שרשור תוכניות אימון

Rossi46 ®

New member
תשובה ../images/Emo26.gif

תוכנית סבבה, בהתחשב בעובדה שאתה מתאמן בבית.. אבל, למה אתה לא עושה Pullover לגב ? למה רק תרגיל אחד בעוד שלחזה אתה נותן שני תרגילים ? למה אתה לא עושה לחיצת כתפיים ? ולחיצת חזה עם ידיים צמודות זה לא תרגיל מבודד ליד האחורית. היא יותר דומיננטית אמנם, אבל החזה הוא אסיסטנט וזה לא מומלץ במיוחד שעבדת יום לפני זה על חזה.

shkool

New member
כנס...

אני כן עושה פולאובר לגב, הקטע הוא שאין לי עוד תרגיל לגיוון כי יש ברשותי רק משקולת וספת משקולות... אני לא עושה לחיצת כתפיים כי אני עובד רק על שריר האמצעי של הכתפיים(Lateral Deltoid), הבנתי שזה מספיק בשביל לפתח את הכתפיים לרמה שאני רוצה להגיע.. לגבי לחיצת חזה עם ידיים צמודות לאחר עבודה על חזה, הבנתי מדולפין נדיר שזה דווקא בסדר, ראה כאן

Rossi46 ®

New member
אז כנראה הבנת לא נכון,

אין לי מושג מאיפה אתה שואב את הידע שלך, אבל כמו שאני רואה, הוא לוקה בחסר. אי אפשר לפתח רק את הכתף האמצעית מבלי לפתח את שאר החלקים בכתף ! מה הבעיה שלך לעשות לחיצת כתפיים שעובדת על כל הכתף ? תרגיל אחד לא יפתח לך את הכתפיים. שכח מזה. אם דולפין אמר, הוא יודע (ואני לא ציני לרגע). אני רואה דברים קצת אחרת, כי אם אתה רוצה לעבוד על היד האחורית, תבודד אותה כמה שיותר. למה לערב שרירים אחרים סתם ? זה בכל מקרה שריר קטן, אז כמה שתבודד אותו, יותר טוב.

shkool

New member
אתה צודק..

אולי באמת עדיף שאוסיף לחיצת כתפיים... בקשר ללחיצת החזה בידיים צמודות, אין לי כל כך ברירה אלה להשתמש בתרגיל זה אם אני בכל זאת רוצה גיוון כלשהו באימון..

m a n k o

New member
חדשה פה ../images/Emo98.gif

נרשמתי למכון כושר לפני שבוע... אני 1.70 54 קילו בת 17 וחצי ואני רוצה לחטב את הגוף. איזה תרגילים אתם ממליצים לי לעשות ולכמה חלקים לחלק את התוכנית השבועית? והאם אני צריכה לשנות את הרגלי התזונה שלי לשם כך? אני אוכלת בסביבות ה2000 קלוריות ביום ולא מקפידה על איזון תזונתי אבל אני נמצאת בנקודה שאני לא משמינה ולא מרזה. תודה רבה

Rossi46 ®

New member
אני אענה לשלושתיכם יותר מאוחר הערב,

אני קצת עסוק, איתכם הסליחה.

תוכנית רק על רגליים:

A פרמידה של 4 סטים על הדו ראשי. (פשיטת רגליים רק לדו ראשי כזה, לא יודע להסביר). deadlift 3 סטים תאומים פרמידה 3 סטים סולאוס 3 סטים B פשיטת רגליים(ארבע ראשי) 4 סטים פרמידה. לחיצת ברכיים נמוך 90 מעלות- 4 סטים. מקרבים 3 סטים. מרחיקים 3 סטים. בטן.

Rossi46 ®

New member
למה,

לעבוד רק על רגליים ? האם אתה כדורגלן/כדורסלן ? גם אז אתה צריך לחזק את כל הגוף כדי שלא יווצר מצב של חוסר איזון בין 2 פלגי הגוף. לא הבנתי למה לחלק אימון רגליים לשני חלקים. אני מקוה שאתה לא עושה אימון A ביום ראשון, ואימון B ביום שני שלאחריו..

