אוניברסיטת תל אביב לכל המעוניינים

RozwareZ

New member
אוניברסיטת תל אביב לכל המעוניינים

אז ככה: הקורס אני עשיתי באוניברסיטת תל אביב מבחינת האירגון היה בלאגן אחד שלם, אבל אמרו לי שהיום עשו כיתות לימוד וזה הסתדר וחוץ מזה אפילו הבלאגן לא גרם לי לא לאהוב את הקורס, הקורס לדעתי היה מצויין ומתאים לכל אחד, גם לא לאלו שרוצים דווקא להיות מאמנים, הקורס עצמו יכול להוסיף הרבה ידע והבנה חשובה מאוד שדרכה ניתן לרכוש הרים של ידע מחיר הקורס הוא 5700, פלוס דמי רישום של 400 (מישהו פה אמר לא מזמן) המבחן קבלה הוא בדיחה, זה סתם בשביל לבדוק ידע מאוד לא רציני ולא חושב שהוא קובע משהו בכלל הוא מחולק ל2, 1 החלק העיוני שמכיל שאלות כמו איזה שרירים עובדים בשכיבות שמיכה תן תרגיל אחד לשרירי הגב, תן תרגיל אחד לשרירי הרגליים מה מרכיבי הכושר הגופני וכו חנייה אם לומדים בתל אביב קודם כל יש 3 אפשרויות שלדעתי הכי טובות האפשרות הראשונה היא לחנות על רחוב חיים לבנון, לפני שער 10 אם מגיעים מכיוון צפון, שם יש חנייה כמעט תמיד והיא אפילו בלי פסים כחול לבן חוץ מזה יש די קרוב לשם סופרמארקט עם חנייה חופשית גם צריך ללכת קצת אבל לפחות זה חינם האפשרות השלישית למעשה זה שתי אפשרויות האחת היא לחנות בחניונים שעולים כסף אך אתה מקבל חצי מחיר מזה שאתה לומד בקורס (צריך את הכרטיס הצהוב שמקבלים ומאחוריו חייבת להיות מדבקה!) יש את חניון שער 10 (רפואה) ושער 9 (הבריכה) מהחניונים האלה האפשרות של שער 10 הרבה יותר טובה, שער 9 קשה למצוא שם חנייה ובדרך כלל מאוד מלא שם בשער 10 יש חנייה בשפע אפשר לבוא גם עם מטוס ולמצוא חנייה
המחיר של החנייה הוא במקום 18. 9 שקלים ללומדים בקורס מה שכן, במקום יש את אחוזי הגרירות מהגבוהים בתל אביב, אז לא להתעסק פה עם חניות ללא אישורים למניהם, זה בגלל שהמגרש מאוד קרוב -מפה נוספת- הכחול זה החנייה של שער 10, שער הרפואה האדום זה החנייה של הבריכה שער 9 (מאוד לא מומלץ) והצהוב זה מקום על חיים לבנון שלפחות בערב שאני הייתי לומד (שעות בערך 4:30-5) תמיד היה שם חנייה (בלי תו חנייה) אבל לשים לב לכיוון הנסיעה בכיוון [ (לכיוון ק"קל) השני זה חנייה עד שעה 5 זה משהו אחר הנושאים שלומדים: אני לא זוכר כמה שעות כלליות זה נדמה לי 250 אנטומיה לומדים, נדמה לי 30 שעות קינזיולוגיה/ביומכניקה תורת האימון תזונה פציעות ספורט ויש גם כל מיני הרצאות כמו בנושא אימון נשים בהריון,אירובי,אימון ילדים ונוער, סטרואידים וכו למיטב זיכרנו יש 8 מבחנים אחד בכל מקצוע, חוץ מקינזיולוגיה שיש 2, ועוד 2 סופיים המבחן יכולת של הבנץ פרס והסקוואט, והמבחן המעשי בחדר כושר שבוכן את הכל. מתי מבוצעים? לדעתי כתבתי אותם בסדר, הם יכולים לשנות אותו מה שכן אנטומיה תמיד יהיה הראשון והמבחנים בחדר הכושר כמובן בסוף הקורס המורים לדעתי מצויינים, במיוחד נהנאתי ממשה שחר, יואל שמואלי, מעיין ריבקס וענת דיין

RozwareZ

New member
שכחתי לכתוב

שאם בצומת של חיים לבנון וקלצ'קין פונים שמאלה (מכיוון קק"ל) ואז ימינה בכיכר, שם בהמשך יש סופר מרקט שאפשר לחנות בחינם לא הליכה גדולה מידי... זה רחוב נדמה לי אופנהיימר ועוד דבר ששכחתי אם אתם חונים בשער 10 ורוצים ללכת לשער 9 (כי אתם לומדים שם, אני למדתי ב10) אז אפשר לחתוך דרך המגרש כדורגל ולצאת או במזכירות אם השער פתוח ואם הוא סגור אז ממשיכים טיפה ישר ויוצאים אחרי הקרוואן של המזכירות (סתם טיפ קטן שיחסוך לכם זמן)

RozwareZ

New member
עוד משהו ששכחתי לכתוב

החלק השני של המבחן קבלה זה ראיון אישי קצר ואז נותנים לך מוט או דאמבלים קטנים ואומרים לך נגיד לבצע תרגיל ליד אחורית או לרגליים או כל מיני לי נתנו לגב וליד אחורית

RozwareZ

New member
אין לי טאג ליינס ../images/Emo8.gif המחשב שלי גם ל

א אוהב פרסומות וגם לא טאג ליין, הפרוסמת היחידה שאני רואה בתפוז זה בדף פתיחה

RozwareZ

New member
חחחח עוד משהו ששכחתי

כתבתי שיש כל מיני הרצאות כאלה אז יש גם הרצאה שאני מאוד ממליץ עלייה שהיא של שיווק עצמי כיאלו, דבר חשוב מאוד ומעביר אותה רן תמרי, מומלצת מאוד

למעלה