חוסר ביטחון בעקבות מבנה פיזי - רוצה להשתנות

omri808

New member
חוסר ביטחון בעקבות מבנה פיזי - רוצה להשתנות

אעשה את זה קצר. אני רזה, רזה מאוד, וגם גבוה (1.90). תמיד הייתי (גנטיקה - גם אבא שלי כזה).

הגעתי למצב היום בגיל כמעט 23, שאני מרגיש חוסר ביטחון בגלל המבנה הגופני שלי. הרזון הזה גורם לי להרגיש קטן, שברירי וחלש.

אני מסתכל על בחורים אחרים בגילי שהמבנה שלהם ממוצע+ ופשוט מקנא. כי הבנתי שלא משנה כמה אטחן כל יום, שום דבר לא ישתנה.

אני צריך את עצותיכם איך אני מגדיל מסה בדרך הכי מהירה, אני מוכן להתמסר ולהשקיע כמה שצריך. האם זה שינוי שיכול לבוא רק בחדר הכושר?

efishamir

New member
תשובה

השינוי צריך להיות תזונתי וכמובן תוספת של אימוני התנגדות בהנחה שהמטרה שלך היא לא רק להשמין אלא להעלות מסת שריר...
יש לך בעצם 2 אפשרויות:
1. להיעזר באנשי מקצוע דהיינו דיאטן ומאמן כושר. סביר להניח שהדרך ליעד תהיה קצרה יותר ובנוסף יש כאלו שתוספת של ליווי אישי נותנת להם גם הרבה מוטיבציה. כמובן שהחיסרון כאן זה העלות הכספית.
2. יש הרבה חומר על תפריטי תזונה ואימונים באינטרנט. פשוט לשבת, לקרוא, ולבנות משטר תזונה ואימונים. החיסרון כאן זה כמובן שאתה צריך מוטיבציה, לחפור ולסנן הרבה חומר.
שיהיה בהצלחה

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה מכיר מישהו שמרים משקולות כבדות (יחסית אליו) במשך שנים

ויש לו מראה רזה ושברירי?
&nbsp
אז מה המסקנה?
&nbsp
המסקנה היא שבשביל לשנות משהו בגוף שלך (במיוחד אם אתה "רזה גנטית") אתה צריך להתחיל להעמיס על עצמך משקל.
&nbsp
איך אתה עושה את זה, זה כבר עניין אחר שקשור לבניית תוכנית אימון שמתאימה לך עם תרגילים נכונים וכתוצאה מכך גם שינוי תזונתי שמתאים לאימונים כאלה.
&nbsp
אבל הנקודה התחתונה היא, אם אתה עובד בתרגילים מבודדים עם "משקולות וורודות"
אז לא הגיוני שתראה שינוי.
&nbsp

למעלה