ביטול פונדקאות

ביטול פונדקאות

בוקר טוב,
אני צריכה להתייעץ איתכם...
אני הייתי אם פונדקאית וילדתי לפני שנה... חודש אחרי הלידה החלטתי להיות שוב פונדקאית והכרתי זוג... אנחנו אמורים לחתום באוגוסט על חוזה...לצערי הרב, רצה הגורל ואני לא יכולה....סיבה שלא מאפשרת לי לתת את כל כולי לתהליך הזה...
לא חתמתי על חוזה ..רק על הטפסים הסטנדרטיים... הלב שלי נקרע רק על המחשבה שאומר לזוג שאני נאלצת לא להיות הפונדקאית שלהם...
כיצד אני יכולה לבשר להם? הרי אין דרך קלה....
האם הם יכולים לתבוע אותי ?( לא חתמתי על חוזה)

VNRN

New member
רק להגיד להם את האמת וכמה שיותר מהר

הם לא יכולים לתבוע אותך כי עוד לא חתמת על הסכם.
חוץ מזה, גם אם אין לך סיבה "הגיונית" ואת "רק" מרגישה שאת לא בטוחה ברצון שלך להיות פונדקאית זה מספיק בשביל לבטל. מי כמוך יודע במה כרוך להיות פונדקאית ולמה זה יכול לגרום ם לא עושים את זה בלב שלם.
כל הכבוד לך על שכבר עשית את המצווה החשובה הזו ושרצית לעשות אותה פעם נוספת.
בהצלחה בכל

ביטול

הי אני בתור אמא מיועדת, חושבת שחשוב שתגידי לזוג בהקדם מדוע את לא יכולה כדי שהם יתחילו לחשוב איך הם מתחילים את התהליך מחדש. הרי הוא לוקח זמן.

וכמובן שבעיני חשוב מאוד שהפונדקאית תהיה 100 % בתהליך כיוון שהוא ארוך וכרוך בו הרבה עניין רגשי.
כל הכבוד לך שחשבת על לעשות שוב את התהליך ותמיד תזכרי שעזרת כבר לזוג להגשים חלום.

בהצלחה.

ביטול- בחירה מודעת

בעיניי, זה שאת עושה חושבים עם עצמך שוב עד למעמד החוזה, מראה שאת בחורה אחראית ושפניה לפונדקאות היא בחירה ולא ברירה.
זה בהחלט עצוב להורים המיועדים, אבל עצוב יותר יהיה אם תצאי לתהליך רק משום שלא נעים לך להגיד להם שאת לא מעוניינת להיות בו.
ועד אוגוסט הם יכולים כבר למצוא מישהי כך שככל שתמהרי לספר להם כך את מגדילה את הסיכוי שלוח הזמנים שהם מכוננים אליו לא נפגע.
אם קיים חוק שמגן על הפונדקאית זה בדיוק זה!- שיבחן שהפונדקאית נמצאת בתהליך מתוך רצון ובחירה חופשית, שלא הושפעה מממצב, או אינעימות כזה או אחר.
לגבי שאלתך איך לספר?
זה תלוי מה אופי הקשר היה, האם מרביתו היה באסמסים? האם היים נוהגים להיפגש? האם עיקר הקשר היה עם אחד מבני הזוג?
בכל מקרה, אל תפילי עליהם את "הפצצה" במכה, תנסי לרמוז על כיוון שאת חצי רגל בחוץ. אח"כ תסבירי שיש לך אתהסיבות שלך (אם את מעוניינת אז תפרטי- בעיניי זה מתבקש אבל לא חובה), ורק אז להגיד בצורה ברורה.
הייתי מחלקת את זה לשני אירועים, כדי לתת להם מרחב לעקל
בהצלחה

למעלה