בקיצור בולשיט, תקראו

ארינב2

New member
בקיצור בולשיט, תקראו

אם יש משהו שמצליח להוציא אותנו מהכלים זה שאנשים מבטיחים פתרונות ומסתירים חלק מהמידע ולא מספרים הכל ואז כשמושכים אותם בלשון אז מתחיל להתגלה הכל....
איזה זוג מספר על פונדקאות עצמאית בשליש מחיר ופתאום מגלה שהם גרוזינים ודוברי השפה...
חברים תקראו טוב:
עקב שינויים בחוקי המדינות הסובייטיות לשעבר אין יותר אימוצים ואם יהיו אז רק לילדים גדולים.
מאידך מדינות שעסקו בסחר תינוקות וניצול רחם של נשים פשוטות בהודו ותאילנד גם זה נפסק.
נותר בעיקר שתי מדינות קרובות שהן גאורגיה ואוקראינה
כאשר במשך שנים פועלות שתי חברות בגאורגיה ולאט לאט נגלה כי הן לוקחות מחירי שחיטה על תיווך והבטחות מיותרות.
במדינות כמו גאורגיה ואוקראינה מחיר פונדקאות שונה , בשעה שלוקחים בגאורגיה (לפי נתוני אמהות עדכני) 300-400 אלף ובארץ המחיר לילד אחד הוא כ-250 אלף שמתוכו 165 אלף הולך לפונדקאית אז בקייב פועלת חברה של חברה יהודים ישראלים שעובדים מישראל ומקייב , חברה מפה לאוזן שעלויות כל התהליך הינן פחות מ 200 אלף הכל כולל הכל.
בחפירות לפני התהליך מצאנו שגאורגיה מדינה שמיחה אך מאוד פרימיטיבית שאיננה דוברת אנגלית (כמובן חוץ מהאליתה) ואין מענה לבעיות אם יחולו, מחיר מיותר , רפואה פחות מתקדמת ...
בשתי המדינות יש קשיי שפה אך בקייב יש קהילה עצומה של ישראלים ויהודים שעוטפים את הזוגות בעזרה יומית והופכים את הזוג למקומיים די מהר.
בשעה שאין באמת סיוע וקידמה בזמן ההמתנה בגאוןרגיה ועל כך נוכחנו כשבדקנו לעומק לפני תחילת התהליך.
אנחנו לא משווקים ולא בעלי זכויות רק דבר אחד אנחנו: הורים לתאומים מקסימים !
לאור התקיימות קבוצות בנושא שהינן אינטרסנטיות מבחינה כלכלית או לקבוצות כמו להטבים, אשמח לתגובות אם מישהו מעוניין שאקים קבוצת פונדקאות בחו"ל (אוקראינה,גאורגיה, אוזבקיסטן, ארה"ב) הקבוצה לא תיתן במה לקבוצות שעושות מהנושא כסף אלא תספק מידע מקיף ומלא על כל שאלה ותינתן הזכות והפינה לכל אחד גם לחברות התיווק להציג את עצמן מבלי להשמיץ ולהפחיד, בעל עסק בתחום שלא יענה על השאלות ולא יחשוף את המידע וזהותו יועף מהקבוצה מיידית.
אנשים כאן עוברים סבל וכאב בלתי נתפסים במשך שנים, הגיע הזמן לעשות סדר ולהפסיק לעשוק את הזוגות שמימילא לא מקבלים שום עזרה מהמדינה

דנית150

New member
אני חייבת רק לתקן אותך בנושא המחיר בגאורגיה

כי אין מחירים של 300 אלף שקל ובטח לא של 400 אלף שקל
החברה "היקרה" זו שעובדת רק עם הרופאים הישראלים גובה 250 אלף כולל הכל
והחברות המתווכות שעובדות בגאורגיה גובות עד 180 אלף
וזה מעודכן להיום.

ארינב2

New member
מחירים

הבחור הזה בנימין הצהיר במפורש על מחירים כאלו.
בישראל אני בוודאות יודע שלילד אחד זה רבע מליון ועוד ילד זה כ 39 אלף נוספים.
קולגה שלי שלמה לילד אחד בגאורגיה דרך סוכנות גדולה שמפחידה נגד חברות אחרות...380 אלף.
אצלי עלה בקייב הרבה פחות מ 200 אלף עם תוספת לתאומים

דנית150

New member
המחיר רחוק מהמציאות

אדון בנימין כותב 300 ו-400 אלף שקל כי יש לו אנטרנס
להפחיד ושיבואו לעשות דרכו.
אני עברתי פעמיים את התהליך בגאורגיה וחוץ מזה בשני הפעמים
הכרתי הרבה זוגות שהיו יחד איתי ועד היום כולנו בקשר חברי.
אני אומרת באחריות אין חברה שעובדת בגאורגיה ולוקחת את הסכומים האלה.
מי שאומר אתה זה מרמה ומטעה.
אנו חבורה של מעל 30 זוגות מתקופות שונות וכולם בחבורה יודעים מה שילמנו.

