לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2232622,326 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'איך להימנע מאכילת שוקולד ועוגיות?'
איך להימנע מאכילת שוקולד ועוגיות?
<< ההודעה הנוכחית
14/05/2011 | 22:49
22
147
טוב אז ככה:
1.אני שותה כל יום בערך 3 -4 כוסות של נס או קפה ואני מרגיש צורך ליד הנס/קפה לאכול בעיקר עוגיות או קוביות שוקולד . קשב לי מאוד לשתות על "ריק" כמו שאומרים.
2. תמיד לאחר אימון בחדר כושר או ריצה אני מגיע הביתה רעב ממש ואין לי חשק/כוח/סבלנות להכין לי אוכל ואם אני יודע שיש בבית משהו מתוק כגון עוגיות או שוקולד אין מצב שאני
   לא אוכל מזה או מזה ואז אני מרגיש "רגוע" ואז אני מצטער שאכלתי ואני אומר לעצמי: "מה אתה דפוק בשביל מה אתה עושה כושר? בשביל להגיע הביתה ולהתמלא כל פעם מחדש?"
נ.ב - קשה לי עם אכילת פירות כפתרון זה לא מספק אותי.

אז בקיצור אשמח לשמוע טיפים, המלצות למינהם וכו'.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לאכול שוקולד דל קלוריות'
לאכול שוקולד דל קלוריות
14/05/2011 | 23:00
2
28
לדוגמה גלידות שוקולד דלות קלוריות, יש הרבה ב 60-100 קלוריות ליחידה.
יש עוד פיתרונות כמו האגף בסופר לסוכרתיים יש שם דברים שהם יחסית "לייט" והטעם לא כל כך שונה.
או הפיתרון האידאלי, פשוט לסתום את הפה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לגבי ההמלצה שלך על שוקולד לסוכרתיים'
לגבי ההמלצה שלך על שוקולד לסוכרתיים
17/05/2011 | 07:33
1
28
אני (-ואני לא לבד) דווקא חשבתי שהטעם די שונה, יש להם טעם לוואי כתוצאה מתחליפי הסוכר שמשתמשים בהם,
וזה בטח לא יענה על צורך כזה או אחר.
וכמ-כן אם מדובר בעניין קלורי - לא ממש ברור למה המלצת
על זה שכן החיסכון הקלורי במקרה הזה הרי לא ממש משמעותי....
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי לשוקולד לסוכרתיים'
לא התכוונתי לשוקולד לסוכרתיים
17/05/2011 | 07:56
12
תעברי שוב על ההודעה שלי, שורה ראשונה רשמתי:
"לדוגמה גלידות שוקולד דלות קלוריות, יש הרבה ב 60-100 קלוריות ליחידה."
ובשורה השנייה רשמתי "אגף בסופר לסוכרתיים", אין פה איזכור לשוקולד, אלא מוצרים באגף עצמו. אפשר למצוא שם וופלים ועוד כל מיני דברים דלי קלוריות יחסית למוצר המקורי, לפחות ב 50% מסך הצריכה בשל תחליף הסוכר.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'נסה "חטיפים" בריאים'
נסה "חטיפים" בריאים
15/05/2011 | 00:37
17
- אגוזי מלך בתוך תמרים יבשים (אחד הדברים!!)
- יוגורט עם שקדים/אגוזים/ברנפלקס
- שוקולד מריר 70% 4 קוביות קטנות או 2 גדולות
- חטיפים בריאים מוכנים כמו "אנזים קיו 10"
- חטיפי חלבון אחרי אימון
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני אוכלת'
אני אוכלת
15/05/2011 | 06:23
5
23
אני אוכלת שוקולד, וגם עוגיות, ולפעמים גם ריבה עם כפית. ויהיה קשה למצוא עלי גרם מיותר.
אז, לא צריך להיות היסטרי.
אני לא נוגעת במוצר שמצהיר על עצמו כ"לייט", סבירות גבוהה מאוד שהוא מפוצץ תחליפי סוכר ותחליפי מזון, וזה לא עושה שום דבר טוב. לא צריך אותם.
אני אוכלת יוגורט לבן, אם אני רוצה שהוא יהיה מתוק אוסיף דבש או משהו מתוק, אבל שזה בידיעתי מה אני מוסיפה ובשליטתי.
כשאני חוזרת מריצה אני מרבה להכין לי (דקה להכין, לא להיבהל מהמילה "להכין") שייק של בננה וחלב, ומה שאתה אוהב. אני אוהבת קינמון, או תות, לא משנה. זה חלבון, פחמימות, ויטמינים קצת ואשלגן של הבננה חשוב מאוד, ובעקר, בריא ומרגיע את הבטן לזמן מה עד שתכין ארוחה מסודרת.
לחדר כושר אני מביאה איתי בדרך כלל שני גביעי יוגורט לבן, בננה, או פיתה עם גבינה, או פסטרמה, אבוקדו, .......

