פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות

אני ובעלי עברנו לשלב הפונדקאות ואנחנו עושים זאת באוקראינה ברבע מחיר מהארץ והעולם ובתוכנית של 100% עד ילד ללא תוספות מחיר בעלות של 30,000 יורו (130,000 שח)
אז רציתי היום לעדכן שברוך השם אנחנו אחרי טיפול והשבוע היתה החזרה של 4 בליסטוציסטים טובים לפונדקאית מקסימה שפגשנו כמובן.
אני פונה לזוגות שחשבו על פונדקאות דברו איתי אני אספר ואעזור לכם עם הקליניקה בכל דרך שאוכל כדי שלא תעברו הרבה טלאות ותשלמו מחירים מופקעים, ושחברות לא יקחו לכם תיווך.
אתם יכולים להשאיר לי הודעה פה באתר ואני אחזור אליכם בהקדם אספר ואעזור לכם בכל דרך.

הוחזרו 4 בלסטוציסטים לפונדקאית?

זו החזרה ראשונה? אנחנו עושים בארץ ואני לא מכירה רופא שהיה מסכים לזה... הסיכון לפונדקאית ולעוברים הוא מאוד גדול אז למה להסתכן? בבקשה תחשבי על זה אם תהיה עוד החזרה. מאחלת לכם בהצלחה והריון תקין.

ראיתי שאת מפרסמת ומשווקת את זה גם בפיסבוק בקבוצות פוריות

זה הזוי בעיניי ואף רופא נורמלי לא היה לוקח כזה סיכון.

ראיתי אותך מנסה לשווק את זה בפייסבוק בקבוצת פוריות.

בהצלחה לך עם שיווק התכנית הזו ובתהליך.

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל

קודם כל אני פרסמתי את המקום כדי שעוד זוגות כמוני ידעו שיש עוד אלטרנטיבה שהיא שפוייה במחיר,
ודבר שני הם יודעים בידיוק מה הם עושים הם מקצועיים מאד ויש להם אחוזי הצלחה גדולים

מחכה1

New member
מאחלת גם לכם שלא תעברו הרבה טלאות בדרך.

מדבריך נשמע כאילו הוחזור 4 בלסטוציטים טובים לפונדקאית בנסיון הראשון.
ובעיקר משיקולים כלכליים.
מאוד מקווה שלא כך המצב
ואם כן
אז עשית פרסום מצויין - למה *לא* להיעזר במרכז בו אתם מטופלים.

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל

אף רופא "שפוי" בארץ לא יעשה את זה כי הם מקבלים כסף לפי מספר טיפולים ושם מקבלים לפי מספר הצלחות זה משמעותי מאד.
אחוז ההצלחות של הקליניקה גבוה מאד.
אני העלתי את הפוסט כדי שזוגות. כמוני ידעו שיש עוד אלטרנטיבה בעלות נמוכה יותר מהארץ

מחכה1

New member
מה את/ה מחשיב/ה כהצלחה?

שוב - מאחלת לכם הריון תקין בריא וקל שיסתיים בידיים מלאות.

בהצלחה!

באופן עקרוני הריון מרובה עוברים מוגדר הריון בסיכון גבוהה והמטרה אליה הרופאים מכוונים היא הריון תקין עם עובר אחד, לרוב מחזירים שניים עד שלושה עוברים על מנת להגדיל את הסיכוי לקליטת הריון, מודה שגם לי נישמע קצת מוזר שהחזירו ארבע עוברים בהחזרה ראשונה. מקווה באמת שיקלט ויהיה לכם הריון קל ותהליך חלק.
קחו בחשבון שיש גם הליך בירוקרטי שיהיה עליכם להתחיל בסביבות החודש החמישי להריון - יש להגיש בקשה לבית המשפט למתן צו בדיקת רקמות, זה לוקח זמ כיוון שבית המשפט מבקש את תגובת הפרקליטות. עם מתן הצו ניתן לגשת לתל השומר לצורך השארת דגימת DNA (בדיקת דם) וכן לשלם גם עבור שליחת קיט לקונסוליה לצורך נטילת דגימת רוק מהתינוק על ידי הקונסול. יש עוד הליכים בירוקרטים נוספים לצורך קבלת הדרכון ולאחר החזרה לארץ להשלמת הרישום.
אני מניח שיש לכם עורך דין מלווה שמכיר את התחום ויטפל עבורכם בכך.
בהצלחה,

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל

אנחנו מודעים לכל ההליך הבירוקרטי ואכן יש עורכת דין שמלווה אותנו.
תודה

nabo86

New member
אנחנו עשינו פונדקאות בארץ ועדיין מחכים לצו הורות (ממרץ....)

האמת- שאני כבר לא יודעת לפעם הבאה מה עדיף.... בארץ יש מלא בירוקרטיה לפני וגם אחרי זה לא בקליק מסתיים.... בחו"ל ממה שהבנתי גם העלויות פחות וגם הבירוקרטיה היא רק אחרי..... אז באמת שאני חושבת לפעם הבאה - מה שאותי הכי תיסכל בתהליך זה בלי ספק הבירוקרטיה!

dorinpat

New member
סיכונים מיותרים

תרתי משמע, גם לעשות לבד, וגם להחזיר 4 עוברים כנראה שהשיקול הכספי הוא היחיד שמנחה פה לדעתי את אפילו לא מודעת עוד לדרך שעליכם לעבור.
נדבר בסוף התהליך מציעה גם לך לחכות עם המלצות והצעות עד שתסיימי .

