רטאויט- איך משתמשים?

OzTheOne

New member
רטאויט- איך משתמשים?

יש לי על הפנים (במיוחד באף ומסביבו) נקודות שחורות אם אני לא טועה הם נקראים קומודורים שחורים או חטטת- אקנה. הפצעונים השחורים התגברו והתפשטו מהאף לעבר הלחיים והמצח ונהיו ממש גדולים שכבר אי אפשר לא להבחין בהם. חוץ מזה שזה לא אסתטי זה גם שומני ומציק מאוד. לפני כמה ימים התחלתי להשתמש בקרם רטאויט (RetAvit 0.025%) והשאלה שלי איך בדיוק משתמשים בו, איך מורחים? האם לוקחים כמות נדיבה ומורחים על האיזור וצריך שישאר הקרם על העור? או שלקחת כמות קטנה ולמרוח על הפנים טוב טוב עד שלא נשאר? ניסיתי את האפשרות הראשונה אבל הפנים נהיו יותר שמניים והקרם לא נעלם, ניסיתי גם את האפשרות השנייה ויש לי תחושה שזה לא מספיק קרם וכי הקרם לא נספג בפנים אלא נשאר בידיים שלי. ושאלה בקשר לבעיה שלי- מה מומלץ ומה לא מומלץ לעשות כדי להעלים את הפצעונים השחורים ולא להחמיר אותם? הבנתי שלא מומלץ לשטוף את הפנים אם סבון, אבל זאת תהיה בעיה גדולה בשבילי מפני שהפנים שלי נורא שמנניות בגלל הפצעונים ואני מרגיש שהם כל הזמן מלוכלות וכתוצאה אני שוטף הרבה פעמים עם סבון את הפנים. אם כף איזה סבון מומלץ להשתמש? מאיזו חברה ואיזה סוג? תודה מראש לעוזרים

קובי כ

New member
אתה בא לומר לי שקיבלת מרשם

לרטאוויט, קיבלת את התרופה ולא היה שם עלון שמסביר איך מורחים את התרופה?

קובי כ

New member
ובכל אופן

צריך למרוח שכבה דקה מהקרם וממש לא להשתמש בכמות נדיבה. מורחים שכבה דקה מהחומר וזה מספיק. מורחים אותו בלילה ולא בשעות היום. בקשר לסבון - ממליץ לך על סבון אנטיספטי, אבל מוסיף שמן הראוי שתפנה לבית מרקחת לצורך התאמת סבון מתאים על סמך המצב בפנים שלך. בכל אופן, צטאפיל יכול להיות סבון יעיל שמתאים גם לעור רגיש. בברכה,

OzTheOne

New member
תודה!

בתרופה היה עלון, אבל לא היה מפורט בכלל. צריך למרוח עד שנעלם הקרם ונספג כולו? ובקשר לסבון- יש אולי סבון מחברה מוכרת שנמכרת לא רק בבתי מרקחת שאתה יכול להמליץ לי עליו? לדוגמא ל"דאב" יש סבון פנים (תחליב לפנים)שהוא סבון די טוב לפנים, האם הוא יהיה טוב בשבילי? בכל מקרה תודה, עזרת לי מאוד.

למעלה