לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
6884168,841 עוקבים אודות עסקים

פורום זיהוי שירים

ברוכים הבאים פורום זיהוי שירים הוא המקום בו אתם שואלים על שיר שמעניין אתכם. המקום שלכם לקבל המלצות לשירים ולהעשיר את הידע המוסיקלי שלכם שמעתם שיר ואתם לא יודעים איך קוראים לו זה בדיוק המקום שיכול לעזור לכם לישון טוב בלילה על מנת לשמור על זכויות יוצרים קיימים חוקי הפורום: אין לבקש או להציע החלפת קבצים בפורום אסור לפרסם על גבי הפורום מילים לשירים, קישור לאתר חיצוני מותר. קליפים מותר לקשר בפורום אך ורק אם הם מועלים לאתרי הוידאו בהסכמת חברות ההפקה (מצויין בדרך כלל על הקליפ). לא ניתן לקשר לאתרים שניתן להוריד מהם שירים בצורה לא חוקית (ללא הסכמת היוצרים). על מנת לבקש זיהוי של שיר ניתן לפרסם חלק מהמילים שלו או קטע מהשיר עצמו. כל דבר אחר ימחק ללא היסוס לפני שאתם שואלים את השאלה שלכם בפורום אנא קחו רגע לבדוק אם שאלו לפניכם את השאלה, לפעמים התשובה נמצאת ממש בעמוד ראשון וצריך רק להסתכל. בנוסף יש בקישורי הפורום מגוון שירשורים בנושאים שונים, מקום נפלא להתחיל ממנו חיפוש. אנא שימו לב הפורום הוא פעיל ביותר וברוב המקרים תינתן תשובה באופן מיידי על השאלה, אבל במקרה שלוקח קצת זמן יש להתאזר בהרבה סבלנות. אנחנו מבקשים שלא תקפיצו בקשות מעמוד ראשון או שני. במידה ולא ענו לכם על השאלה, קחו רגע לחשוב אם נתתם לנו את כל הפרטים הנחוצים לנו על מנת לעזור לכם. בנוסף אנחנו תמיד מעודדים אנשים לזמזם את השיר אם לא זוכרים ממנו מילים. במאמרי הפורום ניתן למצוא מאמרים שיעזרו לכם לזהות את השיר שלכם, או לתת לכם ידע נוסף על השיר שאתם מחפשים. אמנם הפורום הוא למטרת זיהוי שירים אבל אין סיבה שלא יהיו המלצות על שירים. המלצות יש לשרשר לשירשור קיים בפורום, גם אם הוא לא בעמוד ראשון. אפשרי גם לפתוח שירשורי אוף-טופיק () בתנאי שהנושא קשור איכשהו למוסיקה. אנחנו נמחוק בלי רחמים כל הודעת אוף-טופיק שלא קשורה לפורום הזה בכל ספק על הפרת זכויות יוצרים רצוי להתייעץ עם המנהל/ות לפני העלאת תכנים לפורום. אנחנו פה בשבילכם עכשיו לאחר שקראתם אתם מוזמנים להכנס ולהנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זיהוי שירים