הריון מרובה עוברים

אני לא ושבת שלהכניס 4 עוברים טובים לפודקאית זה כדאי.
כיוון שכל הריון מרובה עוברים נחשב הריון בסיכון גבוה.
אצלנו הפונדקאית הייתה בהריון עם תאומים, הכניסו שני עוברים טובים ואצלנו שניהם נתפסו. והבנו כמה ההריון מסוכן ומפחיד, 9 חודשים לא ישנתי מרוב לחץ
אז אם יתפסו יותר מידי עוברים זה מאוד מסוכן לפונדקאית ולתינוקות.

הפונדקאית הסכימה שיכניסו לה כל כך הרבה עוברים??????

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל

כן הפונדקאית הסכימה כדי לעלות את הסיכוי ובמידה וכולם יקלטו יעשה דילול ל 2

מקסימום יעשו דילול? את מבינה מה זה אומר?

שיזרקו ללב של העוברים זריקה שתגרום להם להפסיק לפעום ותשאיר את ההריון בסיכון גבוה מאוד להפלה. אחרי שכל כל התאמצת להביא ילדים, את מסוגלת לחיות עם זה שיהרגו חלק מהם? זה סיכון כל כך מיותר. הטראומה לפונדקאית ולך עלולה להיות גדולה מאוד. מאחלת לכם שנקלט עובר אחד שיהפוך לילד מהמם ובריא.

מירבי*

New member
הריון של רביעיה?

האם לקחתם בחשבון שיכול להיות שכל ארבעת העוברים יקלטו?
מה תעשו במצב כזה?
מישהו שם חושב על הפונדקאית?

ilan8665

New member
פונדקאות בחו"ל

במידה ויקלטו כולם יעשה דילול חשבו על הכל הם מיקצועיים מאד ויש להם אחוזי הצלחה גדולים מאד

שטויות יעלו דילול... פיס אוף קייק אהה? ואי זה מזעזע בעייני

גישה מזעזעת ומחרידה בלשון המעטה.

בהצלחה.

לא נשמע טוב בכלל

מאחלת לכם מכל הלב הריון תקין ובריא,
אבל ההתנהלות הזאת נראית לי ממש לא אחראית
מסכנת מאד את הפונדקאית, ואני לא רוצה להגיד כמו מה זה נראה שמתייחסים אליה...
את הסיכונים להריון כבר ציינו לפניי.
אני לא הייתי סומכת על מקום כזה, מחיר נמוך הוא לא תמיד הערך העליון.

חשיבות המחיר בבחירת המסלול

אני יודע שהסכומים מפחידים, אבל יש מקומות שלא חוסכים בהם, בחיים הרי לא קונים את הדירה הכי זולה (אחרת כולנו היינו חיים בפריפריה של הפריפריה) , לא בוחרים מסעדה ומנה מהתפריט כי היא הכי זולה שיש (אחרת היינו חיים על פאלאפל בלבד). לא קונים את הרכב הכי זול בשוק כי הוא הכי זול (כולם בדאצ'ה?), אפילו בגד לא קוני את הכי זול שיש. בנושאים רפואיים זה עוד יותר חשוב - לא בוחרים רופא בגלל שהוא הכי זול בשוק, יש מקומות בהן יש ערך מוסף שקשה למדוד בכסף.
אני מבין את ההתרגשות שלכם ומקווה שבאמת יעבור בשלום.
בהצלחה.

דנית150

New member
זהירות זהירות זהירות

אולי הכוונה שלך טובה לעזור לזוגות
אבל כאשר יגרמו אסונות מה תגידי ?
לעשות פונדקאות במדינה כמו אוקראינה ללא ליווי מקצועי
זה הדבר הכי דבילי שבן אגם יכול לחשוב עליו
אני מסכימה שלא לשלם לחברות תיווך אלא לחברות רציניות.
איזו תעוזה ואומץ יש לך כל הכבוד
פה לא מדובר בכסף מדובר בדיני נפשות !!!!!!!!
ומה זה החזירו 4 עוברים ואם יתפס ידללו 2
לזה את קוראת מאד מקצועיים ? האם את חושבת שהפונדקאית היא מכונה ?
אני אומרת לך מנסיון פונדקאות בצורה כזאת עולה בסוף כפל כפליים
זה במקרה הטוב. במקרה הרע זה נגמר באסון גדול.
שיהיה לך באמת בהצלחה רק אל תגררי עוד זוגות תמימים לתוך האש
זה פשוט מרתיח אותי כי הייתי בסרט הזה מזמן
ובאופן אישי אני חושבת שמי שמתווך זו את.
אני בטוחה שהקליניקה הבטיחה לך כמה פרוטות על כל זוג ישראלי שתביאי

למעלה