שרירניות

• פותח הנושא SpyD
  • פורסם בתאריך
אני גבר , ואני רוצה כזאת בטן

סחטיין על העבודה , כבוד

alexkagn

New member
God damn, son!!!

פאקינג PHYSIQUE לפנים יענו! ח"ח רציני ביותר!
(עדיין ממתין לתמונת עיניים...) יאללה רוזי, פנה מקום...
עידו - צור איתי קשר בבקשה. אני זקוק לעזרתך.

alexkagn

New member
ואני לא מאמין שעדיין לא ענית לי למסר!

"הרקולס" לא עונה לי על השאלה... LOL

Tami661

New member
תמשיכי לעצבן אותי עם הריבועים האלו../images/Emo46.gif

ואז אולי אני אתפוס אומץ ואראה לך את הזרועות והטרפזים שלי (מה לעשות? כל אחד ואיפה שהגנטיקה בחרה להתמקם לו
אם זה היה תלוי בי... הייתי מחליפה איתך כבר שלשום)
ואת, כמו ש"אמרו את זה קודם, לפניי"... מושלמת
(פליזזזזזזזז, ספרי לנו קצת על החסרונות שלך שלא תתחרבש לי השבת
)

hot chilly

New member
../images/Emo12.gif כפרונה! הגזזזזזמת../images/Emo9.gif בואי ואספר לך,

שנוסף על טרפזייך המושלמים, הייתי הורגת בשביל ישבן כמו שלך, (ועוד אחריי לידות!!! זונעעעעע!!!) לכולם יש חסרונות, ת א מ י נ י לי. אחד מהם הוא חיים ללא פחממות.... ולפי דעתי גם זה שאני מתפתחת מהר מדיי פיזית, זה לא דבר מחמיא. אני ממש צריכה להקפיד להתאמן בצורה מתונה, אחרת ג'ינסים לא עולים וחולצות נצמדות בצורה מבאסת, ולכן אני לא משתוללת בחדר כושר כמו פעם... לכולנו יש ימיי "כערת" (ע"ע הספקטור), וימים פחות טובים, אבל בגדול, תסתכלי מסביב על בחורות שמסביבך, אמהות שאת מכירה, שכנות וכו', ותגידי לי שאת לא צריכה להסתובב עם "חמסה" גדולה על הצוואר.....

Tami661

New member
../images/Emo25.gifעכשיו אני יכולה לקבל את השבת כהלכתה../images/Emo8.gif

האמת? אני לא ממש מתלוננת, אבל את יודעת... אם לא נאתגר את עצמנו מפעם לפעם, אנחנו עשויים להשתעמם מהעיסוק האינטנסיבי הזה בספורט ולאחר שגיליתי שהמשימה הכי קשה בתחום זה להילחם כנגד כוחות הרשע של השרשור... לא של תפוז... השרשור האמיתי... הדי.אנ.איייייי - מצאתי לי אתגר. גם הפחמימות שאני חיה עליהן לאחרונה הן כאלו שמבחינתי, מרוב שאני לא מרגישה אותן, הייתי מוכנה לוותר עליהן (הבעיה שהמדריך אצלנו לא מוכן שאוותר ומשתמש בטכניקת הפחדה שאפילו אל-קעידא עוד לא חשבו עליה
) ואם כבר דיברת על לידות ואם כבר השרשור הסתחבק בהזדמנות אעלה תמונות של הבן הגדול שלי
מה יש? אם אני לא משוויצה בשלי (בכל זאת אמא ונשואה ועוד כמה שרידים של מוסר
) אני אשוויץ בבאדי בילדר שגידלתי לתפארת יש כאן מי שמכיר אותו ויכול להעיד שהמסת שריר שלו לא מביישת אף שוכן מרתפים מבורזלים ומסתבר שעם כוח רצון ומשמעת אפשר גם אפשר לשמור ולטפח את זה גם כחייל קרבי ברמאללה!
לך מקסימה על המחמאות

Gaspaz

New member
את באמת חושבת

שחייל קרבי רוצה לחזור מרמאללה אחרי שלא ראה את הבית 3 שבועות, להכנס לפורום תפוז, ולראות את הישבן של אמא שלו?! אני רק רוצה לוודא שכולם הבינו שאני צוחק

Tami661

New member
החייל הזה אם היה לו זמן להכנס לתפוז

הוא היה משקיע אותם בעוד כמה קרבות של תאילנדי (וקארטה) ומקנח בכמה סטים של דחיקות... אבל, לא לוקחים סיכון בדברים כאלו - נכון?

Dark Muse

New member
יופי של גוף!

היתה אחת ברוקדים עם כוכבים בעונה הראשונה, זאת שרקדה עם אחד בשם פיני. היו לה שרירי בטן בולטים ותמיד חשבתי כמה יפה זה
בכלל, אין על רקדניות\ספורטאיות בכל הנוגע לגוף (חוץ כמובן מעדיפת כדור ברזל, אבל היי! כל אחד והטעם שלו).

מושלמת ! ../images/Emo67.gif ../images/Emo9.gif

צ'ילי , על כמה אחוזי שומן את ?? יש לך גוף מדהים ...!
לראות את זה נותן מוטיבציה להמשיך לקרוע את עצמי 5 פעמים בשבוע בחד"כ... שולחת לך מסר עם שאלה קטנטונת...

SimplyMe1

New member
שנייה..אני סופרת כמה../images/Emo3.gif

ולעניין הפחממות-את לא צורכת כמעט בכלל? מה עם פירות ולחם קל?גם מהם מתנזרת לטובת ה Cubes?:)

למעלה