לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'פותח שירשור חדש של "המשפט הכי'
פותח שירשור חדש של "המשפט הכי
<< ההודעה הנוכחית
06/11/2004 | 18:48
60
140
דבילי ששמעת בחדר כושר", בהשראת המשפט ששמעתי אתמול.
איזה שני חבר'ה עשו כפיפות בטן, ובסוף הסט אחד מהם אמר ששורף לו הגב.

אז חבר שלו שולף פנינת חוכמה מהכיס, ואומר - "נו בטח אחי. אם אתה עובד על הבטן, יהיה לך גב שרירי. אתה עובד על הגב, תהיה לך בטן שרירית".

לא נראה לי שבחיים הרמתי את הגבה כ"כ גבוה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אממ..'
אממ..
06/11/2004 | 19:02
2
74
"זה רק שומן,למטה יש שרירים ענקיים,תראה"
*מרים משקולת של 10 קג"מ ביד*
"את זה אתה יכול לעשות?!"

O_O
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הנה שלי'
הנה שלי
06/11/2004 | 20:41
1
72
"ריבועים? בטח יש ריבועים.. בוא תראה" מיסטר פוטטו הד שהתחיל להתאמן לפני 3 ימים עושה עיקום של איזה 45 מעלות לאחורה, מרים את החולצה שלו ומצביע על איזה חתיכת שומן רוטטת שרק בן אדם עם דמיון מפותח יכול להגיד שזה משולש, "הנה, ריבוע". אגב, כשנוגעים בדבר החללי הזה זה נעלם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'רוצים משהו מפגר ?'
רוצים משהו מפגר ?
06/11/2004 | 20:44
71
בבקשה : אני לחיצת חזה עם משקוליות, פתאום מגיח לו איזה אהבל מהמכון וזורק לי משהו כמו :"כשאתה מגיע למעלה עם המשקולות, תסובב אותן, זה בשביל הפס באמצע"

כשהסברתי לו שאין דבר כזה לעבוד על הפס באמצע, הוא אמר לי "אתה מדבר שטויות, אני מרגיש ! איך זה יכול להיות שזה לא עובד על הפס ואני מרגיש ?"

מאותו היום לא דיברתי איתו יותר. אנשים שמתעקשים להשאר בטיפשותם, דוחים אותי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'"בנות לא יכולות לעשות מתח"'
"בנות לא יכולות לעשות מתח"
06/11/2004 | 20:49
87
ואגב, התפתחות בנושא -
בפעם האחרונה שהייתי בחדר כושר, החלטתי לנסות שוב. פניתי למדריכה אצלנו, מי שנמצא באווריבודי מכיר אותה - היא פשוט ענקית, כל שריר אצלה זה שריר, מרימה משקלים שחבל על הזמן והיא גם גבוהה באופן כללי. בקיצור, הר שרירים נשי.

פניתי אליה בשאלה על "איך לעבוד על מתח"ו וסיפרתי לה מה שההוא אמר. היא כמובן מאוד, אבל מאוד מאוד התעצבנה עליו, ושאלה מי זה. במקרה הוא ממש עבר לידנו, והראיתי לה. תוך חמש שניות היא נעמדה מולו ונזפה בו, והוא כל כך קטן לידה - וזה פשוט שעשע אותי עמוקות.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'"סוויקאס יותר חזק ממריוס"'
"סוויקאס יותר חזק ממריוס"
06/11/2004 | 22:15
15
92
סתם בצחוק רונן.

בדיוק מה שכתבתי בשרשור "שטויות שאנשים ממציאים בחדר הכושר":

מישהו מהמכון: "למה אתה עושה 20 חזרות? תוריד משקל ותעשה 8."
אני: "לא, לא, לא, אני עובד על עיצוב."

אחת המדריכות בחדר הכושר שלי: "לפי חוק גידול העצם (אני מנחש שהיא עיוותה את חוק וולף), ככל שמפעילים יותר לחץ על העצם- היא גודלת פחות."

