ולהתמיד בהם.

כמה זמן זה לקח? קשה לומר, כי המעבר הדרגתי, כאמור. נאמר שעד סוף י"א הייתי בכושר 0 ושקלתי 90 ק"ג בערך. בי"ב התחלתי קצת להתאמן, פה ושם אבל הייתי עדיין בלון. בצורה רצינית אני מתאמן ON&OFF במשך 4 שנים. המפנה הגיע בזכות קורס טיס, לפני שנתיים. הייתי אז כבר בכושר מצויין, וממש לא הייתי שמן, אבל הייתי "מרופד", ככה על ה-17% שומן בערך.
אחד הדברים שעושים בקורס טיס זה תרגיל מילוט, שמדמה בריחה מכוחות אויב. במשך 4 ימים ולילות לא אוכלים כלום (רק מים!) ועושים מסעות בהרים עם איזה 20 ק"ג על הגב. כשחזרתי לבסיס אחרי האסון הזה ירדתי בערך 6 ק"ג (ב-4 ימים!!!!).
כשהסתכלתי במראה אותו יום, פתאום היו לי 8 ריבועים בבטן, קוי אלכסונים במותניים, ופסי הפרדה בכתפיים וידיים. הייתי הלוּם, כאילו הבריגו את הראש שלי על גוף אחר.

מאז אני משתדל לטפח צורה לא פחות מאשר לפתח כושר. למעשה התמונה שראית היא קצת אחרי ש"התרפדתי" שוב, כי היא צולמה שבועיים-שלושה אחרי שהתחלתי תקופה עליה במסה, גם השמנתי מעט. זה קשה, כי הגנטיקה לא לצידי 100%.
יש לי נטייה חריפה להשמנה (אם כי אני גם מעלה מסת שרירים בקלות יחסית).

להשלים את התשובה: לו היה לי לפני 5 שנים הידע, ניסיון ומוטיבציה שיש לי היום, כנראה הייתי מגיע תוך שנה-שנתיים למצבי היום. אבל זו דרכו של עולם, אני מניח - מחכימים עם הזמן...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מנהללל'
מנהללל
22/01/2005 | 14:06
10
אם כול החברה שעברו תהליך שכזה ישלחו לך את התמונות לפני ואחרי שלהם
ויוסיפו כמה מילים איך הם עברו תתהליך ותשים את זה בפורם אני חושב שזה
יביא תמריץ ואמונה ולמתחילים שהכול אפשר לשנות אם מתמידים
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פשששש. כמה אתה שוקל עכשיו?'
פשששש. כמה אתה שוקל עכשיו?
22/01/2005 | 18:20
1
3
מה הגובה שלך? כל הכבוד!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כרגע'
כרגע
22/01/2005 | 20:17
8
אני שוקל 84 ק"ג (במגמת עליה)
גובה 1.77 מ'

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'סחטיין !'
סחטיין !
22/01/2005 | 13:21
2
לצפיה ב-'אתה בטוח שזה אתה בתמונה הראשונה?'
אתה בטוח שזה אתה בתמונה הראשונה?
22/01/2005 | 14:33
1
10
אתה נראה טוב. כל הכבוד, תמשיך להתאמן.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'איזה שינוי ח"ח לשניכם'
איזה שינוי ח"ח לשניכם
22/01/2005 | 14:59
5
סנירקי כמה זמן לקח לך להגיע לזה?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'סחטיין. השתנת מקצה לקצה.'
סחטיין. השתנת מקצה לקצה.
22/01/2005 | 18:19
6
ואחלה רחב גבי.
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