אות סיום לתוכנית "אור ראשון" רשת ב'.

u r i el

New member
אות סיום לתוכנית "אור ראשון" רשת ב'.

אולי גם למי מכם יוצא להאזין מדי פעם לתוכנית "אור ראשון" ברשת ב' בימות החול המשודרת ברשת ב' מ - 05:00 ועד כמעט 06:00 .... יש לתוכנית זו אות פתיחה וסיום נפלא לטעמי, אולם לא הצלחתי עד כה לברר מה שם המנגינה, מי הלחין, מי מבצע וכו'.

http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=2044442

אם יש למשהו מידע או קישור מתאים למנגינה במלואה - אשמח מאד.

תודה מראש.

( בפנייה לרשת ב' במייל לא נעניתי עד כה משום מה .... )

u r i el

New member
אגב,אולי ידוע לך -

ממה לקוחה המנגינה הזו שהרי אין מילים .... ??

ועוד אגב - אולי גם ידוע לך מהי המנגינה הפותחת את התוכנית ברשת ג' "בלאדות ים תיכוניות" עם אבנר נעים המשודרת במוצ"ש ב- 17:00, גם היא יפה מאד בעיני.

שוב תודות.

spir77

Member
"הנסיעה לירושלים" הולחנה לסרט "אין שמות על הדלתות"

ניתן לשמוע אותה בסרט כאן בדקה 35:09.
היא נמצאת בביצוע "התזמורת הסימפונית של לונדון" באלבומים "לכל אחד ירושלים" ו"עונות החליל".

נעימת הפתיחה של תוכנית הרדיו "בלדות ים תיכוניות" היא "נעימת המדבר" שהלחין אביהו מדינה (גם היא יצירה לא מילים). היא נכללת באלבומו "סימנים של דרך".

u r i el

New member
שוב כל הכבוד ושאפו על הבקיאות !!

מניין לך הידע הזה ?
תודה על ההפניות המפורטות והמדוייקות.

מרשים !

spir77

Member
תודה

על "הנסיעה לירושלים" אני יודע מתשובה לשאלה דומה בעבר בפורום הזה או בפורום דומה.
אבל מקורו של רוב המידע הוא פשוט חיפוש בגוגל. לפעמים צריך קצת זמן, סבלנות וחשיבה יצירתית בשביל למצוא.

u r i el

New member

את גוגל אני כמובן מכיר אבל כמובן יתכן מאד שצריך להיות בר נסיון כדי לדעת איך להפיק מגוגל את המיטב.

אבל איך אפשר מכמה צלילים ספורים ללא שם וללא כותרת להגיע לזיהוי מבלי להעזר במי שמכיר את הצלילים הללו ? ( שאלה רטורית/חפרנית. אינך חייב להשיב
).

שוב תודה.

spir77

Member
אומנם במקרה הזה הספיקו לי הצלילים

כדי לדעת את שם היצירה והמלחין, כי נתקלתי בשאלה ובתשובה בעבר והיא נחרטה בזכרוני, אבל אלמלא ידעתי זאת הייתי מסתייע באינפורמציה הנוספת שנתת, והיא שמה של תוכנית הרדיו.
וכך חיפוש בגוגל של המלים -
נעימה "אור ראשון"
או:
אות "אור ראשון"
או:
"אות הפתיחה" "אור ראשון"
וכיוצא בזה יתן לך את התשובה, ואף יותר מפעם אחת.
אחת התשובות יקרות הערך היא הרשימה המרוכזת הזאת של אותות מוסיקליים. יש עוד כמה רשימות כמוה באינטרנט.

למעלה