בכלל כבר יצא לי לשמוע כמה פעמים אנשים אומרים שאימון עם משקולות פוגע בגביהה.

אותה המדריכה אמרה גם שלא מומלץ לעבוד על זוקפי הגב.

חוק וולף למי שלא יודע, אומר (בערך, אני לא כל כך זוכר) שככל שמפעילים יותר עומס על העצם- כך הדופן שלה נעשית צפופה יותר וחזקה יותר, ללא קשר לגדילתה לאורך.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
06/11/2004 | 22:26
13
72
אני אמרתי כבר את שלי היו לי הרבה, האחרונים שאני זוכר
זה מדריך שהסביר לי על 2 שרירים בתלת ראשי, הראש החיצוני והפנימי

ושאמרו לי שאי אפשר לעשות סקוואט עם דאמבלים בגלל שזוקפי הגב עושים כפיפת ירך וזה מתנגד לתנועה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לא מבין'
אני לא מבין
06/11/2004 | 22:32
12
58
איך אפשר לומר לך ש"אי אפשר"?
הרי הם יכולים לנסות ולראות שזה אפשרי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אלי, שתף אותנו במשהו משלך '
אלי, שתף אותנו במשהו משלך
06/11/2004 | 22:35
10
47
אני בטוח שלך יש המון מה לספר..

וחוץ מזה, מדריכים טיפשים לא חסר. (בלי להכליל כי אני שורף את עצמי אחרי הכל)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'סתם משהו מוזר'
סתם משהו מוזר
06/11/2004 | 22:43
9
60
אצלנו בחדר כושר יש כמה סוגי פלטות.
כולן טובות, רק מיצרנים אחרים.

מתאמנים רבים יתעקשו ולא ישימו בשני צידי המוט פלטות זהות מיצרנים אחרים.
אם תתן להם 10 פאונד, הם יתעלמו וימשיכו לחפש 10 פאונד מאותו סוג שבצד השני של המוט.

עכשיו, אני לא מדבר על מתאמנים טיפשים, ראיתי אנשים שאני אפילו מעריך בד"כ עושים את הדבר המוזר הזה.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
06/11/2004 | 22:46
1
42
הרגת אותי
זה קיים גם אצלי במכון, זה הדבר הכי דפוק שיש

ולמרות שאתה מסביר להם, הם דופקים לך את ההבעת פנים הזו כאילו "עזוב, תן לי להיות בטוח שאני שם 10 פאונד ולא לקחת סיכונים"
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כן, זהו, אחרת זה נראה עקום לגמרי'
כן, זהו, אחרת זה נראה עקום לגמרי
07/11/2004 | 15:44
40
אני בחיים לא אעבוד עם משקולת 15 קילו ביחד אחת, ומשקולת 33 פאונד ביד השניה. הן נראות שונות לגמרי.

ד"א מה המשקולות יד הכי כבדות בחדר כושר שלכם? אצלנו יש עד 75 פאונד.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' אז מה? ככה המוט נראה יפה יותר'
אז מה? ככה המוט נראה יפה יותר
06/11/2004 | 22:57
1
40
סימטריה=יופי. ויש גם הבדל של כמה גרמים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחח מסכים'
חחח מסכים
06/11/2004 | 23:07
34
מודה, גם אני לפעמים עושה את זה. אבל אם אני רואה שלוקח לי יותר מכמה שניות לקלוט את המשקולת הזהה בעין אני לוקח אחת חלופית.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לא יודע מה הם עושים'
אני לא יודע מה הם עושים
07/11/2004 | 00:49
30
אבל שאני עשיתי סקווט אז חלק מהצלחות נטו לזוז, וחלק לא (סוג מסויים שלא) ככה שהעדפתי לשם אותם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה בכלל לא כ"כ מוזר וגם תתפלא..'
זה בכלל לא כ"כ מוזר וגם תתפלא..
07/11/2004 | 16:43
2
31
אולי הם לא יודעים את זה אבל הם גם קצת צודקים
לא עושים את זה בשביל יופי או בשביל שיהיה משקל זהה, פשוט כשאתה שם בצד אחד משקולת 10 ק"ג בקוטר 10 ס"מ ובצד שני משקולת 10 ק"ג גם אבל בקוטר 20 ס"מ זה משפיע על התנועה ועל האיזון של המוט.
זה עניין של מומנטים, ההבדלים לא ענקיים אבל יש הבדלים והם עשויים להיות מורגשים. אז זה לא עד כדי כך שטותי והם לא עד כדי כך מטומטמים...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא כתבתי מטומטמים'
לא כתבתי מטומטמים
07/11/2004 | 21:19
1
25
להיפך אני מעריך מאוד חלק מהם.