מחירים של 400 אלף ש"ח זה אולי בארה"ב לא בגאורגיה.

ramibinyamin

New member
שלום חברים

כל מה שאני אומר פה הוא מנסיוני האישי , אחרי 2 הליכים של פונדקאות עצמאית בגיאורגיה , הרעיון הוא לא להיעזר בחברות מישראל כמו שכל המלומדים שעונים על הפוסטים שלי מקדמים במרץ אלא לבצע את ההליך ישירות מול הגורמים רלוונטים בגיאורגיה , לצורך ביצוע ההליך יש צורך בידיעת השפה האנגלית או הרוסית מי שלא יכול להתנהל בשפות הנ"ל יתקשה (למרות שלא בלתי אפשרי) , עבור שירות של חברת פונדקאות + תשלום לפונדקאית + הריון סטנדרטי עלות ההליך עולה כ 100 אלף שקל , כל השאר הוא רווח של חברות ישראליות נטו
אם נדרש משהו מעבר לזה מבחינה רפואית לתינוק או לפונדקאית ההורים ישאו בעלות .

אני מבין שהפוסטים שלי מעצבנים את אלא שדואגים לחברות ישראליות אבל כל המטרה שלי היא לסייע לזוגות עם קצת יוזמה שהסכומים של החברות הישראליות גדולים עליהם ומונעים מהם להביא ילדים לעולם .
אני ואישתי עברנו הליכים רפואיים קשים כולל את המחלה הנוראית , הליך אימוץ של שנה וחצי וקשיים לא מעטים בדרך הפונדקאות כשלא יהיה אפילו איש אחד שידריך או יכוון ,העלות הגבוהה כמעט מנעה מאיתנו להביא ילדים לעולם עד שגילינו את הדרך הזו , שמנו לעצמנו מטרה לעזור לכמה שיותר זוגות שידים לא מסגת לסכומים הגבוהים , מבחינתי מי שיכול לשלם סכומים מלאים שלא יפנה אליי
אני פה כדי לסייע לזוגות שעונים לצורך הזה , אין מקום לתקוף אותי ותדעו לכם מי שתוקף וממשמיץ אותי יש לו אינטרס כלכלי פה חבל שכך ,

אשמח לסייע למי שצריך ורוצה

ארינב2

New member
פונדקאות עצמאית

כל מה שאני יכול להגיד מבחינה לעומק שלכם באמת התמזל המזל וגם אתם דוברים את השפה אבל כשיש אי הבנות או מתעוררת בעייה ? חייבים מישהו שיכול לתרגם לשפת העברית או מישהו ששולט ברמת שפת אם באנגלית מדוברת ויודע לתרגם מינוחים רפואיים למשל לשפת העם.
לא בגאורגיה ולא בקזחסטן ולא בקייב אף אחד לא באמת שולט באנגלית מלבד בודדים ואקרעיים כולם מדברים אנגלית קלוקלת ורצוצה לאור הסגר הקומוניסטי לאורך שנים.
אז לנו תמיד היה זמין בקייב עצמה איש קשר מהצוות הישראלי יליד אוקראינה כשלא הצליחו להבין באנגלית ולמזלנו נפגשנו גם עם רופאים שלמדו במזרח גרמניה ודוברי גרמנית.
כיוון שכפי שאתה מצייר ,באמת הכל נפלא בגאורגיה כמעט והתחלנו שם עד ששאלנו את השאלות של בעיות ועלויות ומענה רפואי כולל הטסה ושיח תקין ומובן וכאן נתקלנו בבעיה כוללת .
כבר לא מדובר על מחיר, מי שיש לו 150 אלף יהיה לו גם 190 אלף ולכן פנינו לקייב

ארינב2

New member
ועוד דבר

אני מברך כל אחד שיוזם ועוזר ותורם ומפתח את תחום הפונדקאות כאשר נסתם הגולל בפני הזוגות בארץ

נטשה551

New member
ברור שהפוסטים שלך מעצבנים

כי אתה מטעה זוגות מסכנים ומנצל את הכאב שלהם.
עכשיו אתה כותב שכל התהליך (לפי דרכך) עולה 100 אלף שקל. כל הכבוד.
תגיד, אם ככה אז כמה משלמים תכלס לפונדקאית ?
זה בכלל מעניין אותך ???? תתבייש !
האים ה-100 אלף כוללים שהייה של חודש בגאורגיה ?
האים ה-100 אלף כולל עורכי דין שיכניסו את הילד לארץ בצורה מסודרת?
האם ה-100 אלף כוללים את כל הבדיקות החשובות במהלך ההריון ?
לגבי דברים יותר רציניים אני לא שואלת כי כבר כתבת שאם נדרש משהו מעבר לזה מבחינה רפואית לתינוק או לפונדקאית ההורים ישאו בעלות.
אבל האמת מעניין מה קורה במצב שצריך להטיס רופא מומחה מהארץ
או חלילה ניתוח לפונדקאית או הפלה או הטסה רפואית ?
לזה כבר אין תשובות מין הסתם.
בקיצור אתה שולח זוגות לבצע תהליך כך-כך מורכב במדינה זרה
בלי שמץ של אחריות.
הכל בשביל בצע כסף. האים הסכום שהקליניקה בגאורגיה נותנת לך עבור
כל זוג כלכך שווה את זה ?

ramibinyamin

New member
נטשה היקרה

יש לי תשובות לכל מה ששאלת אבל את לא תקבלי את התשובות
תשתי קצת מים קרים אני בטוח שתרגישי יותר טוב

נטשה551

New member
זה ברור כשמש שלא תכתוב תשובות

אים הכל תקין ויש תשובות לכל דבר אז מה יש להסתיר.
למה לא להראות שאני טועה ?

למעלה