למצוא תוכנית בחד"כ ביתי...

Your Song2

New member
למצוא תוכנית בחד"כ ביתי...

לי ולחבר שלי נמאס לשלם כל חודש 500 שח עמלת הזעה... אז עזבנו את החד"כ

והחלטנו להשקיע כל חודש (בטווח הקרוב) את ה-500 ש"ח האלה בלקנות משקולות וציוד בסיסי, ולבנות לנו חד"כ משלנו.

בנתיים יש לנו...
כמה משקולות (1*4, 2.5*4, 5*4 ק"ג)
מוטות קטנים של דאמבלס
חבל קפיצה
2 גומיות
כדור פיזיו
מזרון
והתחדשנו גם ב-2 קופסאות חלבון...

חבר שלי רציני... קנה מהאינטרנט תוכנית אימון של בחור שהוא מעריץ, ובעזרת הציוד הנל הוא מתאמן 5 פעמים בשבוע....

בשבילי - ספורט זה לא הcup of tea של התחביבים שלי, ואני עושה את זה יותר למען הבריאות....
אני לא רוצה לשלב אימונים 5 פעמים בשבוע (כי אני סטודנטית פרפקטציוניסטית, ועובדת פרפקטציוניסטית, וצריכה לנהל משק בית - בישולים וכו').
בכל מקרה לי מספיק 3 פעמים בשבוע...
הבעיה שאני לא מוצאת תוכניות שמתאימות לי ל3 פעמים בשבוע....
בלי ציוד כבד ויקר (מעמד לסקווטים, באנצ') - לפחות לחודש/חודשיים/ הקרובים עד שנוכל לקנות אותם

כמו שאמרתי, לא אכפת לי לשלם על תוכנית.... אבל אשמח אם תוכלו לסייע לי בלמצוא אחת כזו....

(מאמן אישי זה תחליף לחד"כ אז זה לא כ"כ אופציה)

Your Song2

New member
אגב

המטרה האישית שלי היא להתחטב ולהוריד מעט באחוז שומן.
אני שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת אירובי.
ובלי הציוד הרלוונטי כרגע אני עושה כל מיני ריצות וקפיצות בחבל.... אבל זאת לא תוכנית. ואני לא רואה שום תוצאות. אולי רק שימור של המצב הקיים.
(אני מתגעגעת למשוקולות כל כךךך....)

ובאותה נשימה - יש לכם במקרה המלצות לספות/תומכי סקווט טובים מספיק לשימוש ביתי ולא יקרים מידי??

The Pinky P

New member
תקראי את התגובה שלי ל"קינג אייברסון"

חוץ מזה שאי אפשר לבנות תכנית דרך האינטרנט,זה לא עובד ככה.

בקשר לאימונים שלך - את יכולה להתבסס על תרגילי משקל גוף ולהעזר
בתוספת משקל בחפצים שנמצאים בבית, לא חייבים מוטות ומשקולות.
אפשר למצוא ביוטיוב הרבה רעיונות לתרגילים והרבה אימונים ביתיים מובנים
ומודרכים, גלעד ינקלביץ' סטייל.
זה דווקא ממש באופנה עכשיו כל אימוני ה"היט" והאימונים המשולבים,
נדמה לי שהם יתאימו לך.

לגבי חבר שלך - הוא לבטח מתאמן יותר בכיוון של כוח ואם הוא רוצה להתבסס על
ציוד כמו בחדר כושר, הוא כמובן צריך להשקיע הרבה כסף ואף פעם זה לא יספיק.
כמו כן אי אפשר לדעת על איזה ציוד אפשר להמליץ משום שאנחנו לא יודעים מה התכנית העכשווית שלו ומה משקלי העבודה שלו.
זה לא רציני להמליץ ככה על ציוד.

Your Song2

New member
תודה... אבל אני מחפשת תוכנית אימון מובנית....

שהרעיון בה מן הסתם דרגת קושי עולה... בין אם מדובר בתרגילים קשים יותר או משקל גדול יותר...
ולא שכל יום אני צריכה לשבת ולחפש באינטרנט מה לעשות באימון היום...
יש הרבה מאמנים בחול שמוכרים דברים כאלה, אני לא יודעת למה אתה אומר שזה בלתי אפשרי.
כמובן שאני יכולה להמציא לעצמי תרגילים ולהמציא לעצמי תוכנית, אבל אני לא בשלב הזה של לבנות לעצמי תוכנית מספיק מאוזנת... וכמובן שאני יכולה להתאמן בחוץ בלי משקלים, אבל שוב, אני לא ברמה הזו, אפילו פול אפ אחד אני לא יכולה לעשות...
&nbsp
לגבי המלצות על ספסל או תומכים למוט (כי כלוב זה יקר ואין לי איפה לשים אותו) - ברור לי שיש הרבה סוגים שונים ומגוונים, אבל אני מחפשת משהו סביר, פשוט, במחיר זול, של חברה שידוע שהיא טובה.
אם לא תוכל להמליץ לי על משהו כזה, זה בסדר..
&nbsp
בכל אופן... להבדיל ממי שחושב שאי אפשר להתאמן לא בחדר כושר, אני לא כזו... יש לי נכונות, ואני מנסה למצוא משהו מתאים במסגרת המגבלות...

למעלה