ואני מוכן לעצום לך את העיניים ולשים לך את המשקלים השונים, לא תרגיש בהבדל.

ולא מדובר במשקולת ענקית של 10 ק"ג מול משקולת קטנה, המשקולות הן בערך באותו גודל רק הצורה קצת שונה, אחת עגולה והשניה מתומנת.

האמן לי עשיתי סקוואט עם מוט אולימפי עם המשקולות האלה, זה לא מה שהפריע.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה כבר יותר, 10 קילו או 22 פאונד?'
מה כבר יותר, 10 קילו או 22 פאונד?
08/11/2004 | 22:09
33
אז זהו, זאי אפשר לדעת, כי הם מרמים ו"חוסכים" ברזל.    מ-ד-ו-ד.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
07/11/2004 | 22:52
21
אבל אני אומר מה שבטוח בטוח
יצרן אחר עלול לזייף
אז אם זה אותו יצרן בטוח שהמשקל יהיה זהה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אם יש משהו שלמדתי בחיים הקצרים שלי'
אם יש משהו שלמדתי בחיים הקצרים שלי
06/11/2004 | 22:52
41
זה כשאדם אומר לך שטות, אל תבזבז זמן על לשאול אותו למה.
המשך בחייך וצחק על זה לאחור
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'"בנץ' פרס עובד בעיקר על יד אחורית"'
"בנץ' פרס עובד בעיקר על יד אחורית"
07/11/2004 | 21:01
62
מישהו מחדר הכושר שלי אמר פעם שבבנץ' פרס חשוב להוריד את המוט עד לחזה, אחרת הוא בקושי עובד, כי בבנץ' פרס השריר העיקרי שעובד הוא יד אחורית.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אובכן את שלי שמעתם כבר'
אובכן את שלי שמעתם כבר
06/11/2004 | 22:55
2
67
שבפשיטת מרפקים בפרונציה הראש הפנימי של התלת ראשי יעבוד ובסופינציה החיצוני יותר ובלה בלה בלה...
ויש עוד כמה כמו....
אני עושה דד-ליפט בכיף שלי(לא כזה כיף) עם רגליים ישרות, סיימתי והלכתי לעשות פשיטות רגליים(ככה אומרים?) פתאום מאמצע שום מקום מגיע המדריך ואומר לי אתה פוגע בברכיים! דדליפט עושים רק עם רגליים מקופפות, אז אמרתי לו שאני רוצה לשים דגש חזק על האמסטרינג והוא בתנועת ביטול עם היד ומסמן לא עם הראש אומר לי במבטא רוסי כבד "לא לא לא לא, ברכיים מקופפותתתת(והוא נותן דגש למקו!פפות)."

או שראיתי בנאדם עושה לחיצה צרפתית עם מרפקים כלפי חוץ, אבל מה זה כלפי חוץ... זה לא מילה!!! מרפקים בצורה מטורפת כלפי חוץ!
אז אני אומר לו: "תנסה לעשות עם מרפקים כלפי פנים, אתה תרגיש יותר  טוב את הטרייספ" אז הוא אומר לי, תראה עם איזה משקל אני עושה... אי אפשר עם מרפקים כלפי פנים(אז אולי תוריד משקל ותעבוד נכון!!! אידיוט!)

