מימון הליך פונדקאות

hila0603

New member
מימון הליך פונדקאות

ערב טוב ושבת שלום לכולם,
אנחנו בבירורים לפני תחילת הליך פונדקאות..
הבעיה העיקרית כרגע היא המימון הכספי( אני יודעת בוודאות שאקבל אישור לתהליך כי כבר יש לי מכתב מרופא מומחה והמלצה לפונדקאות).
האם יש עמותות שמסייעות מבחינה כספית?
כלומר אני יכולה לשלוח להם את כל ההיסטוריה הרפואית שלי והאינדיקציה לתהליך הזה.
מישהו התנסה בסיוע כזה??
או שכולם לוקחים הלוואה לצורך ההליך?

eelahat

New member
תהליך פונדקאות...

כמובן שיש אפשרויות שבעלי ניסיון יוכלו לייעץ לך בכדי להוזיל את העלויות. למשל אני גיליתי תוך כדי הטיפולים שאפשר לחסוך קצת בעלויות ע"י קניית התרופות באותו רבעון. קצת לא פשוט לסנכרן אבל יש דבר שנקרא תקרה רבעונית. אומנם זה סכום שמתגמד לעומת כל העלות אבל עדיין זה חוסך. שווה לברר. כנ"ל לגבי טפסי 17 ברבעון. כמו כן אם יש לך כבר פונדקאית לראות אם יש לה החזרים מהקופ"ח על בדיקות ההריון. כמובן שזה רק אם היא משתפת פעולה ואז גם פה יש חיסכון. לברר מול חברת הביטוח שלך אם יש החזרים על הטיפולים גם יכול להועיל. הכל לעשות מראש כי יש תקופת אכשרה.
וגם בראייה קדימה כשכבר יש ילד (אמן אמן) לקחת בגדים מחברים ולא לקנות הכל יד ראשונה כדי לחסוך בעלויות. יש בגדים נהדרים לחברים כי למשל ביגדי NB משתמשים גג חודש חודשיים...
ויש דרכים נוספות... לא לכולם זה מתאים אבל ניתן לבקש עזרה דרך האינטרנט (אתרים של גיוס כספים כדוגמת www.headstart.co.il). 
אומנם נתתי עצות שהן טיפה כסף אבל במצטבר יכול לעזור...
אכן זה תהליך ארוך ולא זול. המון המון הצלחה...

hila0603

New member
היי תודהעל המענה..רציתי לדעת לבי האתר שהפנית אותי אליו

ראיתי שם סרטון של מישהי שגם חיפשה מימון לפונדקאות ולפי מה שהבנתי כן תרמו לה.השאלה אם כל אחד יכול להירשם לאתר הזה?בהנחה כמובן שיש סיבה רפואית מצדקת ולי לצערי הרב יש כמה סיבות..השאלה אם לפרט את כולן כדי לשכנע את האנשים לתרום?
מה עם הקרן של תד אריסון?הבנתי שאפשר לפנות גם אליהם בבקשה למימון

hila0603

New member
היי...אפשר לדעת מהיכן לקחתם את ההלוואה?האם שיתפתם את המשפחה?

עשיתם פונדקאות בארץ או בחו"ל?

וגם

חשוב לזכור שיש חברות במיוחד כאלו שעובדות עם חו"ל, שלא אמינות וגם לא משתדלות לעמוד לצד ההורים המיועדים ומה שמעניין אותן זה להוציא כסף, הם רק מכסים על עצמם, לכן משפטית קשה להוכיח דבר .תזהרו מאוד, כי אין להם אלוהים והם מנצלים את המצבים הרגישים של ההורים המיועדים.

hila0603

New member
אז חשוב לפרסם את השמות שלהם שגם אחרים לא יפלו בפח!

עדן 5555

New member
סיוע במימון

היי, אם ההליך מתקיים בארץ את יכולה לפנות למכון פוע"ה. אשמח לשוחח ולהרחיב

hila0603

New member
היי..עוד לא החלטנו איפה לעשות..

מה זה מכון פועה?הם נותנים סיוע מלא??

עדן 5555

New member
סיוע במימון

מכון פועה הינו מכון בירושלים אשר מסייע לזוגות אשר נמצאים בהליכי פריון שונים וזאת לפי ההלכה.
הם לא נותנים מימון מלא אבל מסייעים בגיוס תרומות וכו.....
זאת בתנאי שההליך מתקיים בארץ לפי דרישות החוק וההלכה...

קימי 1979

New member
הילה היי

בזמן תהליך הפונדקאות שלנו גם אנו פנינו לגופים כאלו ואחרים אך לצערי הרב לא היה מענה חיובי
ממה שאני יודעת זה הלוואות או הון פרטי.
שיהיה בהצלחה .

nabo86

New member
גיוס ותרומות

אנחנו גם שאלנו אותה שאלה. ואני זוכרת שהיינו בהתחלה במפגש הורים ופונדקאיות וגם הייתה שם מישהי שאפילו דיברה על פונדקאות שניה. ולא הבנתי מאיפה הכסף. ואמרו לי כסף בא- את תראי שתצטרכי זה יבוא. וכתבנו את סיפורנו ביישובים של ההורים שלנו וסיפרנו למשפחה הרחבה - ומי שיכל תרם . וזה הצטבר גם מי שנתן 20 ש"ח וגם מי שנתן 1000 ש"ח זה הצטבר ואנשים עזרו בשמחה.

למעלה