שירשור שירי יום הזיכרון

האגס 1

New member
'על דעת הקהל והמקום'

שנקרא גם 'היובלים והראלים', של מירי אלוני. סיפורו סופר כאן פעמים רבות.

מוגג

New member
מסע אלונקות מתוך הסרט

בשם זה. ("עוד מעט ייגמר הלילה"). שירי יום הזכרון שלי - "על דעת המקום" - מירי אלוני "ניגון שלדי קוצים" - חנן יובל "ביום מסה" - מתי כספי "בן יפה נולד" - רבקה זוהר "לא הכרתי אותך מקרוב" - אושיק לוי "כחול וירוק" - עמיר לב.

שקדי

New member
הכי הכי עושה לי את זה../images/Emo7.gif

מה אברך של רחל שפירא ויאיר רוזנבלום

אורי - יפה ירקוני, גיורא - נעמי שמר

על דעת המקום - מירי אלוני ועוד את: יורם - יהודה פוליקר האם השלישית לאלתרמן אחי הצעיר יהודה לאהוד מנור

רוסטו

New member
שלי הם

רקמה אנושית אחת- מוטי המר צעירים ותמימים- ערן צור דמעות של מלאכים- 14 אוקטבות אנחנו שנינו מאותו הכפר- להקת פיקוד מרכז שלשה דורות- ירדנה ארזי הארץ עוד תשקוט- שושנה דמארי ואחד שלא ישמיעו בשום תחנה- ירושלים של ברזל- מאיר אריאל

sushi232

New member
השירים שלי:

היה לי חבר היה לי אח-נתנאלה רקמה אנושית חיה-בביצוע זמרת(חוה אלברשטין?) אנחנו שנינו מאותו הכפר ביתי את בוכה או צוחקת היה חזק, מי ידע שכך יהיה (שבכמה לילות ללא אמא..)-בועז שרעבי. המלחמה האחרונה, בלדה לחובש-יהורם גאון יורם-גידי גוב מה יהיה יהיה-פוליקר ללכת שבי אחרייך,לכאורה (בפתח נכנסות התמונות)-אילנית. אסור לקטוף את פרחי הגן שער הרחמים-מאיר בנאי וגם חום יולי אוגוסט-סינרגיה/שלמה ארצי.

גם לי יש יותר מאחד

וחלק מהם כבר הוזכרו כאן: (ואני מונה אותם כאן לא לפי סדר העדיפות דווקא) אחי הצעיר יהודה - דווקא הביצוע של אהוד מנור מהשנים האחרונות הוא עוד יותר מרגש מהיתר, בעיניי שירת האימהות - לילה מרקוס, יהודית תמיר וגליקריה אליפלט יורם - בביצוע של פוליקר או גידי גוב הנסיך הקטן מפלוגה ב' מה אברך - רק רוחמה ויש עוד מכה, שמתקשרים אצלי לאירועים ספציפיים, אז נעצור כאן בינתיים

kromus

New member
מצטער על הבורות אבל שאלה קטנה...

מה הסיפור מאחורי על דעת המקום של מירי אלוני?

אולי תמצא תשובה

בפיסקה "הסיפור מאחורי השיר", המצוייה בתחתית הדף הזה.

הרשימה שלי :

1). "כשהיינו ילדים": מ' אורי אסף / ל' משה וילנסקי / ביצוע מועדף: כל הביצועים שאני מכיר לפחות עד כה (כולם ישנים..
). 2). "השריונים יצאו": מ' חיים חפר / ל' יוחנן זראי / ביצוע: להקת פיקוד המרכז עם לוליק. זהו. כל השאר ברשימה שלי כבר אוזכר ממילא בהודעות קודמות.

imusic

New member
יום הזכרון לחללי צה"ל

ביום הזכרון תעלה imusic פרויקט לזכרו של אל"מ מרדכי ( מוטקה ) נדיבי ז"ל שנהרג בשנת 1971 בעלות רכבו על מוקש בתל מרישה אשר בבית ג'וברין. יחד עימו נהרגו סא"ל פרץ עורי ז"ל,רס"ן מרדכי לוסטיג ז"ל וסרן ברוך רוזן ז"ל. במסגרת זו נאפשר לכל המעוניין להוריד שירים, ללא תשלום, מפרויקט ההנצחה של גלי צה"ל - "עוד מעט נהפוך לשיר" אשר במסגרתו זמרים ידועים מלחינים ומבצעים שירים שנכתבו בידי חיילים שנפלו ומפרויקטי הנצחה נוספים. בין האמנים והשירים שיעלו ב-iMusic : ברי סחרוף בשיר "ריבונו של עולם" – כתב סרן בארי חזק ז"ל דן תורן בשיר "רוצה להיות" - כתב סמ"ר גיורא אס ז"ל דניאל סלומון בשיר "הכל" - כתב סגן זהר חלמיש ז"ל פיטר רוט בשיר "דן הקטן" - כתב סמ"ר אייל דרור (וקנין) ז"ל דודי לוי בשיר "ההרגשה הזאת" - כתב סרן גל לב–רן ז"ל סיון שביט בשיר "איתך" - כתב סמל צחי גרבלי ז"ל דודו טסה בשיר "פשוט להמשיך לחיות" - כתב רב"ט גדעון רוזנטל ז"ל איפה הילד בשיר "כנפיים, אינך שומע" - כתב רב סרן יוסף שריג ז"ל דודי לוי בשיר "מוכרת פרחים" - כתב רס"ל איתמר אליה ז"ל סגיב כהן בשיר "אם אתה רוצה" - כתב רב סרן ירמי כהן ז"ל אביתר בנאי בשיר "כולם יורים עלי" - כתב סמל יעקב ברג ז"ל ועוד שירים נוספים ניתן יהיה להוריד את השירים ללא תשלום החל מערב יום הזכרון ועד צאת יום העצמאות

../images/Emo207.gif רק זכרון אחד / שיר ארץ

זה רק אני או שלשני התמלילים של אלו הלחן הוא זהה (של סשה ארגוב)?

nopas

New member
שחמט של חנוך לוין בבצוע חווה

אלברשטיין תמיד מצמרר אותי ושלום, אני חדשה כאן

למעלה