או שהשותף שלי לאימון בא ואומר לי בוא נעשה היום 21, אני אומר לו מה?!
אז הוא אומר לי 21!
אז אני אומר לו מה 21? 21 סטים?!
אז הוא אומר לי לא! התרגיל 21 זה עובד על חיטוב!
ואני כמובן כמו אידיוט בניסיון נואש להסביר לו שאין כזה דבר לעבוד על חיטוב והוא צריך ללכת לרוץ אם הוא רוצה חיטוב!
כמובן בזבוז יקר של זמן כי הוא לא מוכן להקשיב, אז אמרתי טוב... תראה לי מה זה ה21
אז הוא נעמד ליד מוט W תופס אותו עושה 7 חזרות בסופינציה כאשר המוט מגיע מלמטה עד לאמצע וחזרה... אחרי זה מאמצע הגוף עד למעלה 7 פעמים, ואחרי זה 7 חזרות מלאות!
ואני אומר לו: "מה לעזזל אתה חושב שאתה עושה?!"
אז הוא אומר לי זה עובד על עיצוב!!
אז אני אומר לו מה עיצוב?! מי אמר לך את השטויות האלה?? על מה אתה מסתמך??
ואז הוא אמר לי את זה... אני לא ישכח
"סמוך, סמוך עלי!"
יותר מאוחר התברר לי שהמאמן ה"חכם" שלנו מספר לחצי מכון שהתרגיל המטומטם הזה עובד על "עיצוב" אבל כשהוא אמר לי "סמוך סמוך עלי" פשוט נקרעתי חחחח

יש עוד מלא שטויות אבל אני לא זוכר...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'האמת ש...'
האמת ש...
06/11/2004 | 23:03
34
כבר דיברו על זה הרבה, ועדיין לא הבנתי איך אפשר לעשות לחיצה צרפתית פעם עם מרפק בחוץ ופעם עם מרפק בפנים. הדבר היחיד שיכול להשתנות הוא האחיזה - פרונציה או סופינציה, לא?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'גם אני שמעתי על התרגיל'
גם אני שמעתי על התרגיל
08/11/2004 | 12:10
25
אצלי המדריך קרא לזה 7,7,7
מישהו מבין תהיגיון שמאחורי התרגיל הזה?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'איזה זקנה במכון התחילה להרצות לי'
איזה זקנה במכון התחילה להרצות לי
06/11/2004 | 23:01
8
64
שהמשקלים שאני מרים יפגעו לי בגדילה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אם הייתי מקבל שקל על כל פעם ששמעתי'
אם הייתי מקבל שקל על כל פעם ששמעתי
06/11/2004 | 23:04
3
42
לצפיה ב-'אני מעדיף את דד ליפט יגרום לך'
אני מעדיף את דד ליפט יגרום לך
06/11/2004 | 23:37
2
39
לפריצות דיסק
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'יש היגיון מסויים מאחורי המשפט הזה'
יש היגיון מסויים מאחורי המשפט הזה
07/11/2004 | 15:40
1
33
כי תמיד אומרים לאנשים שלא בריא להרים משקל בצורה הזאת, ושיש לכופף את הברכיים ולא את הגב, אחרת זה מזיק.

