מישו אמר מפגש?

גנגי

New member
שפירושו: כאן לא עושים ילדים?

(בניגוד למשנתו של אפריים שמיר) או שברוח הפמיניזם אפשר לקרוא לזה "קו המשווה"?

ס ק א ל י

New member
טוב, קודם כל צריך מישהו שמכיר את

השיר, כי אני בטח לא מכירה אותו, ולולא הפרוייקט של שיבולת מן הסתם גם לא הייתי מכירה אותו. אבל אם זו הייתה התנדבות, אז אתה בהחלט מוזמן ...

ס ק א ל י

New member
לא נעים לי להגיד, אבל

אחרי שסאביבית כבר שמה על ההודעה הזו אייקון של ילד וילדה חוגרים חגורת בטיחות, אפשר לומר שבמקרה של השיר הזה יותר מתאים להגיד 'יגעת ומצצת - תאמין'.

יש "רוזה מרציפן" של גרוניך ../images/Emo20.gif

רוזה מרציפן אוהבת את מכס יש לו ידיים קטנות, קטנות ויש לו רגליים קטנות, קטנות ויש לו עיניים ה-ה-ה-ה-הכי קטנות בעולם.

ramil

New member
ויש גם את "שירו של מקס"..

עכשיו אנחנו גם יודעים את שם המשםפחה שלו

על מאמא עוף יש מלא שירים

וכל אחד מהם - פנינה ...פחחחחח והלהיט האחרון עם אבי ביטר....כפרה LOL סתם באתי להגיד שלום - מזמן לא הייתי פה....וגם מזמן לא הייתי בחו"ל....חבל ואולי אבוא למפגש אם צפוש תצליח לסחוב אותי (כבר 2 מפגשים לא היית....) אור - בקיצור אנילא צריכה להחליף ניק - ניק מנצח לא? הרי תשיר שלי משמעים הכי הרבה בערוץ 2 (עשר גם...לא זוכרת)

את לא שמחה?

יא כפרות על העניים של שלי.... וכמעט אף כתבתי הודעה בפורומך היום אך אחרי היחס המשפיל הזה......צר לי - או בקיצור היית מתה - מושחתת...

shellyland

New member
מה כבר יש לך לכתוב בפורום שלי?

בחיים שלך לא שמעת שיר ברזילאי! חזרת לתמיד או שאת רק עושה את עצמך לקראת המפגש?

Idan91

New member
../images/Emo12.gif את טוענת שלמי

שלא שמע מעולם שיר ברזילאי, אין מה לכתוב אצלך בפורום??

אם כבר גנגי, נתבע אוותו

אני רוצה להבין מה פה קורה פה??? מה זה??? ככה תובעים פה? אין בושה? אותי?? מאמא עוף? יקירת האתר?? נו באמת עידן מותק בוא נרגע ואני ארשה לך להזמין אותי לסטייק יום אחד....שצצצצצצצ

אם כבר גנגי, נתבע אוותו

אני רוצה להבין מה פה קורה פה??? מה זה??? ככה תובעים פה? אין בושה? אותי?? מאמא עוף? יקירת האתר?? נו באמת עידן מותק בוא נרגע ואני ארשה לך להזמין אותי לסטייק יום אחד....שצצצצצצצ

למעלה