סיעור מוחין - פלייליסט ליום הולדת 70

student1923

New member
סיעור מוחין - פלייליסט ליום הולדת 70

אהלן חבר'ה,
מקווה לשיתוף פעולה המקצועי שלכם - יום אחד גם אתכם יפקוד אירוע דומה!
לאמי יום הולדת 70. הכנו לכבודה אירוע מושקע קטן ואשכנזי. אלוהים יודע שמגיע לה משהו יפה מהילדים זבל שלה.
כמו ששמתם לב, מדובר באשה מהדור הישן, ילידת הארץ. ייקית עקשנית וחרוצה כזו ששמחת החיים שלה מוחבאת עמוק עמוק בפנים, תחת שכבות של אחריות משפחתית ותלאות העולם, אבל מעולם לא כבתה.
הייתי שמח לעזרתכם לבחור פלייליסט ובו שירים עבריים ויפים שלצד נוסטלגיה, וזכרונות ילדות לא ירדימו את משתתפי האירוע ואולי אף, חלילה, תגרום להם לרקוד. הישנם? גם חדשים באים בחשבון. ואולי גם לא עבריים.. אבל לא קשור לפורום.
תודה! :)

בין המשתתפים יוגרל פרס - פלייליסט ערוך ומושקע עם פונט יפה בקובץ וורד

שאני אוותר על פרס כזה???

(סתם, הכל לשם שמים)

אתה מחפש שירים שמחים וקצביים, אציין רק שבמקרים רבים בארועים מאין אלו עדיף לשלב שירים שקטים ונעימים כרקע לאוכל ולדיבורים סביב השולחנות, למשל חלק משירי "גשר הירקון" ושירי אריק איינשטין.
לגבי שירים קצביים ו "לא משעממים", הנה כמה רעיינות: איפה הן הבחורות, חסקה, נולדתי לשלום,קרנבל בנח"ל.שירי "כוורת" כגון הורה האחזות, יו-יה, נתתי לה חיי.
יש גם לא מעט שירי מסורת קצביים שאולי אף יגרמו לרקוד: כל העולם כולו, יברכך השם מציון, שבחי ירושלים, כי בקודש חזיתיך
אפשר לשלב מארשים כמו: האמיני יום יבוא, זמר הפלוגות, מחר
בקטע של ריקודים אפשר כמה הורות כגון: זמר לך, רד הלילה, ניצנים נראו בארץ, מלאו אסמינו בר, שאבתם מים
ריקודי זוגות: בואי נשוב אל הטנגו, רקפת, בואי לאילת

אלה השירים שכרגע עלו לי בראש, יש ודאי רבים אחרים שיעלו לי או לאחרים כאן בהמשך. ושיהיה במזל טוב.

למעלה