ד"א אם כבר הערות מפגרות - פעם אחת איזה שמן מבוגר אחד אמר לי "לא ככה עושים כפיפות בטן" ואז הדגים לי במומחיות רבה איזו התפתלות מוזרה על המכשיר.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני מעדיף את המדריכים שמראים לך'
אני מעדיף את המדריכים שמראים לך
09/11/2004 | 03:26
30
איך לעשות כפיפת ירך, בתור תרגיל לבטן
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לפחות את זה *אני* (1.95) לא שומע'
לפחות את זה *אני* (1.95) לא שומע
06/11/2004 | 23:04
3
17
לצפיה ב-'אני כמעט 87 ושומע את זה:)'
אני כמעט 87 ושומע את זה:)
06/11/2004 | 23:07
2
11
לצפיה ב-'בלי כמעט חח'
בלי כמעט חח
06/11/2004 | 23:08
9
לצפיה ב-'אצלנו בחדר כושר, כל הנמוכים הם'
אצלנו בחדר כושר, כל הנמוכים הם
07/11/2004 | 15:41
31
ההכי הכי מנופחים (חוץ מאיזה שני גולייתים).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אויי מכיר '
אויי מכיר
07/11/2004 | 11:55
42
איזה ננס בן 15 בא אלי ועושה לי,
"אם תתאמן 4 שעות ביום על חזה, יהיה לך חזה ענקקקקקקקק וככה תראה ה-גבר של המכון"
אני עוד שנייה הבאתי לו כאפה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'וואי נזכרתי בדבר הכי קורע ששמעתי'
וואי נזכרתי בדבר הכי קורע ששמעתי
07/11/2004 | 12:25
5
58
חבר שלי בא אליי ועושה לי למה אתה שותה את האבקות? עדיף לך לשתות את הכדורים שהבנות לוקחות נגד הריון.. ככה יגדל לך החזה פי 100 יותר מהר.
(כידוע לכם אלה כדורים הורמונליים שגורמים לגדילת חזה אצל בנות כהשפעת לוואי).
והכוונה שלו הייתה שאני יקח אותם ויגדל לי חזה של בת אבל בגלל שאני יתאמן זה יתעצב לחזה רגיל ומנופח. רק מעניין מה יקרה אם כל זה נכון ואני יפסיק להתאמן.. אני כנראה יהיה ממש כוסית.
שמעתם פעם משהו יותר דפוק מיזה?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חבר שלך שחה בירקון?'
חבר שלך שחה בירקון?
07/11/2004 | 12:55
4
13
לצפיה ב-'הירושימה, ללא ספק.'
הירושימה, ללא ספק.
07/11/2004 | 13:18
3
12
לצפיה ב-'כמעט ניחשתם..'
כמעט ניחשתם..
07/11/2004 | 14:55
2
29
נולד ליד צ'רנוביל.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'טוב, זה פשוט נדרש.'
טוב, זה פשוט נדרש.
07/11/2004 | 22:47
1
28
אמריקני ורוסי נפגשים.
האמריקני מתחיל מיד להשוויץ, מוציא מהכיס מטבע, זורק אותו באויר, שולף אקדח, ובירייה אחת מנפץ את המטבע לרסיסים.
אחר-כך הוא מעיף מבט גברי אל הרוסי ואומר לו:
"אני ביל, באפלו ביל".
הרוסי חושב רגע, ואז מוריד את המכנסיים ושולף איבר מין בעל שלושה ראשים, מעיף מבט גברי אל האמריקני ואומר:
"אני ביל, צ'רנוביל".

(אחד, לא חשוב מאיזו עדה)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'...'
...
08/11/2004 | 11:56
18
לצפיה ב-'הנה אחד שבטוח כל אחד שמע במכון!!'
הנה אחד שבטוח כל אחד שמע במכון!!
07/11/2004 | 17:36
4
65
כולכם בטח מכירים את התופעה הזאת.
אני שוכב לוחץ בבנץ' פרס X משקל פתאום בא איזה אחד בן 55+ עם כרס, שמנמן כזה, אחד שנראה כאילו הוא לא יודע מה זה משקולת בכלל, בא מדבר איתכם ותוך כדי משחיל: "כשהייתי בגילך, הייתי עושה עם 150 קילו!
היה לי וואחד גוף..."

וכשאני שואל אותם: "ומה קרה?"
הם עוד מעיזים להתעצבן עלי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה לא 150, זה הייתי עושה 20 חזרות'
זה לא 150, זה הייתי עושה 20 חזרות
08/11/2004 | 13:19
3
49
לצפיה ב-'ביד שמאל '
ביד שמאל
08/11/2004 | 14:03
2
11
לצפיה ב-'חחח ובנתיים הייתי עושה לחיצת רגליים'
חחח ובנתיים הייתי עושה לחיצת רגליים
08/11/2004 | 14:57
9
לצפיה ב-'עם רק שתי אצבעות'
עם רק שתי אצבעות
08/11/2004 | 14:58
7
לצפיה ב-'לא המשפט הכי דביל'
לא המשפט הכי דביל
08/11/2004 | 14:21
46
אבל אחד האנשים הדבילים שראיתי בחדר כושר

