רמאות של סוכנויות פונדקאות

רמאות של סוכנויות פונדקאות

לצערי, חוויתי על בשרי רמאות ונוכלות של סוכנות פונדקאות , שפשוט משכו אותי באף וע"י המרמה הוציאו סכום גדול של כסף. מה אתם בודקים בחברה? איך אתם בודקים האם לא נפלתם על נוכלים?

דנית150

New member
קודם כל את חייבת להזהיר

אנשים נוספים שנמצאים בתחילת הדרך בחיפוש אחר סוכנות פונדקאות
את חייבת לכתוב בפורום את שם החברה אולי ע"י כך גם כספך יחזור אלייך.

פשוט - לבדוק המלצות וניסיון

הדבר הפשוט והבטוח ביותר - לבקש רשימה של ממליצים שעברו את המסלול המדובר. תתעקשו על זה ותדברו עם לפחות חמישה זוגות שסיימו את התהליך, לא כאלו שנימצאים בעיצומו של תהליך אלה כאלו שסיימו.
שווה מאוד גם לשאול על מיקרים שהסתבכו רפואית ואיך התמודדו איתם, מניסיוננו יש הבדלים ענקיים ביכולת ההתמודדות בין הסוכנויות השונות.
אני יכול לומר לך שאין ילד במבצע, יש מבצע ילד - אל תחפשו את המחיר הזול ביותר ואל תחפשו הרפתקאות, בדיוק כמו שלפני קניית רכב את בודקת מה האמינות שלו ולא בוחרת את הרכב הזול ביותר, בדיוק כמו שאת לא הולכת לרופא שיניים ביגלל שהוא הזול ביותר, אל תבחרו מסלול על סמך שיקולים לא נכונים.
בהצלחה!

dorinpat

New member
זה שילוב של הכל

ותק , נסיון ממליצים יחד עם זה אם זה יקר מאוד זה לא בהכרח הטוב ביותר לדעתי צריך לבדוק לגופו של עניין כמו בכל החלטה ולא להתייחס רק למרכיב אחד אלא המכלול.
לדעתי בכל מרכז יש מרוצים יותר ומרוצים פחות אבל במקרה שלך כדאי לבדוק את ההסכם מול אותו מרכז ואז להחליט בהתאם.

תודה על התגובות

הניסיון שלנו ויצא לנו לשוחח עם עוד כמה הורים מיועדים, אומר שאנו לא ממש מעניינים את הסוכנויות, מה שמעניין אותם זה לכסות את עצמם להוציא כמה שיותר כסף, ובהרבה מקרים הם אינם עושים את עבודתם, לכאורה הכל תקין, ואין הרבה מה לעשות, אבל בפועל- בריונות לשמה.

hila0603

New member
היי נורית תוכלי לרשום לי בהודעה פרטית את שם החברה שרימתה אתכ

עדן 5555

New member
עצוב לי ליקרא את הודעתך

היי
כעו"ד אשר עוסקת בנושא הודעתך עצובה לי,
העיסוק בליווי בהליך הינו מקודש ומי שנותן תחושה הדומה לזו שקיבלת היא זה מצער.

מצרפת מאמר שכתבתי אולי יסייע במעט.

המון הצלחה בדרכך.

דנית150

New member
לאחר שהחכמנו מהמאמר ולאור הניסיון שלך

על איזו סוכנות את ממליצה שאיתה אפשר להיות שקטים ?

עדן 5555

New member
בחירת סוכנות

דנית היי
לכל סוכנות יש ייתרונות וחסרונות
מאוד תלוי מה מחפשים.
לא ושבת שנכון לנקוב בשמות בפורום.
אם יש שאלה קונקרטית אשמח לענות בפרטי לפי הכרותי עם הסוכנויות הקיימות

למעלה