תהנה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בתותים שאת אוכלת'
בתותים שאת אוכלת
15/05/2011 | 07:21
4
18
יש יותר חומרי הדברה וחומרים כימים מכל אגף מוצרי הלייט בסופרמרקט השכונתי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא הבנתי משהו בקשר ליוגורט'
לא הבנתי משהו בקשר ליוגורט
15/05/2011 | 09:05
1
13
אתם מתכוונים ליוגורטים (בגודל מעדנים) שניתן למצוא בסופר? או בבלוברי למשל או גם וגם??

-תודה על הטיפים
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה זה בלוברי?'
מה זה בלוברי?
15/05/2011 | 09:29
53
אני חושבת שזה לא משנה, מה שחשוב הוא העיקרון בכללי, לא הפרטים "איזה יוגורט".
אני אוכלת את היוגורטים שקונים בסופר. של שטראוס, של תנובה, לא משנה. אלה שבגודל "מעדן". תקרא את הערך התזונתי על קופסא כי מפתיע כמה הם לא כולם זהים. יוגורט לבן בטעם טבעי ללא תוספת סוכר. אם אתה אוהב מתוק אפשר להוסיף דבש או פירות. תמיד עדיף יוגורט עם תפוז מאשר יוגורט "בטעם תפוז", לא?
לא חייב להיות יוגורט, יכול להית גביע גבינה לבנה (אפשר גם להמתיק), או כל דבר אחר שהוא זמין ומזין טעים לך.
שני גביעי יוגורט לבן 1.5% שומן, זה כ150 קלוריות (כלום), וזה מרגיע את הרעב אחרי אימון ונותן לך זמן להתקלח ולהכין משהו מסודר לאכול ברוגע.
אם אתה מבשל בסופ"ש אתה יכול לעשות כמות גדולה ולשמור לך במנות, תגיע הביתה ותחמם מנה במיקרו של אוכל שאתה הכנת ותרגיש עם זה טוב, העוגה תשמור לאחרי האוכל.

"ליד הקפה" אתה יכול להכין עוגיות גרנולה או ממתק של תמרים וטחינה ואגוזים, זה מתוק וטעים וזאת עוגיה לכל דבר, אבל עדיף לך על קרואסון.
ואם אני ממש רוצה שוקולד, אני אוכלת שוקולד, לא קורה כלום.

