שלום לכולם

ים1670

New member
שלום לכולם

אני ובן זוגי ממש חדשים בנושא....חסרי אינפורמציה כלל. אחרי מסע ארוך ומיגע של הרבה טיפולים ונסיונות החלטנו לבחון פונדקאות.
היינו בפגישה ב"מרכז להורות" והתרשמנו.
אשמח מאוד לשמוע המלצות מנסיון שלכם לאיזו חברה לפנות?
כמו כן, הבנתי שהעלויות דרך גאורגיה נעות בין 150-200 א' ש"ח. האם כך בפועל?
ומה העלויות בפועל?
לגבי רופא, האם מומלץ שרופא מהארץ יעקב גם אחר תוצאות הבדיקות? האם החברה דואגת לכך.
כמה פעמים צריך להגיע לחו"ל?
האם העלויות כוללות הכל?
לפי מה שהבנתי צריך להעביר את התינוק הנולד גיור?? במידה וזו תרומת ביצית? האם התהליך מסורבל או רק פרוצדורה?

תודה תודה רבה!!
ובהצלחה לכולם

VNRN

New member
אין לי ניסיון בפונדקאות חו"ל אבל...

חשוב מאוד לדבר עם ממליצים ולשאול אותם גם על חחויות לא טובות שהיו להם.
בהצלחה

ilan8665

New member
פונדקאות באוקראינה

היי אני ובעלי עוברים פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות של רבע מחיר מהארץ והעולם בקליניקה מקצועית מאד אשמח לתת לך פרטים הטלפון שלי 054-7558445

כמה תשובות והמלצה על חברת ויוה

היי,
אז ככה, אנחנו עושים עם ויוה פונדקאות באוקראינה. אנ ממש ממליצה עליהם. אנשים מאוד מקצועיים ונחמדים.
המחירים גם שם בסביבות המחירים שציינת. יש עלויות נוספות כמו טיסות, שהות במקום, ותלוי בחבילה שאתם בוחרים, אם הולכים על "חבילה" בטוחה אז זה יוצא יקר יותר אבל את מובטחת מפני עלויות נוספות של החזרה, הפלות וכאלה.
מבחינת המעקב, הרופאים שם עוקבים, ואפשר גם מעקב פה.
לא חייבים להגיע בכלל חוץ מבלידה.
ממה שהסבירו לי לגבי הגיור, צריך לעבור את הגיור בארץ לא משנה אם זה עוברים שלך או תרומת ביצית כי לפי ההלכה היהודית האמא היולדת היא זו הנחשבת, והיא לא יהודייה.. אבל הבנתי שזה תהליך פשוט יחסית, שלוקח כמה חודשים.

בהצלחה!

הערה ועידכון

הי מאי,
א. כיום אם מדובר על ביצית של האם המיועדת אין צורך בגיור כיוון שמשרד הפנים מכיר בפסיקתו של הרב עמאר בנושא ולכן אם אין מדובר על תרומת ביצית תבוצע בדיקת רקמות גם לאם והילד ירשם כיהודי, מדובר על נוהל של משרד הפנים ועשוי להשתנות אבל זה המצב כרגע.
ב. משקל ההמלצות גדול יותר כאשר הן מגיעות ממי שסיים תהליך ולא ממי שנימצא בתחילתו. ממליץ לכולם להתעקש על שיחה עם ממליצים.
בהצלחה!

תודה על העידכון והערה וחשוב להבין

א. אני לא בתחילת התהליך.
ב. גם אם לא סיימתי את התהליך אני עדיין יכולה להמליץ על חברה שעד כה מוכיחה את עצמה כממש כטובה, והיו אצלינו כל מיני עניינים לא שגרתיים שנפתרו בעזרתם, אפשר לראות רגישות, מקצועיות ורצון לעזור גם לפני הלידה. חוץ מזה, שדיברנו עם לא מעט ממליצים שלהם לפני התהליך לפני שהחלטנו ללכת איתם.
ג. השם שלך - אב לעתיד.. האם ניתן להסיק ממנו שסיימת את התהליך??

