תמונות ששינו את חייכם

Angeldust1

New member
פשששש שינוי מדהים אחי!

גם אני עברתי תהליך דומה, רק שלא הייתי שמן סתם היה לי גוף מעאפן... אבל שינוי כמו שאתה עשית זה באמת מדהים

קטריס

New member
../images/Emo45.gifבסיס זה הדבר הכי חשוב

לא משנה עד כמה "גרוע" המצב שלך, כל עוד יש לך בסיס פיזי טוב, זה רק עניין של זמן. ובאותו נושא - סנירקי, כמה זמן לקח לך לבצע את המעבר מקציצה למקציץ?

Snirki

New member
איך עשיתי את זה? בדיוק ככה: ../images/Emo26.gif

לגבי ה"איך", התשובה כבר ידועה לכולם. שינוי צורת גוף דורש יותר ממאמץ ממוקד "זבנג וגמרנו". זה הדרגתי ודורש שינוי של הרגלי חיים - להתחיל לאכול נכון, להתרגל לפעילות פיזית, ללכת לחד"כ, ולהתמיד בהם. כמה זמן זה לקח? קשה לומר, כי המעבר הדרגתי, כאמור. נאמר שעד סוף י"א הייתי בכושר 0 ושקלתי 90 ק"ג בערך. בי"ב התחלתי קצת להתאמן, פה ושם אבל הייתי עדיין בלון. בצורה רצינית אני מתאמן ON&OFF במשך 4 שנים. המפנה הגיע בזכות קורס טיס, לפני שנתיים. הייתי אז כבר בכושר מצויין, וממש לא הייתי שמן, אבל הייתי "מרופד", ככה על ה-17% שומן בערך. אחד הדברים שעושים בקורס טיס זה תרגיל מילוט, שמדמה בריחה מכוחות אויב. במשך 4 ימים ולילות לא אוכלים כלום (רק מים!) ועושים מסעות בהרים עם איזה 20 ק"ג על הגב. כשחזרתי לבסיס אחרי האסון הזה ירדתי בערך 6 ק"ג (ב-4 ימים!!!!). כשהסתכלתי במראה אותו יום, פתאום היו לי 8 ריבועים בבטן, קוי אלכסונים במותניים, ופסי הפרדה בכתפיים וידיים. הייתי הלוּם, כאילו הבריגו את הראש שלי על גוף אחר. מאז אני משתדל לטפח צורה לא פחות מאשר לפתח כושר. למעשה התמונה שראית היא קצת אחרי ש"התרפדתי" שוב, כי היא צולמה שבועיים-שלושה אחרי שהתחלתי תקופה עליה במסה, גם השמנתי מעט. זה קשה, כי הגנטיקה לא לצידי 100%. יש לי נטייה חריפה להשמנה (אם כי אני גם מעלה מסת שרירים בקלות יחסית). להשלים את התשובה: לו היה לי לפני 5 שנים הידע, ניסיון ומוטיבציה שיש לי היום, כנראה הייתי מגיע תוך שנה-שנתיים למצבי היום. אבל זו דרכו של עולם, אני מניח - מחכימים עם הזמן...

nyaron

New member
מנהללל

אם כול החברה שעברו תהליך שכזה ישלחו לך את התמונות לפני ואחרי שלהם ויוסיפו כמה מילים איך הם עברו תתהליך ותשים את זה בפורם אני חושב שזה יביא תמריץ ואמונה ולמתחילים שהכול אפשר לשנות אם מתמידים

Moralida

New member
אתה בטוח שזה אתה בתמונה הראשונה?

אתה נראה טוב. כל הכבוד, תמשיך להתאמן.

Rossi46 ®

New member
תמונות ששינו את חייכם ../images/Emo124.gif

בעקבות דרישותיכם, פתחתי הודעה חדשה ושרשרתי אליה את השרשור של התמונות. כל חברי הפורום, אתם מוזמנים לשים תמונות שלכם לפני ואחרי ירידה/עלייה במשקל. זה כולל גם אותך ארז
השרשור הזה יוכנס לטאגליינס.

למעלה