ברוכים הבאים פורום זיהוי שירים הוא המקום בו אתם שואלים על שיר שמעניין אתכם. המקום שלכם לקבל המלצות לשירים ולהעשיר את הידע המוסיקלי שלכם שמעתם שיר ואתם לא יודעים איך קוראים לו זה בדיוק המקום שיכול לעזור לכם לישון טוב בלילה על מנת לשמור על זכויות יוצרים קיימים חוקי הפורום: אין לבקש או להציע החלפת קבצים בפורום אסור לפרסם על גבי הפורום מילים לשירים, קישור לאתר חיצוני מותר. קליפים מותר לקשר בפורום אך ורק אם הם מועלים לאתרי הוידאו בהסכמת חברות ההפקה (מצויין בדרך כלל על הקליפ). לא ניתן לקשר לאתרים שניתן להוריד מהם שירים בצורה לא חוקית (ללא הסכמת היוצרים). על מנת לבקש זיהוי של שיר ניתן לפרסם חלק מהמילים שלו או קטע מהשיר עצמו. כל דבר אחר ימחק ללא היסוס לפני שאתם שואלים את השאלה שלכם בפורום אנא קחו רגע לבדוק אם שאלו לפניכם את השאלה, לפעמים התשובה נמצאת ממש בעמוד ראשון וצריך רק להסתכל. בנוסף יש בקישורי הפורום מגוון שירשורים בנושאים שונים, מקום נפלא להתחיל ממנו חיפוש. אנא שימו לב הפורום הוא פעיל ביותר וברוב המקרים תינתן תשובה באופן מיידי על השאלה, אבל במקרה שלוקח קצת זמן יש להתאזר בהרבה סבלנות. אנחנו מבקשים שלא תקפיצו בקשות מעמוד ראשון או שני. במידה ולא ענו לכם על השאלה, קחו רגע לחשוב אם נתתם לנו את כל הפרטים הנחוצים לנו על מנת לעזור לכם. בנוסף אנחנו תמיד מעודדים אנשים לזמזם את השיר אם לא זוכרים ממנו מילים. במאמרי הפורום ניתן למצוא מאמרים שיעזרו לכם לזהות את השיר שלכם, או לתת לכם ידע נוסף על השיר שאתם מחפשים. אמנם הפורום הוא למטרת זיהוי שירים אבל אין סיבה שלא יהיו המלצות על שירים. המלצות יש לשרשר לשירשור קיים בפורום, גם אם הוא לא בעמוד ראשון. אפשרי גם לפתוח שירשורי אוף-טופיק () בתנאי שהנושא קשור איכשהו למוסיקה. אנחנו נמחוק בלי רחמים כל הודעת אוף-טופיק שלא קשורה לפורום הזה בכל ספק על הפרת זכויות יוצרים רצוי להתייעץ עם המנהל/ות לפני העלאת תכנים לפורום. אנחנו פה בשבילכם עכשיו לאחר שקראתם אתם מוזמנים להכנס ולהנות
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לא לבקש עזרה בהשגת שירים בדרכים לא חוקיות. נא לא לפרסם את כל המילים של שיר מסוים על גבי הפורום (ניתן לתת קישור למילות השיר). הודעות כאלו יימחקו! נא לבקש אישור במסר לפרסום הופעות וכל דבר אחר בפורום, אחרת ההודעות יימחקו!
לעוזרים - אנא ציינו את פרטי השיר אותו אתם מזהים, ואל תסתפקו בקישור ל-YouTube.
שיהיה לכם זיהוי נעים! :)
המשך >>

לצפיה ב-'מה עם התחרות האהובה עליי? נגמרה לנצח? '
מה עם התחרות האהובה עליי? נגמרה לנצח?
08/11/2010 | 15:31
22
8
לצפיה ב-'הפכה מכמעט יומית לחודשית '
הפכה מכמעט יומית לחודשית
08/11/2010 | 16:15
1
3
לצפיה ב-'נכון. לדעתי צריך לעשות אותה במועדים קבועים.'
נכון. לדעתי צריך לעשות אותה במועדים קבועים.
08/11/2010 | 16:27
3
כל יומיים, למשל. כבר שכחתי מה היה הנושא האחרון...
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'אני מרשה לעצמי להציע "הצעת ייעול"....'
אני מרשה לעצמי להציע "הצעת ייעול"....
08/11/2010 | 16:38
17
8
אולי הזוכה בתחרות היומית יבחר את הנושא החדש (וכדי שהתחרות לא תהיה "מכורה מראש" - הזוכה שמגיש נושא חדש יהיה מנוע מלהשתתף בתחרות באותו הנושא)?
מה דעתכם?
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'לייק '
לייק
08/11/2010 | 16:44
לצפיה ב-'מעולה.'
מעולה.
08/11/2010 | 17:09
1
לצפיה ב-'תיאורטית אין בעיה.'
תיאורטית אין בעיה.
08/11/2010 | 17:27
14
5
אבל זה עלול ליצור בעייתיות כשהזוכה הוא מישהו שאינו חבר קבוע בפורום ואינו מודע לנושאים שהיו קודם או, רחמנא ליצלן, לא נכנס אפילו לפורום כדי לדעת שהוא ניצח.

בכל מקרה, אני עדיין מזמינה אתכם לשלוח לי נושאים. היום הנושא מיוחד במינו

אני אשתדל שהתחרות תתקיים מידי יום. אתם כמובן מוזמנים לפתוח שרשורי תחרויות מקוריים משלכם. ובנימה זו, אני פונה אליכם כדי להרים את הכפפה ולפתוח שרשור של חידון "שירים בתמונות". כמובן שאתם מוזמנים לשתף פעולה אחד עם השני (או איתי ) כדי להוריד מהעומס או משהו. בכיף אפילו.
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'אני מתה על שירים בתמונות. היינו משחקים את זה'
אני מתה על שירים בתמונות. היינו משחקים את זה
08/11/2010 | 17:32
7
4
בפורום פלסיבו ז"ל (לא של תפוז).
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'אז יאללה, גמבה!!!'
אז יאללה, גמבה!!!
08/11/2010 | 17:36
6
3
במקום לחכות לנושא היומי תפתחי חידון משלך!! קדימה, קדימה!
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'יש לי יש לי יש לי עוד נושא לחידון'
יש לי יש לי יש לי עוד נושא לחידון
08/11/2010 | 17:40
5
2
לוקחים שיר באנגלית ומתרגמים אותו לעברית או להפך. וצריך לנחש מה שם השיר המתורגם.
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'שיר שלם נראה לי די קליל'
שיר שלם נראה לי די קליל
08/11/2010 | 17:45
4
2
אבל שורה אחת בתרגום עילג יכולה להיות רעיון מצוין
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'כמו "בוא נאכל דבורה"? '
כמו "בוא נאכל דבורה"?
08/11/2010 | 17:51
3
15
לצפיה ב-'מוהביטלזזזזזזזזזזזזזזז'
מוהביטלזזזזזזזזזזזזזזז
08/11/2010 | 18:56
2
3
לצפיה ב-''
08/11/2010 | 20:54
4
אפשר: זהה את השיר -