אנחנו אחרי

הי,
אנחנו אחרי, ילדנו בן שנה.
לא מצליח לשנות את הכינוי שנפתח עוד ליפני...

יערה135

New member
מנור מדיק

אנחנו אחרי 2 תהליכי פונדקאות במנור מדיק.
מעקב תמיד טוב שרופא ישראלי רואה את הפונדקאית והוא זה שמבצע לה את מעקב ההריון .
אני אישית טסתי עם הרופא לסקירה, את לא חייבת אבל לי אישית זה היה חשוב וזה כלול אצל מנור.
אין כאן כמה פעמיים להגיע לחו"ל זה בחירה שלך אפשר להגיע רק ללידה .
בקשר לעלויות זה ממש תלוי במקרה של לידת תאומים , או תרומה ביצית ממליצה לך להפגש איתם ולשמוע הכל .
גם בעניין גיור אם זאת תרומה אז יש צורך בהליך בירוקרטי גם בעניין הזה הם עוזרים .
מקווה שעזרתי

dorinpat

New member
ממליצים בחום על המרכז להורות

העלויות הן כפי שציינת הפער נובע ממספר ההחזרות , אם תקלטו להריון בפעם הראשונה אז הסכום יהיה 150000 ש"ח .
לגבי רופא ישראלי זה חלק מהתוכנית הוא מקסים ומקצועי ועובר על הבדיקות ותמיד מציין בפנינו שהם ברמה מאוד גבוהה דבר שנותן כל פעם מחדש בטחון.
אתם צריכים להגיע ללידה בלבד, אנחנו בחרנו לנסוע גם לסקירת מערכות, פגשנו את הפונדקאית והמלווה שלה והיינו בסקירה היה מאוד מרגש וקיבלנו גם וידאו.
הנהג שלהמרכז לקח אותנו גם לטייל הייתה חוויה מצויינת ומרגיעה מאוד אבל זו כמובן החלטה של כל זוג אם לנסוע או לא.
לגבי גיור זה גיור קטינים , ולא רלווטי מבחינת גיור אם זו תרומת ביציות.
בהצלחה

ים1670

New member
מימון

תודה לכולם על התשובות וההתייחסות...
עכשיו הבעיה העיקרית..:)
מאיפה משיגים מימון? האם יש קרנות התומכות ונותנות הלוואות לצורכי התהליך?
אני יודעת שזה אישי וכל אחד יש לו מה שיש לו..אבל אני מניחה שהרבה מחפשים עזרה גם מבחוץ.
תודה רבה

jessie7

New member
גם אני

אשמח לדעת, האם ניתן לקבל מענק או תרומה או הלוואה ללא ריבית?

ilan8665

New member
פונדקאות באוקראינה

היי אני ובעלי עוברים פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות של רבע מחיר מהארץ והעולם בקליניקה מקצועית מאד אשמח לתת לך פרטים הטלפון שלי 054-7558445

zigo1980

New member
פונדקאות אוקראינה

שלום,
קראתי את הודעתך בפורום פונדקאות בתפוז.
אני כותב מטעם סוכנות הפונדקאות "תמוז" שמלווה ב8 השנים האחרונות מאות גברים ונשים במסעם לקראת ההורות באמצעות פונדקאות.
תמוז הוקמה במטרה לאפשר לזוגות ויחידים להגשים את חלומם לילד - ועד היום נולדו 600 תינוקות בהליכי פונדקאות במדינות שונות מסביב לעולם.
כיום אנו מציעים לזוגות סטרייטים מסלולי פונדקאות באוקראינה, יוון וארה"ב.
המסלול באוקראינה מציע תכנית בעלות סבירה ושירותי רפואה מתקדמים בקליניקה מובילה ועם ליווי אישי ומשפטי.
ביום חמישי 19.5 נקיים כנס מיוחד בהשתתפות נציגי הקליניקה מאוקראינה ועורך הדין מקייב. במידה ותרצו להשתתף בכנס או להגיע לפגישה במשרדינו, אשמח אם תהיו בקשר.
מצורפים פרטים על הכנס וטופס הרשמה (הכנס ללא עלות).
http://p1.pagewiz.net/UkraineTammuzConference/
רועי
0543125880

למעלה