Rossi46 ®

New member
שלום מנקו וברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

דבר ראשון, אני שמח שאמרת "לחטב" את הגוף מאשר "לעצב" אותו, כי אין דבר כזה עיצוב גוף. דבר שני, אני מאמין שבנו לך תוכנית אימון במכון נכון ? לצערי, על גבי הרשת אין אנו יכולים לבנות לך תוכנית אימון. בעיקרון, החלוקה של התוכנית תלויה ב3 דברים : 1. כמה זמן יש לך לבוא למכון ? 2. איזה שלב את מבחינת ותק ? (מתחילה, מתקדמת וכו') 3. המטרות שלך + נוחות. שינוי הרגלי התזונה הוא החלק הכי חשוב בתקופת החיטוב. אני מציע לך להתחיל לקרוא את המאמרים (בראש הפורום יש לינק כחול "חדש בפורום ? קרא כאן תחילה"). חזרי לכאן אם יש שאלות.

m a n k o

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אכן בנו לי תוכנית אימון במכון. אני ממש לא בכושר והתחלתי די מאפס המאמן אמר לי להתחיל עם 20 דקות הליכון בקצב הליכה מהירה. המורה לספורט אמרה לי ש20 דקות לא יתן לי כלום ועדיף שאני אלך 30 אז אני פותחת את האימון עם 30 דקות בקצב הליכה מהירה. חוץ מזה אני עושה תרגילי בטן, לחיצות חזה, חבל ליד אחורית, מכשיר לשרירי התאומים, הורדת מוט לגב וחזה ועוד שני מכשירים שעובדים על הישבן. כל פעם זה אותו אימון. הרגע זללתי סופגניה
אני באמת באמת חייבת להוריד קלוריות?
ממש קשה לי להפטר מהרגלי התזונה שלי במיוחד כי לא משנה כמה אני אוכלת אני בכלל לא משמינה

Rossi46 ®

New member
מנקו היקרה,

אם המורה לספורט שלך אמרה דבר כזה ("20 דקות לא יתן כלום"), תורידי אותה לכף שטות ממני. יש מיתוס שאומר שרק אחרי 20 דקות של פעילות אירובית - שורפים שומן. בול
. 5, 10, 30, 50, כל זמן שתעשי פעילות אירובית - זה מבורך. 30 דקות זה סביר להתחלה, צריך לבנות לך כושר לאט לאט ובהדרגה (אי אפשר לתת לך לקפוץ למים העמוקים תחילה..) אם את עושה לחיצות חזה, ולא מזלזלת בעבודה על המשקולות - את בחורה כלבבי. הלוואי וכל העצלניות במכון שלי היו עובדות משקולות
אין לך מה להרגיש אשמה בגלל סופגניה, שיהיה לך רק לבריאות, פשוט תקפידי על מאזן קלורי שלילי אם את רוצה להתחטב. כשאני מדבר על שינוי הרגלי התזונה, אני לא מדבר על זה ש"את זה אסור לאכול" וכל מני מיתוסים על "דברים משמינים", אלא אני מדבר על לתת לגוף את אבות המזון שהוא צריך (גם תראי יותר טוב, וגם תהיה בריאה יותר). מדי פעם אין חטא בלאכול דברים מתוקים, אסור לענות את הנפש, אבל צריך לדעת לשים גבולות. אני ממליץ לך בחום לקרוא את המאמרים ולמשיך לגלוש איתנו כאן. ערב טוב ובהצלחה.

קטריס

New member
פשש רוסי, עבודת קודש עשית פה

שיפצור מלא לתוכניות האימונים של כולם, בהחלט מחזק את מעמדך כמנהל פורום אם הוא אי פעם היה בספק

Rossi46 ®

New member
תודה אחי ../images/Emo13.gif לדולפין היקר מגיעות

לא פחות תודות. הוא עזר לי רבות בתשובותיו המקצועיות.

אני טניסאי, כרגע יש לי דלקת ביד

אז אסור לי להרים משקולות, אז בנתיים(שלוש ארבע חודשים) עובדים רק רגליים. המדריך שבנה לי תוכנית זו אמר שאני צריך לעבוד ככה: ראשון -A שני- B רביעי- A חמישי-B מה לא בסדר בזה? אשמח לשמוע שיפור, הצעות, והכל בעצם, כי אם אני לא אקשיב לכם, למי אני אקשיב????

IsraeliDude1

New member
דלקת ביד מטניס?!

מאוד מוזר אני שיחקתי טניס 6-7 שנים ומעולם לא הייתה לי שום פציעה ואף לא נתקלתי באדם שהצליח לעשות לעצמו פציעת ספורט בטניס, ואני מכיר הרבה שמשחקים תוכל אולי לפרט לגבי זה? איפה הפציעה בדיוק? ואיך עשית לעצמך את זה? :S

שלום לך אני גם

זוכר את שרשור ההודעה אודות הדלקת ומאחל לך רפואה שלמה רוצה להתייחס להודעה הנוכחית אבל מול מה ? אין פירוט של תרגילים.... שים פירוט ונתייחס

למעלה