הקשר עם הפונדקאית

ricadonna

New member
הקשר עם הפונדקאית

שלום לכולם!
הפונדקאית המקסימה שלנו שאנחנו מאד אוהבים נמצאת בהריון.
ההריון מתקדם יפה ב"ה.
לאחרונה היא מבקשת /דורשת השתתפות שלנו ברכישת מזון ופלאפון חדש.נראה לנו שהיא קצת איבדה גבולות.
האם נתקלתם בדבר דומה?וכיצד מומלץ לנהוג?
בברכה שבת שלום
ריקדונה

omnama

New member
היי ריקדונה

מי מלווה את התהליך שלכם? זה הזמן לשיחת הבהרה כדי שכל הצדדים יבינו מה מצופה מהם.
אני לא יודעת מה עומד מאחורי הבקשות שלה ולא יכולה לשפוט את המצב אבל מספיק שלך זה מרגיש כמו אובדן גבולות כדי שתצטרכו לפתוח ולדבר על זה לפני שמערכת היחסים עלולה להשתבש וחבל.

מירבי*

New member
מערכת היחסים

זו בקשה חריגה ולא מקובלת לחלוטין.
הכסף שמיועד לתהליך מופקד כולו בחשבון הנאמנות ואת זה צריך להגיד לפונדקאית.
אתם יכולים לשקול הקדמת תשלום עך חשבון מה שמגיע לה לקבל בהריון.
לא ממליצה להיענות לבקשה, עם כל אי הנעימות הכרוכה בכך עדיף לפתוח את הנושא הזה עכשיו ולהעמיד גבולות.

בהצלחה

platti

New member
היי

האם יש מישהי/ו שמלווה את התהליך שלכן/ם? במידה וכן הייתי מבקשת עזרה בתיווך... ובכל מקרה כדאי לקיים שיחה ובה לדבר על הגבולות וגם להבין ממנה מאיפה נובעת הבקשה שלה. אני מבינה ממה שכתבת שעד כה היחסים ביניכן תקינים ויש רגשות חיבה, לכן כדאי לדבר על זה- גם להעמיד גבולות וגם להבין מאיפה זה נובע... (לדוג': אם היא חווה קושי כלכלי ומרגישה שזה עלול לפגוע בתהליך באופן מסוים- אולי חשוב לה תזונה מסוימת, קשר טלפוני ואולי התקלקל לה הטלפון...) יודעת שאני נוטה לכף זכות אבל זה לא אומר שאתם צריכים לממן את זה!!! רק שכדאי באמת לדעת למה הבקשות (המוזרות, לטעמי) במידה ותחליטו ביחד שיש מקום לעזור לה לא הייתי נותנת מתנות (קונה לה) אבל כמו שהציעה מירב אפשר אולי לשקול הקדמת תשלומים או משהו כזה...

ricadonna

New member
תודה

על תשובתך מירב
הפונדקאית שלנו כבר בהריון.ב"ה
כתבת להקדים את התשלום.
ריקדונה

מירבי*

New member
הריון

בגלל שהיא בהריון כתבתי שאפשר לשקול הקדמת תשלום.
היא הרי מקבלת בכל חודש תשלום על ההריון, אפשר אם אתם רוצים להקדים לה את התשלום על החודש הבא .

למעלה