נרשם מישהו מבוגר דתי לחודש (אני חושב שהוא רוסי), הוא בא כל יום עובד במשך שעה על הבנץ' פרס, עושה סט כאשר הוא מוריד את המוט חצי תנועה - לא מלאה - איזה 10 חזרות, אח"כ רואה טלויזיה במשך 5 דקות וכן הלאה, במשך שעה ומחליט שהבנץ' פרס שלו!! למשך כל האימון.

הקטע הוא שזה האימון שלו!! ככה כל יום הוא בא ורק מתאמן על הבנץ' פרס למשך שעה וזהו
היום היה שינוי, הוא ביצע פריצרס קורל למשך שעה כאשר כל הפסקה שלו זה משהו כמו 10 דקות.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'היום קיבלתי תוספת של כמה חזקים...'
היום קיבלתי תוספת של כמה חזקים...
08/11/2004 | 19:14
4
51
כולן מאותה מאמנת (שדווקא חשבתי שהיא סבירה, ניפצה לי הכל).

1. ביקשתי ממנה תרגיל ליד אחורית ושלא יהיה בעמידה. היא נתנה לי את התרגיל הזה, ואמרה שמפני שמדובר במשקל גוף עליי לעשות 100 חזרות לפחות בכל סט (המטרה כלל לא חשובה).

2. לחבר שלי יש כאבי גב, הוא בא אליה והתלונן. היא אמרה לו שאם הוא מתאמן על הגב באותו יום אסור לו לאכול אחרי שעה 19:00 כי זה הגורם לכאבים. מה הקשר????

3. הקלאסי - זה שאתה עושה אימון משקולות יפגע לך בגדילה, יש לך עוד 2 ס"מ גג (גם את זה היא אמרה היום לאותו חבר).

4. הרגע נזכרתי שפעם היא אמרה שאימון הוא מינימום שעתיים ומקסימום 7-8 שעות.

השני הוא החזק מכולם, תודו.

אמרתי לו שזה עצוב שיש לה סמכות להגיד כאן למישהו משהו.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אוקי, זה רשמי'
אוקי, זה רשמי
08/11/2004 | 20:18
2
37
רמת הטימטום של החדר כושר פרצה לאופקים חדשים והזוים.
מישהו צריך לעשות משהו בנוגע לזה.

עוד מעט נגיע למצב (אם אנחנו כבר לא שם) שאנשים יעשו פחות שטויות בחדר כושר אם *לא* יהיו שם מדריכים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פשש.. כשאני קורא דברים כאלה'
פשש.. כשאני קורא דברים כאלה
08/11/2004 | 22:41
1
24
אני חושב פעמיים אם להרשם לחדר כושר..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חדר כושר הוא מקום טוב להתאמן'
חדר כושר הוא מקום טוב להתאמן
08/11/2004 | 22:46
24
אבל לא תמיד המקום הטוב ביותר לקבל עצות בנוגע לאימון...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'נראה לי שניצחת.'
נראה לי שניצחת.
08/11/2004 | 21:23
13
לצפיה ב-'יש לי יש לי יש לי! משהו מצחיק!'
יש לי יש לי יש לי! משהו מצחיק!
09/11/2004 | 00:35
8
51
אני היום ניכנס לחדר כושר עם החזה נפוח ונותן מבט כזה של מדריך חדר כושר, באתי בהרגשה של אני חייב למצוא איזה אחד שלא עובד נכון בשביל לתקן אותו...
ואופ! מצאתי אחרי שניה של חיפוש, אני רואה מישהו עושה כפיפת מרפקים כנגד פולי תחתון, המרפקים לא צמודים לגוף והוא מעלה גם את המרפקים(ז"א עושה כפיפה במיפרק הכתף) תוך כדי וגם מעקם את הגב אחורה!

