לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'איך להתחיל נכון?'
איך להתחיל נכון?
13/11/2016 | 16:25
3
103
שלום, אני בן 35, שוקל כ-72 ק"ג בגובה 174 ס"מ. כפי שרואים לא שמן לא רזה. מעולם לא עשיתי כושר וכמעט שום ספורט ברמה מקצועית או קבועה (חוץ מלרכב על אופניים). אני רוצה להתחיל לעשות כושר ואני לא יודע איך להתחיל. המטרה היא להוריד קצת מהכרס "בירה" שנוצרה עם השנים וקצת (ממש קצת) לפתח את הגוף.
הכלים שעומדים לרשותי הם אופני כביש (שלא תמיד יש זמן לרכב) וחדר כושר (ללא תשלום) במגדל בו אני עובד. האם יש תכנית אימונים בסיסית לאימון של כשעה פעם-פעמיים בשבוע?
אשמח לכל עזרה כולל הפניות לאתרים מומלצים.
שוב, המטרה העיקרית היא "להיכנס לכושר" ולא פיתוח גוף או לרזות.
תודה רבה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תשובה - '
תשובה -
<< ההודעה הנוכחית
15/11/2016 | 11:12
2
53
לשלב רכיבה על אופניים עם חדר כושר, אם אי אפשר לרכוב על אופניים
אז להחליף את האימון בריצה.

אם הייתי במקומך, הייתי עושה תכנית התחלתית למשך חודשיים - שלושה
שמורכבת משני אימוני משקולות ושני אימוני אירובי בשבוע.

בחדר כושר הייתי נעזר במדריך שאמור להיות שם לצורך בניית תכנית ועובד
באימון כולל לכל הגוף בתרגילים מורכבים (שמפעילים מספר רב של קבוצות שרירים) ופשוטים יחסית לביצוע (שכיבות סמיכה, מתח וכו...)
כשמטרת התכנית ההתחלתית היא לא לפתח שרירים כמו פופאי אלא גירוי ראשוני,שריפת קלוריות והכנת הגוף לעבודה אינטנסיבית יותר.

לגבי רכיבות האופניים - זה אחלה של אימון! אם עושים אותו נכון הוא מצריך הוצאה קלורית נכבדת, עובד נהדר על שרירי הרגליים וכנראה שאתה גם אוהב לרכוב בלי שום קשר אז בכלל טוב!
הייתי מוסיף לאימון הרכיבה הזה גם ריצה אחת קצרה יחסית במהלך השבוע ( ריצת 2000 נגיד) כי גם לריצה יש יתרונות רבים
ומתקדם ככה במשך חודשיים - שלושה.

אם זה נשמע לך יותר מדי כמובן שאפשר להתחיל במתכונת מצומצמת יותר
אך לשמור על אותם העקרונות.

זה מה שאני הייתי מבצע.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/11/2016 | 11:21
1
32
אתחיל ונראה מה יהיה, הבעיה תמיד הייתה בלהתמיד, מקווה שהפעם זה ילך לי.
תודה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בקשר להתמדה - תעשה פעילות שאתה אוהב'
בקשר להתמדה - תעשה פעילות שאתה אוהב
16/11/2016 | 14:36
35
ושמסבה לך הנאה (עד כמה שיותר)
אין צורך לסבול בשביל להשיג את המטרה, אתה לא ספורטאי מקצוען.
חדרי כושר >>

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