מוטות

RozwareZ

New member
../images/Emo41.gifמוטות

זה כל אלה שעלו לי בראש: *המשקלים הם ללא סוגרים, ולפי ממוצע. בודי בר – אורך 1.2 מטר, משקל סטנדרטי 5.4 קילו, משקלים נוספים: 6.8 קילו, 4 קילו, 2.7 קילו. בודי בר – אורך 1.5 מטר, משקל סטנדרטי 11 קילו, משקלים נוספים: 13 קילו. בודי בר – אורך 2.2 מטר, משקל 16 קילו. מוט אירובי – אורך 30 סנטימטר, משקל קילו. מוט אירובי – אורך 45 סנטימטר, משקל 1.4 קילו. מוט אירובי – אורך 60 סנטימטר, משקל 1.8 קילו. מוט משקולית רגיל – אורך 35 סנטימטר, משקל 2 קילו. מוט EZ רגיל – אורך 1.2 מטר, משקל 7 קילו. מוט קומבו רגיל –אורך 1.2 מטר, משקל 10 קילו. מוט H רגיל – אורך 86 סנטימטר, משקל 7 קילו. מוט טראפ רגיל – אורך 1.3 מטר X 80 סנטימטר, משקל 20 קילו. מוט ישר רגיל – אורך 1.65 מטר, משקל 10 קילו. מוט ישר רגיל – אורך 1.75 מטר, משקל 12 קילו. מוט ישר רגיל – אורך 1.85 מטר, משקל 15 קילו. מוט משקולית אולימפי – אורך 51 סנטימטר, משקל 6 קילו. מוט קומבו אולימפי – אורך 1.4 מטר, משקל 15 קילו מוט EZ אולימפי- אורך 1.2 מטר, משקל 12 קילו. מוט ישר אולימפי – אורך 2.2 מטר, משקל 20 קילו. מוט ביטחון אולימפי – אורך 2.2 מטר, משקל 22 קילו. מוט קמר אולימפי – אורך 2.2 מטר, משקל 35 קילו.

כבוד אחי !!!!

גם הרמת כפפה גם הבאת רשימה שמכילה פי שניים ממה שאני מכיר ויודע כל הכבוד עדו - לדעתי צריך למצוא לזה מקום בקישורים של הפורום כך במקום להתחיל לענות וכו' פשוט שולחים אותם לשם ורונן שוב תודה

RozwareZ

New member
No Prob, אם תזרקו עוד שמות של מוטות

אני אברר משקלים מדוייקים, אלו זה המוטות שאני לפחות מכיר אפשר להוסיף מוטות שאף אחד לעולם לא יתקל בהם אבל בזה אין הגיון... (מוטות של פרמרס וולק, מוט 7 אינץ וכו)

רונן עלה לי לראש רעיון משוגע

אפשר לשים מול כל מוט את התמונה שלו ? זה יהיה עזר אדיר להסברים במיוחד לחדשים... מוכן לעזור אם תפנה אותי לאתרים עם תמונות מתאימות...

machinehead

New member
ההבדל בין מוט אולימפי רגיל לסמיט

אם אני לא טועה המוט בסמיט יותר כבד (אולי זה רק במכון כושר שאני נמצא)

RozwareZ

New member
לא זכור לא שדיברתי על מוט של סמיט

אבל אם כבר מוט של סמיט זה בדרך כלל מוט אולימפי סטנדרטי (לעיתים יותר ארוך) אבל המנגנון לוקח לפחות 80 אחוז מהמשקל שלו.

Rossi46 ®

New member
יוזמה ברוכה,

תודה רבה רונן
אני אכניס את זה לטאגליינס. אם אתה רוצה לשים בזה תמונות, תגיד לי ואני אעזור לך לערוך אותן.

ספיידי1

New member
סחטיין רונן! כל הכבוד! תוסיף תמונות

וזה יהיה מושלם! כמובן אם אתה יכול, אם אתה צריך עזרה, דבר איתי...

למעלה