אז אני בא ואומר לו, תשמע אחי אם אתה רוצה לעבוד כמו שצריך אל תעקם את הגב, זה מסוכן, ובנוסף תצמיד את המרפקים לגוף.
אז מה הוא אומר לי?

לא זה בסדר אני רוצה לעבוד גם על הגב
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחח
09/11/2004 | 02:52
1
35
הוא בטח קומבינטור
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ראסמי! הוא מאלה ש'
ראסמי! הוא מאלה ש
09/11/2004 | 03:19
29
שיעשו לחיצת כתפיים ותוך כדי פשיטת רגליים.
שיעשו כפיפת מרפקים ותוך כדי יעבדו על התאומים.
שיעשו שרוגס ותוך כדי דדליפט.
וכל צירוף מוזר אחר שאפשר לחשוב עליו.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תמליץ לו על האימון המהפכני שלי'
תמליץ לו על האימון המהפכני שלי
09/11/2004 | 03:19
5
45
במקרה שהקרוס אובר שלך קרוב למכונה ללחיצת כתף, החזק את המכונה של הלחיצת כתף עם יד אחת, לחץ כשהיד למטה רד לסקוואט, עלה בחזרה עשה פלנטר פלקשיין, ביד השנייה אחוז משקולת ותעשה כפיפת מרפקים
וכל זה כאשר הרגל שלך קשורה לפולי תחתון ואתה עושה קירוב ירך.
תרגיל נהדר שווה לנסות
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחח
09/11/2004 | 03:52
4
21
אבל איך אפשר לעשות פלאנטר פלקשיין באמצע סקוואט?
אתה רוצה ליפול?!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חס וחלילה באמצע, בטיחות היא שם'
חס וחלילה באמצע, בטיחות היא שם
09/11/2004 | 04:12
3
20
המשחק! כשאתה מסיים את הסקוואט ומחזיק את המכונה אז אתה עושה
בנוסף אפשר לעשות גם הרמת שכמות
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בתוך בנאי, אתה צריך להנדס מכשיר'
בתוך בנאי, אתה צריך להנדס מכשיר
09/11/2004 | 06:16
2
14
שאם מתלבשים לתוכו אפשר לעבוד על כל הגוף בחזרה אחת (משהו בסגנון האנשים עם תוף בס על הגב, מפוחית על החזה, חוט שקשור לרגל שמושך את המצילה כל פעם שהם הולכים וכו וכו).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחחחחח באמת רעיון טוב זה ימכר'
חחחחחחח באמת רעיון טוב זה ימכר
09/11/2004 | 13:30
1
11
כמו זבובים בערוץ הקניות, במיוחד עם זה יעבוד על החזה הפנימי והבטן התחתונה (לאחרונה גם שמעתי על בטן אמצעית)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'עוד מעט נשמע על תרגיל בטן'
עוד מעט נשמע על תרגיל בטן
09/11/2004 | 15:13
10
שעובד על כל קוביה לסירוגין (לרבים מאיתנו שרוצים בטן בצורת לוח שחמט).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תקשיבו לזה'
תקשיבו לזה
09/11/2004 | 15:11
39
בנאדם אוכל 500 קלוריות ליום ורץ בין 40-80 דקות *כל יום*.
אני אומר לו שהוא במצב ממש גרוע ושהוא בעיצומו של תהליך פירוק שריר מטורף. הוא עונה לי שזה בסדר, הוא יודע מה הוא עושה, "הוא מכיר את הגוף שלו" (שמענו עליך) ושהוא עושה את זה כבר שנתיים (מסתבר שהוא היה פעם ממש שמן).

נסיתי להציל ת'בנאדם, והוא המשיך להתעקש שהוא לא חלש ולא רעב ולא כלום והכל סבבה וכו וכו. אמרתי טוב..עוד חצי שנה נראה מי צדק (הבנאדם שחיף קרש).

ד"א - כשרק הזכרתי את המילה "אנורקסיה" הוא ישר התפרץ "מה אתה מדבר שטויות?!" וכו..
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