פונדקאות לרווקה בחו"ל

devoraora1

New member
פונדקאות לרווקה בחו"ל

האם יש למישהו נסיון איך אפשר לעשות פונדקאות בחו"ל למישהי רווקה?
הקריטריונים לפונדקאות בחו"ל קובעים שצריכים להיות נשואים או מי שיש לה הסכם חיים משותפים עם מישהו.
אני לא נשואה ואין לי הסכם כזה ואין לי זוגיות.
1. מה אפשר לעשות בשביל להתגבר על הפרוצדורה הזאת?
2. האם אני יכולה לעשות הסכם חיים משותפים עם מישהו שהוא נשוי (בעל של אחותי) רק לצורך הענין? בשביל הפרוצדורה?
חושבת וחושבת ומשתגעת. אני יודעת שבארצות הברית אפשר לרווקה - אבל מאוד יקר שם.
זקוקה לעצה. תודה

nabo86

New member
אם יחדנית

אני מכירה מישהי שעושה דרך חברת תמוז כאם יחידנית ביוון

נקודות חשובות בנושא

מהידע שלי לגבי פונדקאות בחו"ל:
א. חובה שהביצית תהיה שלך כיוון שעל מנת להסדיר את מעמד היילוד בישראל חייב להיות קשר קשר גנטי לאחד מההורים שכן האזרחות תינתן לילד בצו שופט שמתבסב על בדיקת רקמות.
ב. את שואלת לגבי הסכם זוגיות פיקטיבי עם גבר נשוי, זה סיכון גדול כיוון שיתכן ויבקשו מכם לאשרו בבית משפט (נהלים משתנים וגם אם לא ביקשו בעבר אולי יבקשו בעתיד) ולדעתי בית מישפט לא יאשר הסכם כזה לגבר נשוי.
ג. מי שחתום על ההסכם ביחד איתך יופיע בתעודת הלידה (לפחות בגיאורגיה זה ככה).
ד. את תעודת הלידה מציגים למשרד הפנים וגם לביטוח הלאומי והיא תישמר ברשומות.
ה. במקרה של זוג - ההורה שאינו קשור גנטית ליילוד ירשם כהורה לאחר פניה לבית המשפט למשפחה שמוציא צו הורות בהסתמך על הקשר הזוגי של ההורים, ללא פניה לבית המשפט להוצאת צו הורות תיאורטית לא יתקיים קשר מבחינת מדינת ישראל בין האב ליילד.
ה. כשנרשמים לנישואין ברבנות מציגים את תעודת הלידה, לא יודע אם יכולות להיות לזה השלכות כשהילד/ילדה ירצו להנשא (אין סכנת ממזרות אמנם כיוון שאת רווקה). אולי זה חסר משמעות.

במה שאת מתארת יש מידה של אי וודאות וסיכון, שווה לבדוק אם דרכים ישרות יותר לפתור את זה.

מקווה שזה עוזר במשהו...
*אני לא עוסק בתחום וכתבתי על פי ידע כללי וקצת ניסיון אישי.
בהצלחה.

bananagoy

New member
תגובה

בתור יחידנית את יכולה לעשות תהליך רק בארצות הברית.

pokoren

New member
פונדקאות ליחידניות

צריך מאוד להיזהר, כי אני מכירה שני מקרים של שתי יחידניות שפנו לאחת הסוכניות בארץ שעושה פונדקאות חו"ל. לאחר ששילמו מקדמה, תשלומים שונים ומשונים, נאמר להן שפונדקאיות לא מסכימות לעבוד עם יחידניות. אפשר לחשוב שאותה סוכנות לא ידעה על זה קודם? הנשים הללו ניסו לתבוע ולבדוק ונאמר להן שאין מה לעשות, הסוכנות עבדה קשה ועשתה הכל על מנת לאתר פונדקאית. ואין מה לעשות. ככה שלסוכנות יש אינטרס לקחת כסף- מוסריות הרבה פחות. תזהרי מאוד ושיהיה בהצלחה.

למעלה