לפי אלו קריטריונים בחרתם פונדקאית?

תמי1100

New member
לפי אלו קריטריונים בחרתם פונדקאית?

לא בארץ. בחו"ל
והאם מנסיונכן עדיף להיות איתה בקשר? להכיר קודם? או שדוקא עדיף מינימום קשר?
אני חוששת שאם אכיר או אהיה בקשר ומשהו לא ימצא חן בעייני, אדאג כל משך ההריון...

nabo86

New member
זה תלוי בך ובאישיות שלך

זה משהו שנורא תלוי בך ובאישיות שלך.
אני יודעת שלי היה מאוד חשוב הקשר ואני שמחה עליו.
אבל זו אני..... קשה לי לחשוב על מעשה של תהליך כזה בלי לשמור על קשר טוב. בכל זאת עצם המעשה הזה הוא עצום ומעצים לדעתי. אבל שוב- זה נורא נורא תלוי בך- לכי לפי הלב שלך והתחושות שלך.....

kyki

New member
אני

בחירה של פונדקאית , לא יודעת להסביר לך בידיוק, אבל איך שראיתי את התמונה שלה, ידעתי שזאת היא.
היתי בקשר מאוד מאוד צמוד אחרי שנקלטה להיריון. עד אז רק התראנו פעם אחת להכרות ראשונית.
לי היה מאוד חשוב להיות בקשר ולדעת מה קורה. הינו מתכתבות כל יום ומדברות בסקייפ מדי פעם.
יותר מזה, היתי אצלה בבית והכרתי את בעלה ובנותיה. ( עשינו גם בחול) וגם עכשיו אנחנו בקשר מדי פעם.

כמו שכבר ענו לך קודם, זה עניין אישי לגמרי. יש כאלה שלא מעוניינם בכלל להיות בקשר. לא רוצים להכיר. שיבחרו בשבילם את האישה.

בהצלחה!!!!

בחירת פונדקאית

אני מבין את הדילמה, היינו בה גם. עשינו בגיאורגיה, אני יכול לומר לך מהניסיון שלנו:
1.הפונדקאיות שהציעו לנו לא דוברות אנגלית כך שלהיות איתן בקשר זה קשה.
2.המידע שנימסר לנו לא היה מדוייק - נאמר שהיא סטודנטית והתברר לנו שהיא לא.
3.מידע הרקע הרפואי שנימסר מתבסס ברובו על הצהרות שלה למעט בדיקות דם ובדיקה גניקולוגית.

לנו היה חשוב שתהיה צעירה ובריאה.

לנו יצא גם לראות את ההבדל בין היחס של שתי חברות שונות לפונדקאית:
הסוכנות דרכה התחלנו את התהליך, עובדת מול סוכנת מקומית, בביקור שם ראינו שהיא שלחה את הפונדקאית באוטובוסים לבדיקות וחזרה.
במהלך ההריון בגלל בעיה רפואית שהצריכה הערכות מיוחדת ללידה קיבלנו סיוע מחברה אחרת שלה צוות מקומי נרחב ומסור, (עזרה שהסוכנות דרכה עשינו לא הייתה מסוגלת לספק) החברה הזו שלחה נהג לאסוף אותה לבדיקות ולהחזיר אותה, הם שלחו אחות לביקורי בית.
אתם נכנסים לתהליך שאין לכם שליטה עליו ולכן חשוב לדעת שאתם בידיים טובות עם צוות תומך ומנוסה.
בהצלחה!

omnama

New member
בחירת פונדקאית

ברור לי שיש קריטריונים והעדפות
הייתי שמחה לשמוע שגם מי שלא מעוניין בקשר ישיר עם הפונדקאית מכבד אותה ודואג שתטופל בצורה הכי טובה האפשרית לאורך הדרך.
&nbsp
לדעתי הכרות וקשר עם הפונדקאית יכולים להרגיע מאד לאורך התהליך. אבל אני הייתי הפונדקאית... (ואני אדם מסודר ואחראי... תשאלו את המיועדת שלי
)
&nbsp
&nbsp

למעלה