בתיאבון ובהצלחה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'יש דברים שהם בשליטתנו יש דברים שלא'
יש דברים שהם בשליטתנו יש דברים שלא
15/05/2011 | 09:18
13
לצפיה ב-'גם עגבניות שרי לא?'
גם עגבניות שרי לא?
15/05/2011 | 23:12
7
מסביר כאבי בטן מטורפים שיש אחרי תותים \ שרי\ ענבים
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חטיף של לייף וחטיף חלבון'
חטיף של לייף וחטיף חלבון
17/05/2011 | 10:37
8
ללייף יש חטיף תמרים בננות של 65 קלוריות בלבד. מספק בהחלט את הצורך למתוק, בריא וערך קלורי נמוך. אתה אפילו יכול לחלק לשניים שיהיה בגודל עוגיה.
אני אוכלת אחרי אימון חטיף חלבון של חברה ששכחתי את השם אבל יש בסופרפארם. זה רק 150 קלוריות (היחיד שמצאתי עם ערך קלורי כזה נמוך) בטעם שוקולד, ויש בו 20 גרם חלבון שזה הרבה. החטיף הזה באופן מפתיע משביע לאללה!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אתה צריך שינוי בחשיבה'
אתה צריך שינוי בחשיבה
17/05/2011 | 14:04
9
19
לא יעזור המלצות על תחליפים...
אני עשיתי דבר די פשוט, הורדתי את כל הסוכר והשמן מהתפריט שלי.
בהתחלה זה היה קשה אבל אחרי כמה חודשים אני לא מסוגל לגעת בסוכר או בדברים מתוקים (הם פשוט "מתוקים מדי" בשבילי).
התפריט שלי מבוסס בעיקר על טהרת הגבינות דלות השומן (קוטג', סקי,צפתית) טונה וסרדינים, לפחות תפוח אחד וביצה ביום, פחמימות כגון תפו"א לט מטוגן / אורז /פסטה, בשר כשאפשר (הכי טוב חזה עוף נקי).
ובאמת לסתום את הפה.
אני שותה 6 כוסות קפה ביום בלי סוכר, ועם מעט חלב 1 אחוז.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה נשמע לי מוגזם ולא ישים לרב האנשים'
זה נשמע לי מוגזם ולא ישים לרב האנשים
17/05/2011 | 14:58
8
8
אם כיף לך עם הרגלי האכילה שאימצת לך, יפה לך ואושרך, אבל לדעתי הרגלי האכילה שאתה ממליץ הם מוגזמים, ולא פשוטים ליישום לרב האנשים.
סוכר ושמן הם לא אוייבים בעיניי!
כמו כל דבר, גם תזונה היא עניין של פרופורציה. אולי באמת יותר בריא להוציא מהתפריט את כל המטוגן, הממותק, והמומלח, להתרחק מסוכר לבן וקמח לבן ומלח וכל מזן מעובד או שמגיע בקופסת פלסטיק ובטח ובטח להתרחק מכל מה שעבר הדברה מימיו. זה בטח יותר בריא לגוף.
אבל זה לא ישים ולא זמין לרב האנשים, וגם לא הכי בריא לנפש לרבנו.

אני אישית צורכת לא מעט סוכר, לא עובר יום בו אני לא אוכלת עוגיה (או כמה) או ריבה. זה לא אסון!

"לסתום את הפה"? לא אצלי. אם רעבים, זה סימן מהגוף שצריך לאכול. הוא יודע מה הוא צריך, והוא גם אומר לנו מה הוא צריך אם אנחנו רק נקשיב לו. כשאני רוצה לאכול, אני אוכלת, כשאני רוצה מתוק, אני אוכלת מתוק.
בלי לדעת מה נתוני השומן-שריר שלך, תהיה בטוח שאני לא נופלת ממך, עם כל המתוק שאני אוכלת.

אין צורך להיות קיצוני בתזונה. אם זה עובד לך, מצויין! אבל הרגלי אכילה קיצוניים כמו שלך הם לא הכרחיים לגוף חטוב ובריא.
אפשר להכניס את זה כ"עוד אופציה", אולי לפותח השרשור זה דווקא יעבוד טוב, לך תדע.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'סוכר הוא סוג של אוייב'
סוכר הוא סוג של אוייב
17/05/2011 | 15:05
3
16
יותר ויותר דיאטות (קארב סייקלינג, אטקינס, פלאו וכו') מדברות על סוכר כעל מקור תחלואים עיקרי.
שומן הוא חשוב, שומן הוא הכרחי, פחמימה קצת פחות ויש יותר מקום למשחק איתה.
מסכים איתך שלא צריך לברוח לאף קיצוניות...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אהההמם'
אהההמם
17/05/2011 | 15:26
2
8
דיאטה זה גם סוג של אופנה. פעם אופנתית דיאטת חלבון, פעם אופנתית דיאטת לחם, פעם אופנתית דיאטת אשכוליות.
המשותף בכל הדיאטות האלה הוא שהם קיצוניים.
כמו שאתה כבר כתבת, מעטים המקרים בחיים בהם קיצוניות היא הדבר הנכון.

