5*5 ולא רואה תוצאות..

Blue Potion

New member
5*5 ולא רואה תוצאות..

היי
אני די מתוסכלת...
אני כבר חודש מתאמנת בתוכנית של 5*5
A סקווט 5*5, באנצ 5*5, רוו 5*5
B סקווט 5*5, שולדרס 5*5, דאדליפט 1*5
בהתחלה שקלתי 67, והיום 71. הגובה שלי 160.
ההיקפים עלו, הבגדים שלי מאוד לוחצים , אין גינס שנוח לי ללבוש, החזיה הדוקה מידי...
בהריון אני לא...
אני אוכלת נקי תקופה ארוכה - ללא אוכל מעובד, סוכר וקמח לבן... מכינה לעצמי את האוכל...
רק בשר ירקות פירות ודגנים...

זה מאוד מתסכל כי התוכנית היא קשה ומעייפת... מילא לא היו לי תוצאות אבל אני רואה שזה הולך בכיוון ההפוך ואני רק משמינה...

יכול להיות שאולי עדיף לי לעבור לתוכנית יותר אירובית של 3*10?
או לנשוך את הלשון להמשיך ולהשאר בתוכנית הזו עוד חודשיים?
(אם היה לי עוד זמן בשבוע הייתי מוסיפה גם שני אימוני אירובי, אבל אני גם סטודנטית וגם עובדת וגם חיה לבדי, ככה שכיום באמת שאין לי זמן ליותר מ3 אימונים בשבוע)

The Pinky P

New member
את עושה הרבה דברים לא נכונים ולא עובדת נכון אל מול המטרה שלך

אם עלית 4 קילוגרם בחודש - הכנסת אנרגיה הרבה יותר ממה שהוצאת, משמע -
אכלת הרבה,בכמות.
גם אם סוג המזון הוא בריא,זה לא אומר שאי אפשר להשמין ממנו, הכל תלוי בכמויות.

לפי מה שאת כותבת ("מילא היו תוצאות אבל זה בדיוק ההפך")
את מחפשת להתחטב/להוריד אחוזי שומן... (תקני אותי אם אני טועה)

אם כך, את לא יכולה לצפות לפתח מאסת שרירי ותוך כדי גם לרזות ולהתחטב,
מדובר בשני תהליכים שנוגדים אחד את השני ושלשניהם יש דרך תזונה שונה -
בשביל לפתח מאסת שריר, צריך לאכול בכמות כזו שהגוף יהיה בעודף קלורי, משמע - בצורה מסויימת, הגדלת מאסת שריר מלווה בהשמנה,בהכרח.

בשביל לרזות ולהתחטב - צריך להיות במאזן קלורי שלילי, משמע - לאכול פחות ממה שהגוף שורף ומוציא, משמע - הגוף יצטרך לשרוף את השומן בשביל להפיק אנרגיה.

כמו שהבנת - אי אפשר לעשות את שניהם במקביל, את צריכה להגדיר לעצמך מטרה ברורה ולפעול בהתאםץ

נ.ב - בדרך כלל אחרי חודש אחד לא תראי שינויים מטורפים,במיוחד לא בהגדלת מאסת שריר.

MidNight Flame

New member
יש פה שני עניינים שונים בתכלית :

התזונה שלך - הכיוון הוא מצויין, כנראה שהמינונים הם לא כי אם את עולה כנראה שאת בפלוס קלורי במקום בגרעון ונשמע שאת מחפשת לרדת

האימונים שלך - לא יודע מה גרם לך לבחור ב5*5 ועוד בווריאציה כזאת, בחרת בגרסה יחסית עתירת נפח שלא מתאימה לכל רמה ולא אידיאלית למטרות שלך.3*10 זה לא תוכנית, זו רשימת מכולת במקרה הטוב. יש המון תוכניות ג'נריות שיכולות לתמוך במטרה שלך, חלקן המוצלח את יכולה למצוא בwww.kilogram.co.il ובכלל מציע שתקראי שם קצת על חיטוב.

MidNight Flame

New member
עוד דבר חשוב - 5*5 על כל הווריאציות הקיימות שלה...

הן תוכניות בסיס לפיתוח כוח. זה טוב ויפה אבל בתוך גרעון קלורי זה לא אידיאלי אף פעם כי תגיעי למצב שאת נתקעת במשקלי העבודה מהר מאוד ולכן אין חפיפה בין המטרה שלך לתוכנית שבחרת.

billc

New member
האם אפשר לשלב? זאת אומרת להתחיל את האימון, כאימון כוח

זאת אומרת מעט חזרות ולעלות משקל , ולאחר מכן לאחר שמוצא, להוסיף על אותו תרגיל הרבה חזרות עם משקלים נמוכים, אני כמובן לא מדבר על דדליפט אבל על דברים אחרים.

MidNight Flame

New member
זה לא חסר תקדים

חפש 5/3/1 עם השלמת BBB (50% ממשקל עבודה 5*10 אחרי סט אחד כבד באמת.

למעלה