שאלה למיועדות.. וגם לפונדקאיות

מחכה1

New member
שאלה למיועדות.. וגם לפונדקאיות

שואלת עבור חברה שלי:
היא נפגשה עם פונדקאית פוטנציאלית (דרך מרכז) להיכרות ראשונית. נראה שהמפגש היה טוב וזרם, שיחה די פתוחה וכנה.
היא היתה רוצה להיפגש שוב לראות איך מתקדמים. רק מה - הפונדקאית הצהירה באמצע המפגש שהיא רוצה להיפגש עם עוד זוג ולבחור ביניהם (המפגש עם הזוג השני יהיה כנראה בשבוע הבא).
המפגש הסתיים כשכל צד אמר שיחשבו על הדברים ויהיו בקשר.
אז עכשיו היא מחכה לשמוע מה תחליט הפונדקאית. היא מרגישה לא בנוח עם עניין ה"השוואה", ותוהה אם במקרה כזה הפונדקאית לא תתחרט על ה"פספוס" אם נניח התהליך (עם החברה שלי - אם תבחר בה) יתארך... היא מספרת שהיא גם די התרגשה וחוששת שלא התבטאה כמו שצריך, בצורה ממוקדת או ברורה מספיק (לשאלות כמו "איך את רואה את התהליך")...
אני אמרתי לה שעדיף שמי שתצא איתה לדרך תהי בטוחה בבחירתה, שהכי טבעי שהתרגשה (וגם שהיא בטח תתרגש וכו' במהלך התהליך עצמו
), ומה שהכי נכון יקרה..
אבל תכלס, אני לא יודעת איך הייתי מגיבה בסיטואציה כזאת. אם (להבדיל) היה מדובר בגבר שיצא איתי לדייט הייתי מעיפה אותו לכל ה...
מן הסתם היא גם עברה דרך די ארוכה וכואבת עד כה, ואני לא רוצה שתיפגע.
ולכן אני שואלת אתכן:
האם לגיטימי להתנהל ככה?
איך אפשר להתגבר על התחושה הלא נעימה?
האם היא צריכה ליזום קשר עם הפונדקאית ולהגיד שהיא כן מעוניינת להמשיך? לפנות למרכז ולדרוש גם היא להיפגש עם עוד פונדקאית?
אשמח לכל הערה או תובנה

אויש

נשמע בהחלט לא פשוט רגשית
אני פונדקאית ולא הייתי מעולם בסיטואציה כזו כי הגעתי מראש לזוג מסוים ששמעתי שחפשו פונדקאית (דרך חברה).
בסופו של דבר, המציאות פה היא לא סימטרית - יש הרבה יותר הורים מפונדקאיות.
כך שלא תהיה כל כך משמעות לדרישה שלה להיפגש עם עוד פונדקאיות,
בנוסף, יש הרבה הגיון מצד הפונדקאית להיכנס להתהליך כל כך מסובך עם אנשים שהיא תרגיש איתם הכי נוח וטוב
איך אפשר לעבור תהליך כזה בלי פגיעה בשום צד זו שאלה מאתגרת.

למעלה