סוכר הוא מקור תחלואים עיקרי?
לא יודעת.
אני בספק אם הייתי יכולה לרוץ כמו שאני רצה ללא סוכר בתזונה.
סוכר לבן לא מוסיף לבריאות הגוף, אני מסכימה איתך.
אבל עוגית שוקולד עשירה או קערת גלידה, לפעמים זה הדבר שהכי בריא לך לנפש, לפעמים. אשכולית או גבינה לבנה או חזה עוף פשוט לא עושה את אותה העבודה.

אגב, גם גזר הופך לאוייב לגוף אם מגזימים.
כמו שכתבת, עניין של פרופורציה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'רגע ובשוקולד אין סוכר לבן?'
רגע ובשוקולד אין סוכר לבן?
17/05/2011 | 16:37
1
8
או בגלידה? ומה זה סוכר לבן? את חושבת שסוכר חום יותר בריא?
קודם בואי נעשה הבדלה מילולית:
דיאטה על פי המילון הינו אורח חיים בכלל ותזונה של אדם בפרט.
מה שאת מדברת עליו זה "דיאטה" שהמשמעות שלה תשנה את סגנון האכילה שלך ל4 חודשים תרד משקל ותמשיך בחייך.
אלה שטויות, התפריט שלי כבר מנוהל למעלה משנה וחצי.
בחצי שנה הראשונה הפחתתי ממשקלי קרוב ל30 ק"ג, קיום אני שוקל 64 קילו והמשקל הזה לא השתנה בשנה האחרונה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ברור שבשוקולד יש סוכר מעובד'
ברור שבשוקולד יש סוכר מעובד
17/05/2011 | 17:34
7
ברור שבשוקולד יש סוכר מעובד, וגם בגלידה.
ברור שסוכר חום מעובד אינו עדיף על סוכר לבן מעובד.
סוכר לא מעובד להגדרתי, זהו הסוכר שיש באוכל במצבו הטבעי.
אני לא כתבתי שאני לא אוכלת סוכר מעובד, כתבתי שאני כן! כתבתי גם שברור שהוא לא מוסיף לבריאות, אבל זה עניין של עלות מול תועלת. לפעמים התועלת של עוגיה עולה על העלות של הסוכר.
לא כל הדיאטות שהוזכרו כאן הן דיאטות בזק. פלאו זאת דרך חיים, לא דיאטת הרזיה, לדוגמא. זה לא עושה אותה פחות "אופנתית". אני גם לא מתכוונת להשמיץ את דרך החיים הזאת, יש אנשים שזה מצליח להם.
אני סה"כ כתבתי לא להשמיץ סוכר ושמן כמקור כל הרע שבעולם, קצת פרופורציות, זה כל מה שניסיתי לכתוב.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה שינוי בחשיבה'
זה שינוי בחשיבה
17/05/2011 | 16:30
2
14
שגורר אחריו שינוי בהתנהגות של הגוף.
בהתחלה סותמים את הפה ואז הגוף גם לא צורך יותר אחרי זה(תחושת השובע גדלה), תנסי להימנע ממתוקים במשך חצי שנה ותראי שפשוט לא בא לך אחרי זה.
חשוב גם להיות בן אדם עסוק לא רק בעבודה אלא גם בתחביבים חוץ מהספורט, אחרת כשאתה מסיים אימון כל מה שעולה לך בראש זה מתי אני אוכל ואיך זה ישרוף לי זמן.
או בעבודה אתה מחכה לארוחת צהריים וכמה שיותר למשוך אותה, זה טעות לחשוב על ארוחות קבועות כבילוי או מפלט.
להתרחק מסוכר זה מאוד אפשרי, להתרחק מדברים מודברים זה קצת קשה, אלא אם כן אני פותח חממה וגינה יפהפיה ומטופחת וזה לא פרקטי בשבילי.
אבל לקנות גבינות זה זמין מאוד ככה גם טונה/סרדינים ולהכין אורז/פסטה/תפו"א מבושלים זה שטויות.
חזה עוף פרוס בתנור זה נורא פשוט
אני בעד לחזור למזון הפשוט והפחות מעובד.
למה לאכול ריבה אם אפשר לאכול פרי?
מלח מעולם לא אכלתי אז זה אף פעם לא היה חסר לי.
לגבי טעם של הדברים מסכים שזה לא הכי טעים אבל שוב זה שינוי בחשיבה שהאוכל הוא בסופו של דבר הוא דלק לגוף, ובשביל הטעם אני מתבל הכל בטבסקו וסחוג כשאפשר (חולה על חריף).
יכול להיות שאת לא נופלת (סביר להניח שלא) אבל את צריכה להשקיע יותר בפעילות אירובית (משהו שאין לי זמן להקדיש לו) בנוסף לפעילות האנאירובית.

