חדש בפורום - שרשור
והודעות

רותמיקה

New member
כנסו דחוף!!!../images/Emo29.gif

מחפשת כרטיסים לניצנים ל'לא נפסיק לשיר' דחוף דחוף דחוף!!! אם למישהו יש כרטיסים, טלפון של מישהו שמוכר כרטיסים, משהו!!! אני מוכנה לשלם והרבה!!! שיצור קשר איתי באס"ק.. או במסרים.. 127075807

../images/Emo32.gif נפתח פורום יצפאן

נפתח פורום יצפאן ב
כאן הייתה אמורה לבוא הודעה שתשכנע אותכם להיכנס אבל נוותר על זה אוהבים את יצפאן? כנסו לא אוהבים? גם כנסו
פורסם בהתאם לאישור שניתן במערכת אישורי הפרסום

סאביבית

New member
חדש בפורום - שרשור ../images/Emo32.gif והודעות

מהיום, פעמיים בשבוע אני, ST או מסניפה נפתח שרשור ובו תוכלו לרשום את כל הגיגיכם שאינם קשורים לפורום וכל דבר שעולה על דעתכם ואינו קשור ישירות לדיונים בפורום, וכמו כן הודעות מהודעות שונות. אנחנו נשתדל שתמיד יהיה שרשור
אחד "חי" ואני מבקשת להקפיד ולשרשר לשם את ההודעות כדי לחסוך לנו בעבודת השרשור המתישה. כלל אצבע: אם אתם מתלבטים אם זאת הודעה או לא - זאת הודעה.
מ-
ושרשור ראשון.

ramil

New member
מי רוצה לאמץ חתול?

מאחר שהחתול מוצע למסירה (משלוחים חינם)ע"י אחת בשם אפרת, שהיתה כמעט האמא המאמצת שלי (בתקופת הלימודים...), הרי שמדובר כמעט באח שלי
בכל אופן, אפרת ביקשה ממני לפרסם את עניין החתול, ולאמא לא אומרים לא: מדובר בחתול מושקע, למהירי החלטה, 4 כיווני אויר, עם זנב ומרפסת. מי שמעוניין יכול ליצור קשר דרך הלינק או דרכי.

רון65

New member
שוב ה"טיש".

שוב הייתי. שוב נהניתי. שוב היה מ-ע-ו-ל-ה! למרות שהשירים וסדרם זהים כמעט לחלוטין, היה מצוין והיה לילה מלא מרץ והנאה. אחרי שבפעם הקודמת שהייתי "גיליתי" מחדש את "ליל חניה", עכשיו בא לי לחרוש ולשמוע שוב ושוב את "פגישה לאין קץ" ו"בתוך". ועוד שאלה: שלי מי המילים של "בתוך" (בגגל שזה מופיע בדיסק אוסף של יאיר רוזנבלום הסקתי שהלחן שלו...
)

shellyland

New member
היית ולא באת להגיד לנו שלום? ../images/Emo2.gif

ביום חמישי האחרון? בצוללת? ת'אמת - דוקא היה אחד הטישים הפחות מוצלחים בהם נכחתי. איכשהו הערב לא הצליח להמריא לשיאים ההזויים אותם הכרתי מפעמים קודמות. אבל עמית גונן, כרגיל, היה מלך
ואם כבר הטיש, אז גם שאלה: משה להב נוהג לשיר שם שיר, שרק ביום חמישי התברר לי שזה שיר שלו, משהו שהוא הקליט בשנות השבעים כנראה, שקוראים לו "מזל". שורה אחת שאני זוכרת ברפרוף היא של זה שהיתה לי בחורה מטורקיה והיא קיבלה טחורים. מישהו מכיר את השיר? יש מילים?

רון65

New member
עמית גונן?? עכשיו אני מקשר...../images/Emo163.gif

איזה קטע... אבל מאיפה לי לדעת... בטח אתם הייתם מהפריקים בשורות הראשונות. אני גם הייתי בשורה הראשונה אבל הכי הכי משמאל לבמה. היינו איזה קבוצה של 15 איש אז הזמנו מקום מראש. זה היה כולה פעם שניה שהייתי ובפעם הראשונה באנו די מאוחר וישבנו כמו סרדינים מאחורה... עמית באמת היה מצוין. הוא שר את השירים שצריך קלידים שלהם. עמית, שחקת אותה! שרתם משהו? שאדע לקשר בפעם הבאה...

אנחנו ישבנו דוקא מצד ימין לבמה

והרענו בגרון ניחר כשעמית עלה לנגן (אז גם עשינו שיפור עמדות למרכז). יעל שישבה איתנו היא המדהימה ששרה עם עמית כשהוא עלה. חוץ מזה פיספסת אותי, את פלפל ואת הילה גלעדי (לא שרנו על הבמה אבל ברגעים מסויימים היה אפשר לצפות בנו רוקדים, בעיקר סמבה).

המתיגו שכחתי לספר לך

שבשולחן לידנו ישבה בת-חמד שכשעלית לנגן אמרה "שיואו, אני לא מאמינה, הוא למד איתי בתיכון!" נרשמה התלהבות.

המתגונן

New member
כן, באופן מפתיע

נתקלתי בכמה חבר'ה שלמדו בבית ספרי (ואפילו מהיסודי!)

רון65

New member
סמבה?

כנראה כבר היה מאוחר לי... אני הלכתי בעיצומו של "אפילו דקה". סימני העייפות החלו לבצבץ, והיתה עוד נסיעה ארוכה לפני. עמית, קבל פרגון בשנית...

45israel

New member
ערב זמר המוקדש לשירי נתן אלתרמן..

ובתו תרצה אתר בכפר סבא - 13.9.03- פרטים בלוח המופעים.

פרסים ולהיטים ../images/Emo77.gif../images/Emo43.gif ../images/Emo175.gif

אנחנו שמחים להציג בפניכם את הגירסה המעודכנת של "הקופסא"- מצעד הלהיטים הלועזיים הגדול ביותר באינטרנט. מהיום גם אתם יכולים להשפיע בקביעת הלהיטים החמים, וכמובן ... לזכות בפרסים. השבוע 5 זוכים מאושרים יזכו בסינגל החדש של דניאל בדינגפילד!!
פורום דתיים וחילוניים מארגן ראיון עם רב הראשי לצה"ל, תא"ל ישראל וייס, שיענה לשאלות במרוכז בתחילת חודש ספטמבר. ניתן להגיש שאלות בפורום עד ה-1/9.
אנחנו שוב מזכירים לכם את שלל התחרויות בפורומים שלנו... קחו לכם כמה דקות, וגשו לאחת מהן- בסוף זה תמיד משתלם

למעלה