תמונות ששינו את חייכם

dutchman

New member
תמונות אישיות של התפתחות

אני יודע שפירסמתי על זה אשכול לא מזמן אבל הרבה לא רוא כי היתה בעיה בלעלות את התמונות עכשיו הכול עובד כמו שצריך ככה שאני מבקש מהמנהל לסלוח חד פעמית :) עכשיו קצת נתונים: *תמונה ראשונה אני 85 קילו (קציצה) *תמונה שניה אני 64 10 חודשים אחרי *תמונה שלישית 1212 חודשים לאחר התמונה הראשונה ו-10 חודשים לאחר שהתחלתי להתאמן, בתמונות האחרונות אני שוקל 71 קילו. עוד פרטים: אני מתאמן בחדר כושר במשך 10 חודשים 4 אימונים בשבוע של שעתיים, לפני זה איפה שיש את הירידה הענקית במשקל התאמנתי 5 פעמים בשבוע בריצה ללא אימוני כוח.

ross

New member
יפה יפה

לפי התמונות נראה שהגנטיקה איתך. אין לך נטייה להשמנה אז תנצל את החורף להרים עוד כמה ק"ג ותעדכן בסוף.

Malcolm X

New member
WAY 2 GO SON../images/Emo45.gif

אם אתה שואף לגוף חטוב עם מבנה טוב...השגת את מטרתך... אם אתה שואף ליותר נפח, אז זה הזמן להתחיל להתאמן ולאכול בהתאם...

dutchman

New member
בינתיים אני שואף לעלות מאסה

עליתי ב10 חודשים האחרונים 7 קילו קצב שדי מספק אותי, בשלושת החודשים הקרובים אני מעוניין להמשיך לעלות במאסה ולאכול בהתאם ואז לקראת הקיץ חודש וחצי בערך לפני לשים דגש על אירובי ושריפת שומנים.

Y a n i B

New member
אני ב-10 חודשים עליתי 14

ויש לי שני דברים להגיד על זה: א. בטח שהוספתי יותר שומן ממך. ב. אני גם ככה 1.95, וה-88 ק"ג שלי עכשיו לא מספיקים לי.

Nuclear CD

New member
הלוואי ולכולם הייתה כזאת רוח ספורטי

ספורטיבית....כל הכבוד על ההשגים ובאמת שהם מרשימים. תוך 10 חודשים להפוך מקציצה לסוס זה יפה, כבוד בשבילך אחי

dutchman

New member
מהתמונה הראשונה לאחרונה

עברו כמעט שנתיים :) מהתמונה השניה לשאר התמונות עברו 10 חודשים. זאת אומרת קודם ב10 חודשים ראשונים עברתי קמציצה לשחיף אחושרמוטה ואז אחרי זה התחלתי לצבור קצת מאסה. כל מקרה באת תודה על התגובות.

מרשים (../images/Emo124.gif עידו)

קשה להאמין שמדובר באותו בן אדם
כל הכבוד. לדעתי שוה טיגלון בתור זריקת מוטיבציה לקציצות שמתחילות את התהליך.

Snirki

New member
ישר כוח! ../images/Emo45.gif

אני מזדהה לגמרי. עברתי את אותו תהליך; עד שלב מסויים הייתי קציצת-על, כמו שרואים בתמונה מכיתה ט'... בתמונה היותר עכשווית אני שוקל אותו דבר - בערך 83 ק"ג. תמשיך כך. נראה שיש לך בסיס מצוין.

Y a n i B

New member
פףףף, מדהים בנאדם!

מה הגובה שלך? כמה זמן לקח לך השינוי הזה?

Srazielix

New member
שיחקת אותה אחי....אני בשוק!!

ספר ספר איך עשית את זה תן פרטים!!

למעלה