הרגלי האכילה שלי אינם קיצוניים, איני מרעיב את עצמי, אני פשוט נמנע ככל האפשר מאוכל מעובד.
לגבי השמן אי אפשר לברוח ממנו, זה קיים בהכל: פירות, גבינות, בשר; זה פשוט קיים בצורה טבעית ולא מופק מהם לצורך טיגון עתידי.
אם אפשר לאפות/לבשל/לאכול חי אז בשביל מה לטגן?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'או קיי'
או קיי
17/05/2011 | 17:46
1
10
אכן שינוי בחשובה.
אם אתה חושב שאתה לא אוכל מלח, אתה טועה. אם אתה אוכל גבינה מכל סוג שהיא, או כל מה שמגיע אטוף בצלופאן, אתה אוכל מלח. הדברים האלה הם מפוצצים במלח!
רק ליישר עניינים, אני אוכלת יחסית בריא. כמה שפחות מטוגן, כמה שיותר אוכל בצורתו הבסיסית. ירקות, פירות, לחם, גבינה לבנה. אני מבשלת ואוהבת אוכל "פשוט". אני גם חייבת לאכול טוב כדי לתפקד טוב. אני דווקא דורשת הרבה מהגוף שלי והוא לא יתן את מה שאני דורשת על תזונה לקויה.
למה ריבה ולא פרי? אני אוכלת גם וגם.
זה העניין.
שאין "אסור" או "חובה", יש מגמה, אבל אתה יודע, גבולות גמישים.

אני מאוד נהנית מאוכל, וגם מאוד נהנית מפעילות , הכי טוב גם וגם.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אז שיהיה לבריאות'
אז שיהיה לבריאות
17/05/2011 | 23:56
10
התכוונתי שאני לא מוסיף מלח... ובדרך כלל מאכלים רווי נתרן אינם נעימים לחיכי.
אני לא אומר שאסור אבל הבן אדם חושב שהוא אוכל יותר מדי מתוקים... מה את רוצה שאני אומר לו? תמשיך ככה, נתתי לו סך הכל את צורת החשיבה שלי.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
18/05/2011 | 09:11
4
לצפיה ב-'תכנון מראש מקל מאד'
תכנון מראש מקל מאד
17/05/2011 | 15:17
14
תכין את ארוחת ה"אחרי" לפני שאתה יוצא לאימון.
תבשל תמיד מראש, כמה ארוחות. ככה תמיד יש לך מה לחמם ולאכול.
תוך זמן לא ארוך, נוצרים הרגלים חדשים.
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