קשרים

קשרים

מזמן מזמן, אחור אחור הייתי פעם גדי שחור לא היה חביב ממני בעדרי רחל אימנו והיא קשרה אותי בחוט לכל מקום איתי הלכה רק רקיקים עם צימוקים הגישה לי לארוחה והיא ליטפה והיא חיבקה והיא נשקה לי בפנים אחרת איך היו עוברות עליה שבע השנים.... האם השיר מציג קשר של ניצול? או שזהו קשר הדדי? לדעתי הגדי (אשר מסמל צד במערכת יחסים) מתעלם מן העובדה כי בכל קשר תמיד יש ולו מעט מן האינטרסנטיות. ולכן השיפוט שלו אינו נכון היות והנתינה והרגש כ"כ בולטים. האם ישנם עוד שירים של שיפוט שגוי? נ.ב. לא הצלחתי ליצור קישור לשיר לכן העתקתי אותו. כיצד יוצרים קישורים?

מוגג

New member
צומ"ת נאה ../images/Emo127.gif

לא סתם קשר של ניצול יש כאן - זהו קשר על חוטי! רחל מנצלת את כבשת הרש מאכילה אותו רקיקים וצימוקים שכידוע אינם טובים לגדיים ומנשקת אותו בפנים בעוד היא מפנטזת על יעקב. כמה דרכים ליצור קישור אם מעתיקים קישור משירונט יש ללחוץ קונטרול+N כדי שהשיר ייפתח בחלון מלא ואז - להעתיק את הקישור ולהדביקו בין | הלינק| ל |סלינק | .http://www.shiron.net/songView.aspx?song_id=2886&singer_id=383&song_title=468ca או ללחוץ על השורה "כתובות אינטרנט נלוות" ולהדביקו שם בתוספת תיאור מילולי קצר. או לפתוח את השורה "קישורים בתוכן ההודעה" ולהדביקו שם. יש להכניס מחרוזת תווים המופיעה בתוכן ההודעה כדי שהקישור יהיה פעיל .

tiramisu1

New member
../images/Emo127.gifתודה על השירות לציבור. מקווה שנצליח להטמיע

אחרת נצטרך להתחיל למחוק גורף וללא אזהרה. שימו
.

למעלה