פתרון לבעיית אקוסטיקה בין 2 בתים פרטיים

Nirwood

New member
הבאתי את הסרטון כדי שתבין שיש צורך במילוי חומרים

ייעודים לבידוד אקוסטי, ושלשים רק 2 לוחות גבס מכל כיוון זה לא הפיתרון האולטימטיבי.

אגב יש גם סרטונים עם צמר,
ובלי קשר לזה במפרט קיר אקוסטי של אורבונד, הם גם ממליצים על גבס דו קרומי אך עם שילוב של צמר סלעים בדחיסות גבוהה לבידוד אקוסטי.

dougie

New member
תסלח לי אדוני הנכבד

אתה מתפרץ לכאן כמו רוח סערה, ממלא את הפורום בהרבה רוח, ואז נעלם כלא היית ועל הדרך לא מפספס את ההזדמנות לעלוב באנשים שאין לך מושג קלוש בעניין מי הם ומה הם, ועוד להטפל באופן כל כך נמוך לעניין הגיל...
אני כאן מהיום הראשון שהפורום הזה עלה לאוויר. קורא בו על בסיס יום יומי ולומד כאן המון - מה כן ואיך , ומה לא(בעיקר מאנשים כמוך).
מעולם לא פגשתי, אמנם וירטאולית בלבד, אדם בעל היקף ידע כה נרחב ובתחומים כה רבים ותמיד הכי לעומק שאפשר כמו רשר, כל פעם נדהם מחדש, ואתה מוזמן לעשות חיפוש על הניק שלו ולהתרשם בעצמך. גם לרוני לא חסר והוא מנהל כאן את הפורום ביד רמה וכל הכבוד מגיע גם לו
קצת צניעות אדוני לא תזיק
ואתה אגב טועה בעניין עליו דובר ורשר ורוני צודקים(גם הפעם)
ברחת כמו ארנב לא באמת התמודדת
אתה קצת מזכיר לי את אשתי
גם לה כואב לפעמים הראש...

רשר

Well-known member
מנהל
היכן ראית בשרטוט שהבאת את המילה אקוסטי, קול, רעש,,

לא ראית כי אין בשרטוט תכנון לפתרון לבעיות אקוסטיות אלא לבעיות טרמיות,
הרעש מצד אחד לשני דרך הקיר נפתר ברמות עוצמה נמוכות ע"י 2 שכבות גבס משני צידי השלד,
בעוצמת רעש גבוה אין כאן כל נסיון לפתרון ואם תשאל את יועצי אורבנד תקבל את התשובה שנתתי "לפחות בצד אחד לוח גבס כפול" ראשון כרגיל ועליו שני בהדבקה או ברגים ובהזזת מיקום החיבור, המהדרין יוסיפו שני לוחות בשני הצדדים ואו עופרת,

טוב חברים תודה רבה על התשובות. אגב יריעת צל לגובה מותר לי

למתוח ללא היתר נכון? עד שהצמחים יגדלו...

למעלה