מעתיקים שורת תרגום מנזגול, ואנשים צריכים לזהות את השיר מקורי. נראה לי שעשו את זה פה פעם.

ב 2004 עשינו: שרשור של תרגום שירים וזה יצא ממש נחמד.

זיהוי שירים >>
לצפיה ב-''
08/11/2010 | 21:04
2
לצפיה ב-'ובהזדמנות זו#2:'
ובהזדמנות זו#2:
08/11/2010 | 17:36
1
אני מתכננת להעלות לקראת הסופ"ש חידון זיהוי שירים. מה זה אומר?
רשימה של בערך 20 קטעים של 5-10 שניות משירים שונים שעליכם לזהות. תהיה חלוקת ניקוד לפי קושי ואורך ההקלטה ולכן התחרות תהיה רצינית יותר מהרגיל.
מי שמעוניין לסייע לי בהעלאת//עריכת/בחירת השירים - מוזמן מאוד מאוד מאוד.
(רק קחו בחשבון שלא תוכלו להשתתף בחידון עצמו, כן?)

זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'אז הזוכה יכול בת'כלס לתאם את הנושא איתך'
אז הזוכה יכול בת'כלס לתאם את הנושא איתך
08/11/2010 | 17:59
4
לפני שהוא מעלה אותו לפורום...
למרות שבשלב ראשון אפשר לרשום בהודעה הפותחת את כל הנושאים הקודמים.
זה יוריד לך קצת מהלחץ ומהצורך להמציא כל פעם נושא חדש
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'שני דברים:'
שני דברים:
08/11/2010 | 18:08
3
1. לגבי לרשום בהודעה הפותחת את כל הנושאים - עכשיו, כשאין עדיין כל כך הרבה נושאי עבר זה רעיון טוב. אבל מתישהו הרשימה תהפוך לארוכה כמו הגלות וזה לא נראה לי חכם במיוחד.
2. אין לי בעיה שתתאמו איתי את הנושא ואז תעלו, אבל בעיניי יש צורך לאיזושהי אחידות בהודעות, בנוסף להכל. כמובן שאין שום בעיה שהזוכה יבחר את הנושא הבא - אפילו בשמחה - ואני פשוט אעלה את ההודעה. זה נשמע לי אפילו רעיון מצוין.

שוש, אני רואה שעדיין לא הצעת את עצמך להתנדבות לחידון השירים לקראת הסופ"ש. הכצעקתה? האם עליי לפעול באלימות?
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'אלימות היא לא הדרך! '
אלימות היא לא הדרך!
08/11/2010 | 19:00
2
אבל כאפה יכולה לעשות את העבודה.
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'שתיכן "נשמות טובות" '
שתיכן "נשמות טובות"
<< ההודעה הנוכחית
08/11/2010 | 19:09
1
4
אין מצב שאני מצליחה לפנות זמן עד סוף השבוע (מעבר ל-5 דקות פה ושם שיש לי ואז אני באמת נכנסת לפורום).
אני עמוסה בעבודה עד מעל לראש - וההוכחה? שימו לב לכמות הכניסות שלי לפורום ולכמות הזיהויים שלי בחודשיים האחרונים...
ככה זה כשהבוס משאיר אותי להתמודד לבד עם הבלאגן.
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-'איזה כייף להיות מובטלת... '
איזה כייף להיות מובטלת...
08/11/2010 | 19:22
1
לצפיה ב-'אל תהרגו אותי, גם ככה אין לי חיים. '
אל תהרגו אותי, גם ככה אין לי חיים.
08/11/2010 | 17:19
1
3
היום היא תשוב, מבטיחה.
זיהוי שירים >>
לצפיה ב-''
08/11/2010 | 20:55

הודעות אחרונות

20:13 | 17.07.20 מזל גדי האחד
21:53 | 17.06.20 matan59
15:37 | 15.06.20 שי גנדל
18:53 | 10.06.20 doss391
22:05 | 07.06.20 simo341
19:04 | 04.06.20 emh

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