המלצה לעו"ד פונדקאות

ilan03a

New member
המלצה לעו"ד פונדקאות

שלום, אנחנו בשלבים ההתחלתיים של התהליך (עוד לא נמצאה פונדקאית). ואנחנו מנסים להבין האם אפשר לעבור את התהליך הזה ללא חברה מתווכת (הכל כל כך יקר :/).
אשמח לקבל המלצה לעו"ד טוב שמתעסק בתחום.
וגם לשמוע אם מישהו עשה השוואה בעלויות בין תהליך עצמאי (עם עו"ד) לעומת תהליך על חברה בארץ.
תודה רבה!

ilan03a

New member
עוד לא החלטנו

אנחנו בוחנים את האפשרויות, מנסים לבדוק איפה אפשר לחסוך מבלי להתפשר על "איכות"

דנית150

New member
לא נכון ולא מדויק

זה שנפלת קורבן לסוכנות פונדקאות של "נוכלים" כפי שכתבת
זה עדיין לא אומר שאת יכולה להכליל את כל סוכנויות הפונדקאות
חבל שאת מטעה ויוצרת רושם רע.
בחברה שאני עברתי פעמיים את ההליך לא לקח שנה לחתום על ההסכמים
אלא בדיוק במועד שאני בחרתי ותוך חודש וחצי כבר הייתה החזרה ראשונה בחו"ל.
ובטח לא לקחו ממני כסף בשביל למשוך זמן.

בארצות הברית?

לא יודעת מה את עברת, אבל אנחנו התחלנו לחפש הורים מיועדים שנפלו על חברות לא אמינות וכבר מצאנו 3 זוגות, כנראה, שהתופעה קיימת. ומדובר בסוכנויות שונות. וסוכנות שאנחנו נפלנו עליה עדיין קיימת וממשיכה לרמות וחבל.

פרח נתתי לנורית - את בהחלט מטעה אחרים

אני מבין שאתם חוויתם חוויה לא נעימה, אני לא מכיר עוד סיפורים כמו שלכם ולכן אין להכליל על כולם את החוויה שאתם עברתם. ברור שהחברות שעוסקות בתחום מצפות להרוויח מכך אך הן מספקות תמורה לכך. ברוב המיקרים בתהליך בחו"ל ניתן תוך פחות משלושה חודשים לבצע כבר החזרות.
אם תשכילו גם אתם לבחור בחברה עם ניסיון והמלצות תהיה גם לכם חוויה מתקנת, אל תוותרו על שיחות עם ממליצים.
בהצלחה!

ilan03a

New member
בדקתם גם עורכי דין?

או שלא רציתם לנסות לעשות את התהליך עצמאי?

לא נכון

פונדקאות בארצות הברית בקנדדה לוקחת בין חצי שנה לשנה ואף יותר, התהליך ביורוקראטי מאוד ארוך, אנשים לא יודעים זאת ונופלים בפח. וגם צריך לקחת בחשבון שיש חברות פיקטיביות שאינן קיימות, לוקחות כסף ונעלמות. אם אתה לא שמעת, זה לא אומר שזה לא קיים, אנחנו מצאנו כבר 3 משפחות שנפלו בפח כמונו בחברות אחרות.

וגם

לגבי החברה ההיא, קיבלנו המלצות סופר , ומדובר גם בחברה בעלת ניסיון. והייתי מאוד מודה אם לפני שנה היו מזהירים אותנו , כן צריך להזהיר את האנשים שלא יפלו בפח, כי אחר כך אין הרבה מה לעשות.

דנית150

New member
גם אני שמעתי שיש הרבה תקלות עם סוכנויות ששולחות לארה"ב .

אני עברתי פעמיים תהליך פונדקאות בגאורגיה דרך מנור בהפרש של שנה וחצי
בין הלידות ללא תקלות ללא עיכובים ובטח ללא רמאויות.
אתם ובכלל כול מי שנפגע מסוכנות פונדקאות כזו או אחרת חייב להזהיר אחרים
זו אחת המטרות של הפורום הזה. לעזור למי שרק בתחילת הדרך.

למעלה