ביטוח רפואי לתינוק

zingern

New member
ביטוח רפואי לתינוק

האם מישהו עשה או מכיר ביטוח רפואי עבור תהליך הפונדקאות? משהו שיכסה אחרי הלידה את ההוצאות הרפואיות במידת הצורך?

גיי J

New member
הידע שלי לא רב..

אני כותבת את מה שידוע לי, אני מקווה שאני לא מטעה.
יש חברה שקוראים לה דיוויד שילד והם בעצם מבטחים את התינוק עד החזרה לארץ. (אני אישית לא שמעתי על עוד חברות)
העניין הוא כזה, הביטוח מופעל רק לאחר הלידה, במידה והתינוק זקוק לניתוח, פגות ועוד.. הם אינם מחוייבים ואינם מבטחים את התינוק.
אני הבנתי מזוג שלא בוטח והיה זקוק לטיפול שהכסף הוחזר מביטוח לאומי, אך צריך לקחת בחשבון שאת הכסף תקבלי אחרי שתחזרו ארצה וכמובן שיש תהליך של בירוקרטיה שלוקח זמן, בעצם בזמן הזה הזוג מחוייב להוציא מכספו עבור הטיפול הדרוש.
לגבי ביטוח עבורכם, לדעתי ביטוח רגיל, כמו לטיול/ חופשה.
מקווה שעזרתי

kyki

New member
יש ביטוח

להריון ולתינוק אחרי לידה במידע ויזדקק למשהו.
זה נראה ליתשלום של 2000 דולרוזה חייב לעשות אותו או לפני הריון או בשבועות מאוד מוקדמים

הבעיה שאני לא זוכרת איך קוראים למבטחים

לא נראה לי שזה דיוויד שילד אבל שווה לבדוק

פונדקאות בחו"ל?

אם מדובר על פונדקאות בחו"ל אז מהידוע לי חברת דייויד שילד מציעה ביטוח רפואי פרטי לישראלים שנימצאים בחו"ל, הוא אינו מכסה את ההריון ואת הפונדקאית ויכול לספק כיסוי לתינוק, לפי מה שהבנתי הביטוח ניתן להפעלה רק לאחר שיחרור התינוק מבית החולים כך שכפי שכתבו מעלי הוא לא יכסה פגות או טיפולים צמודים ללידה. קיים מענק אשפוז ליילוד מביטוח לאומי אותו ניתן לקבל, מדובר על סכום של בערך 12,700 ש"ח במיקרה של אשפוז ועד בערך 200,000 במיקרה של פג (לידה עד שבוע 36 כולל ומשקל של עד 1,750 גרם), זהו תשלום שבארץ מועבר ישירות לבית החולים אך ניתן לקבלו כהחזר בגין תשלומים במידה וביצעתם כנגד הצגת קבלות מחו"ל (רצוי באנגלית ועם פרוט ושיופיע שם הילד) לביטוח הלאומי. (סכומים ותנאים מדוייקים ניתן לראות באתר של ביטוח לאומי).
אני יודע שיש סוכנות שגובה בנוסף סכום מסויים לקרן ערבות הדדית מכל הזוגות אצלם שמסייעת במיקרים של אשפוז ופגות.
אנחנו הטסנו את התינוק ביום הלידה לישראל לניתוח חרום, אמנם שילמנו עשרות אלפי שקלים על אמבולנס מוטס אבל לפחות הוצאות האישפוז והניתוח בישראל כבר מומנו על ידי קופת החולים, אישפוז ארוך בחו"ל היה עולה לנו יותר.
המון הצלחה ושיהיה לכם הריון משעמם וללא דרמות.

kyki

New member
ביטוח עבור תהליך פונדקאות

Pacific Prime Health Insurance
בהצלחה!!!!

למעלה