החלפת מזגנים בבית הכנסת

dell555

New member
החלפת מזגנים בבית הכנסת

בבית כנסת קיים יש שלושה מזגנים מתוצרת LG אינוורטר
כל מזגן מפיק 4 כס
והמיזוג ממש נעים
אין לי מיידע מדוייק לגבי מטר מרובע
אבל אני יודע ששלושה מזגנים עושים עבודה טובה
הייתי רוצה להחליף את שלושתם למזגן אחד מיני מרכזי שיתן תפוקה חזקה יותר וטובה הרבה יותר מנוע אחד בתוך נישה של גבס

dell555

New member
תגיד איפה ראית שעיריה קונה בארץ מזגנים לבית הכנסת

הכל מתרומות של תורמים שגם את הכסף לא מעבירים לאנשי בית הכנסת אלא משלמים ישירות לספק וזה בא ומרכיב
על מה אתה מדבר

יוסיזיו

New member
התעלות אויר יקרות מאד ליחידת מאייד

אחת שתספק את כל בית הכנסת ורמת רעש גבוהה. לא כדאי ,עדיף 4-3 יחידות ני,תרות על מנוע vrf אחד.

יוסיזיו

New member
תאמין לי שלא יצא הרבה יותר יקר

ממיני מרכזי אינוורטר עם תעלות אויר כמו שנדרש.וגם תלוי איזה חברה כי אם תבוא ותגיד אני רוצה מיצובישי אצדיק את המילים יקר בטירוף .

רשר

Well-known member
מנהל
הגישה לא מתאימה לבית כנסת בגלל שמירת השבת

אם יהיה רק מזגן אחד גדול כל תקלה תשאיר את כולם לקפוא או להזיע כי בשבת לא יוכלו להחזיר אותו לעבודה,
לכן חלוקה למספר מזגנים מחלקת את הנזק לקטעים ומשאירה שרידות מז"א ברמה סבירה,
חשוב לא לנצל את 100% של תפוקת מזגן כדי שתתאפשר ניצול גבוה לפצוי במקרה של תקלה בחלקם,

יוסיזיו

New member
זו אמירה ממש לא במקום ,היא מתאימה להית כנסת קטן

בכל בתי הכנסת הגדולים יש מערכות מרכזיות גדולות . אם יש תחזוקה טובה ונכונה אין בעיות . ואם יש אז קורה כמו שבן אדם חולה באיבר שיש לו רק אחד אז מה ?? תבקש מבורא עולם 2 לבבות ??

רשר

Well-known member
מנהל
כן אני ממש צריך לב
ספר

dell555

New member
כלל המערכות יקרות בטירוף אני עכשיו מבין למה כולם רק טורנדו

תדריאן יקר לבית הכנסת
שלא לדבר על דייקין מיצובישי ופוג'טסו

המערכות הכי זולות מתגלות שטורנדו ועונות על הדרישה
פשוט ככה

יוסיזיו

New member
הזול תמיד יוצא יקר,לא סתם הם זולים יותר ,בסין אתה מקבל

בדיוק לפי מה שאתה משלם,אין ניסים ונפלאות.
תדיראן ואלקטרה הן הממוצעות בשוק ואתה משווה בינן לבין המיצובישי או הפוגיטסו?? ומולם את הטורנדו?? כאילו אתה משווה את הדאציה למאזדה ומולם אתה שם את המרצדס ואת הרולס רוייס.
אז אתה מחפש זול יותר? יש בשוק מזגני מדבקה כמו מולר ואחרים זולים יותר מהטורנדו ,איך הכל תלוי באיכות ובמרכיבי המזגן ומה יש בפנים זה אני יודע.
תאמין לי שבשוק הביתי כולם רוצים למכור וכולם מתמחרים היטב את המוצרים והמחיר מדבר בעד עצמו.
תעבור לשוק המקצועי שם זה שונה.

למעלה