שאלות לגבי מציאת שירים

nike001

New member
שאלות לגבי מציאת שירים

אני מחפש שירים ישראלים ומחו"ל שמדברים על דימוי גוף נמוך, שנאה גופנית, מצבים שבן אדם לא מוצא חן בעיני יותר מידי אנשים מינית, או מראה אטרקטיבי שמשתנה ונהרס בעקבות שינויים גופניים שקורים עם עליה בגיל ואפליה על רקע זה, או שירים שמדברים על אדם שהיה אטרקטיבי מאוד וחשש להפגש מדימוי נמוך וכעת איחר את הרכבת. שנאה גופנית ומחשבות דכאוניות...
אם יש שירים שמביאים גם עומק שכולל גם התעללויות בגיל צעיר שהובילו למצב לא טוב באדם ולדימוי נמוך - גם מתקבל.

שירים מרגשים ועצובים. יש שירים כאלו?

nike001

New member
בנוסף,

מחפש גם שירים שמדברים על חוסר ביטחון וגם שירים אופטימיים או עם תקווה שאפשר להתגבר על החוסר ביטחון\דימוי גוף ופשוט לפנות לאדם שמעוניינים בו.

nike001

New member
שירים נוספים שמחפש

אתם יודעים שיש את התופעה של קוגריות\מילפיות נשים שיוצאות עם צעירים מהם או גברים.
&nbsp
אני מחפש גם שירים יפים שמדברים על אדם שנמשך לגילאים צעירים ומרגיש רע עם זה של מה יגידו מהצד וכאלה וזה מה שהוא בעיקר רוצה או שירי חיזוק להאמין במה שהאדם מחפש ולהתמודד בגבורה אם ה 'מה יגידו' מהצד כי זה הדרך שלו ולא משנה מה השאר אומרים.
&nbsp
אם יש שירים שמדברים בעיקר על המין הזכרי או גם בהקשר הומוסקסואלי גם מעולה - בגדול אני זכר...
&nbsp
אל תשפטו - זה מה שמחפש :)
תודה..
&nbsp
לא לפרסם בעמוד ראשי תפוז - תודה.

nike001

New member
שירים נוספים שמחפש

על מצבים שעול הפרנסה, הסביבת מגורים והחיים עצמם קשים ומעייפים
הבן אדם רוצה להצליח, לפרוץ לגבולות, להתעשר ולברוח אבל הוא כבול במציאות מחורבנת של מעמד הביניים (וגם כבול בפחדים של עצמו עם קשיים נפשיים).

nike001

New member
^^ ההודעה פה שונה מהודעה אחת לפניה - הכותרת אותו דבר -כנסו

ל-2 ההודעות.

nike001

New member
עוד סיפור שיר שמחפש

על מציאות שאדם שמנסה להיות יפה יותר וכמה שהוא יפה ושולחים לו מבטים ומתחילים זה לא עוזר כי הביטחון העצמי שלו נמוך מאוד

2nd me

New member
Bleed Like Me - Garbage

שיר התבגרות שכזה - כל בית מדבר על שנאה עצמית / הרס עצמי מסיבה אחרת.
לא יודעת אם זה מה שחיפשת בדיוק...

למעלה