מוטרד מהגוף

IpadandGalaxy

New member
מוטרד מהגוף

לפני שנה וחצי פתחתי שרירי כתפיים וגב ואני מתחרט על זה. עבר שנה וחצי השרירים לא ירדו והגוף נשאר חסון. מתגעגע לגוף הנערי שהיה לי - לטעמי האישי יותר מחמיא לי. מה אני עושה כדי להפטר מהשרירים ולחזור לגוף הדקיק והקטן שהיה לי?
גם כשאני רזה הגוף נראה יותר חסון מאשר לפני שנה וחצי שהייתי רזה.
אני בן 27.

IpadandGalaxy

New member
יכול להיות. התחשק לי לעלות שוב - זכותי.

מיום ליום השנאה לגוף מתגברת ואולי מישהו חדש שגולש בפורום יהיה לו תשובה.

IpadandGalaxy

New member
אני חי בשנאה

לגוף. ואני לא רוצה להיות במקום כזה. זה כמו אישה שכלואה בגוף של גבר. זה שנאה איומה.
אני חי עם זה יום יום וקשה לי ולכן רוצה לדעת אילו פתרונות. מאוד עצוב לי שאנשים רוצים לפתח את הגוף יש המון הסברים וידע מה לעשות אבל כשזה מישהו עם סיפור שונה כמו שלי אין כמעט למי לפנות כי זה לא מקובל.

hitman89

New member
מאזן קלורי שלילי והפסקת אימון לאלתר

זו אמנם עצה שיש בה שני מרכיבים שסותרים את ההיגיון אבל אם הבנתי את הסיטואציה שלך ואם מדובר אך ורק במסת שריר מיותרת, אז מאזן קלורי שלילי יוביל לכך שבסופו של דבר אתה תוריד אחוזי שומן וכמובן גם מסת השריר תרד (בהנחה כמובן שאתה לא מתאמן).

IpadandGalaxy

New member
אני יכול למשל

להיות על מאזן קלורי שלילי ולהתאמן בהליכות מהירות: רוב השרירים שמטרידים אותי הם בפלג גוף העליון ובהליכה מהירה זה עובד על הורדה כללית במשקל וגם אם יהיו קצת שרירי רגליים שם זה פחות מפריע לי. הליכות מהירות בשונה מאימוני כוח שמפתחים את הגוף. אז אפשר בעצם להתאמן רק אירובי (נניח, לבנתיים, הליכות מהירות) ולהיות על מאזן קלורי שלילי. מה אתה חושב?

IpadandGalaxy

New member
והאם יש קשר בין צריכה של חלבונים

להפתחות השרירים?
מעבר לירקות שיש בהם אנטי אוקסידנטים מעולים למניעת הזדקות קראתי בספר אנטי איג'ינג' שחלבון תורם לאלסטיות של העור וחוסר חלבון מתאים עלול לגרום להזדקנות מואצת של הגוף. השאלה אם חלבון גם תורם פה לשמירה על השרירים? כי כאלה שעושים אימוני כוח לוקחים המון חלבונים, מצד שני להפטר מהחלבון ... אני לא רוצה לאבד את האלסטיות של העור. האם יש קשר בין חלבון לשרירים? אני מצטער אם אני נשמע בור בנושא הזה, תבינו אותי, ספורט זה לא התחום שלי (למרות שהייתי חיית כושר בעברי. עשיתי מה שצריך בלי הרבה ידע) ובגלל זה אני כאן להתייעץ אתכם...
תזונה אני מבין חלקית... מבין בעיקר בתזונה לשמירה על עור הפנים.

billc

New member
אני לא מבין כמו אנשים פה, אבל בשבוע האחרון עשיתי קצת מחקר

בשביל לשמר שרירים(יחסית) במאזן קלורי שלילי, אתה צריך יחסית הרבה חלבון
יש מספרים מוערכים עלידי מחקרים, אבל בשביל האברג׳ ג׳ו שרק רוצה להיות בריא, ולא מעניין אותו לשמר שרירים וכוח אתה עדיין יכול לאכול חלבון אבל בכמות מופחתת
אם תעשה גוגל, בארה״ב מבחינת רישמית (הכוונה על פי המדינה) 0.8 גרם לק״ג משקל, נניח אתה שוקל 70 קג אז לפי החישוב מספיק לך 56 גרם חלבון ביום כידי להיות בריא

אני אישית שוקל 79 ק״ג גם כרגע במאזן קלורי שלישי, אבל צורך בין 120 ל140 גרם חלבון, אני כן רוצה לשמר כוח , אבל לרדת 5 קג, אז המצב שלי שונה משלך

חח להוריד שריר

מילא בחורה שמתלוננת אבל גבר ?
כמו שנאמר צרות של עשירים.
אפשר תמונה של הגוף שלך ?

billc

New member
אני לא רוצה להוריד שריר, אני מקווה שבשבילך שאתה פשוט

לא יודע לשרשר. אחרת אתה בצרות

למעלה