טפט לדלת פלדלת

אתי@

New member
טפט לדלת פלדלת ../images/Emo82.gif

שמעתי שיש טפט מיוחד לדלתות פלדלת. מישהו יודע על מה מדובר? איך זה נראה? מה מיוחד בזה ולמה זה במיוחד לדלתות? כמה עולה? איפה קונים? ובכלל אם יש רעיונות אחרים איך להסתיר את הטפט המקורי של הדלת...

נופר30

New member
השבוע ראיתי

דלת פלדלת שהורידו את הטפט שלה ושמו במקום עץ קשה לי להסביר זה פסים פסים של עץ עם ברגים השחורים האלה הגדולים ואז הדלת נצבעה בצבע מייפל והדלת נראית כמו הדלתות של פעם נראה יפה מאוד

אתי@

New member
רעיון מעולה ../images/Emo62.gif

(ובעיקר מתאים לבית שלנו שכולו רהיטי עץ כבדים בסגנון עתיק). אבל... קורות העץ לא עיבו (מלשון לעבות) את הדלת יותר מידי
אם יש עוד רעיונות או תשובות לגבי הטפט - אני אשמח לשמוע

פני ל´שריונית חוסם´

באזור מגורייך באולם התצוגה מבחר ציפיי עץ או שילובי יציקות ברזל. אפשרי החלפת הציפוי הקיים שאיננו טפט אלא נקרא "וינורית" וזה הם גם עושים. מוכר לי מספר הטלפון באזורי- שם תברי על אזור אחר אם תדרשי טל.-8727334/5-04

אתי@

New member
מה זה וינורית?

לגבי הרעיון של ציפוי עץ -
אבל חשבתי על משהו שלא יעלה יותר מידי, וכנראה שזול מחייב שזה יהיה home made

הום מייד בכל דבר?../images/Emo8.gif

החומר לא נמכר חופשי....אולי ימכרו לך הסוכנות הנ"ל. נדמה לי שיהיו בטוחים שתחזרי לקנות פעם שנייה...כולל הרכבה

´וינורית´ זה מה שמצפה פלדלות

לא ראית פלדלת סטנדרטית בחייך? ונאמר לך כבר שעבודה עצמית במקרה הזה תעלה לך פשוט כפליים כסף כי לא כל דבר בחיים אפשר לעשות לבד.(כמו פרוק המנעול וכל פרזולי הדלת האחרים. עדיף שגם הם לא יעשו זאת בביתך אלא שיקחו הדלת אליהם ויחזירו לך תוך מספר שעות.

כי כאשר פנית...

היתה כבר תשובתה של אלחר על הצג ואני בעצם לא חידשתי מאומה...

אלחר

New member
פנה לםלדלת עצמה

אני יודעת שישי להם כמה גוונים של טפטים שמתאימים במיוחד לדלתות שלהם בגוונים שונים. כדי להתקין צריך לפרק את המנעול ולהקפיד על מתיחה

איש אחד1

New member
אפשר לצפות בטפט לדלתות ש..

ניראה מאוד דומה לדבר האמיתי זה טפט שמיועד לדלתות פנימיות כגון ארונות מטבח הרוחב שלו הוא 90 סנ שזה ממש מתאים לדלת פלדה יש להשיג ב לבן או גוני עץ טיבעי שונים כגון מייפל בוק ואורן המוצר הוא תוצרת איטליה . נמכר ב 15 שח למטר רץ כולל מעמ וניתן להשיג בבת ים , בחנות שנקראת בית הברז .

למעלה