שרירניות

• פותח הנושא SpyD
  • פורסם בתאריך
הדבר האחרון

אבל ממש האחרון שאפשר להגיד עליי,זה שיש לי יופי של גנטיקה. יש לי גנטיקה מזעזעת!!!
אני מגיעה ממשפחה של שמנים.. אני הייתי עד לא מזמן,40 קילו יותר.. אני במלחמה תמידית נגד הנטייה הגנטית שלי להיות דבה..

Gaspaz

New member
איזה תגובות את רוצה

אני מאוהב! עכשיו תראי מה עשית...

MidNight Flame

New member
לא יודע באיזה סרט אתה חי אבל היא מכוערת

וגם הגנטיקה שלה לא הדהימה אותי.

מה גנטיקה על מה אתה מדבר??../images/Emo6.gif

בחורה שיש לה גנטיקה טובה לבודיבילידינג עושה לך את זה? אתה גם מאונן על פלטות משקל אולימפיות או מה ?!? תוציא את הגוף הזה לסיבוב בחוף הים תראה כמה ראשים היא תסובב על מה אתה מדבר

MidNight Flame

New member
חדר כושר יותר אמין ולא פחות מהנה מבחורה

בישראל גם עם סתם גוף שמן וציצים גדולים תמצא כמה ראשים מסובבים ומזילי ריר... זה למה כל פלוץ חשה את עצמה פרח... ועדיין, הגנטיקה שבחרת להראות - לא משו.

alexkagn

New member
בהתחלה חשבתי שאתה צוחק...

עכשיו אני חושב שאתה הוזה
ב-THRUST אחד הייתי מעיף אותה כל כך חזק עד שהיא הייתה יוצאת להקפות אורביטליות של פלנטות מחוץ לגלקסיה שלנו...

קטריס

New member
היא סקסית אבל משעממת

זה לא היופי שאתה לא יודע איך להסתכל עליו מרוב שאינך מסוגל להכיל אותו ולהבין אותו למלואו, ואם כן תרגיש את ליבך implodes בתוך חזך. זה יופי שמסתכלים עליו כמו כשבוחרים ירקות (ממ.. כן זה יפה, הייתי אוכל את זה).

TomCohen2700

New member
צודק,ישר יש בחורה כולם מלקקים לה

אוי אפשר לחשוב מה קרה ואם כבר ....נראה כאילו ראיתם את זה

Knb the Bled II

New member
מה, מי היה מלקק לה?

בזבוז זמן! (הערה / הארה לאחר-ציניות: מין אוראלי הוא לא בזבוז זמן, הוא רק סוג אחר של מין. '-_-)

MidNight Flame

New member
../images/Emo99.gif אני באמת לא יודע מה רע לך בחיים :]

מצבך נע בין מצויין למעולה, אולי קשה לשמור, את זה אני יכול להבין אבל הגוף נראה נפלא.

hot chilly

New member
אז כל הכבוד לך.

עושה רושם שאת סקסית ושהגעת לתוצאות מדהימות אם ירדת ככה 40 קילו. אל תוותרי, תתאמני חזק ותשמרי תזונה, ותמשיכי לעדכן אותנו!

alexkagn

New member
את נראית מצויין לדעתי. בחיים לא הייתי מנחש

שבעבר שקלת 40 קילו יותר... KEEP IT UP!!!

למעלה