בארץ או בחול? והמלצה על חברת תווך?

ברציקו

New member
בארץ או בחול? והמלצה על חברת תווך?

היי, אני חדשה בפורום אשמח לקבל המלצות על חברת תיווך.ניפגשנו עם-2 חברות ומתלבטים האם לעשות בארץ או בחו"ל? ונורא מתלבטים גם עם איזה חברה לעשות את התהליך?. אשמח לשמוע פרטים והמלצות על חברות.

נטשה551

New member
אני ממליצה על מנור מדיק למרות שאינם חברת תיווך

הם עושים את התהליך בגאורגיה
עם רופאים ישראלים שמלווים את הכל.
אין בחו"ל יותר מקצועיים מהם

ortaltal2

New member
מירב פונדקאות חובקת

ממליצה בחום על המרכז של מירב.
בדקנו כמה מרכזים בארץ וכמה כאלה שעובדים עם חו"ל ולאחר מחשבה רבה והמוןןןן שיחות עם אנשים הבנו שמירב זו האופציה הטובה ביותר.
קבלנו פונדקאית מהממת חודש וחצי אחרי שחתמנו והתיק שלנו יעלה לועדה ממש בימים הקרובים
פונדקאות בחול נפסלה על ידנו ממש מהר כי לא אהבנו את ה"מסחרה" ואת זה שאין לנו שליטה על שום דבר בעצם, הבנו גם שנולדים המון פגים בחול וזה ממש מסבך את הענין.
מאחלת לכם לבחור נכון ולהצליח

המלצות

אנחנו עשינו את ההליך בחו"ל אבל ניפגשנו עם כמה חברות לפני ואלו המלצותי:
אם אתם בוחרים לעשות בארץ אז מירב היא המומלצת, היתרשמנו ממנה בפגישה ואם היינו עושים בארץ זה היה דרכה ללא ספק. היתרונות של הארץ הם שליטה ושותפות בתהליך, רפואה ישראלית, לידה בישראל, אין צורך בגיור אם מדובר על תרומת ביצית.
אם עושים בחו"ל - מנור, אנחנו לא עשינו דרכם אבל הם סייעו לנו מאוד במקרה חירום רפואי וראינו את היכולות שלהם לעומת האחרים. הצוות שלהם גדול ומסור והם יודעים לתת מענה לכול דבר.

אני נמנע מלציין

אני נמנע מלציין את שם הסוכנות שדרכה התחלנו את התהליך כיוון שזה לא הוגן לדעתי להיות אנונימי בפורום ולציין שמות של אחרים לרעה.
זו הייתה טעות שלנו בבחירה ולמזלנו מנור סייעו לנו וללא ספק את התהליך הבא נעששה דרכם.

bananagoy

New member
תגובה

תלוי באיזו מדינה מדובר, יש סוכנויות שאסור להתקרב אליהן.

למעלה