תורם זרע פרטי, אנונימי *זמני*

התורם

New member
שימי לב

את ממליצה להימנע - כי יש שאלות. בכך את שולחת את מי שהעזרה שלי עשויה לעניין אותה, לבנק הזרע.
האבסורד הוא שבניגוד לבנק הזרע, איתי מקבלים תשובה על כל השאלות האלה ויותר. חלק בטלפון וחלק תוך כדי שאנחנו יושבים על כוס קפה. התרשמות בלתי אמצעית.
למעשה אם אלה השאלות, ויותר חשוב, אם העובדה שיש שאלות עומדת בבסיס ההחלטה, ההמלצה האמיתית שלך היא להימנע מבנק הזרע. (אני לא שותף להמלצה הזאת. הבנק הוא אחלה פתרון למי שזה מתאים לה)

כל מה שניתן ללמוד עליו ממסמך (מחונן, פסיכומטרי, פורה, מחלות זיהומיות, וכו') אני מראה אותו בכיף.

התורם

New member
"רק אופציות איומות עולות לי לראש"

אפשר לסכם את זה במשפט הזה שרשמת. עצוב שבפרספקטיבה שלך לא סביר שאדם ירצה לעזור.
בינתיים הגדולה ביותר שנוצרה בעזרתי בת 5, והכי קטן נולד השבוע

התורם

New member
אני בוחר עם מי לשוחח

אני נכון לשוחח ארוכות ועמוקות עם מי שהעזרה שלי רלבנטית לגביה, או למצער מי ששואלת בצורה מנומסת, לא עם צועקים מהיציע. את יכולה לזלזל בכיף עם ספאם של תגובות אבל בסוף הדקות שאני משקיע, שאת קוראת להן "בזבוז זמן", הביאו ליצירת חיים

התורם

New member
"אתה משקר אבל אתה גם לא משקר, לדעת תאריך לידה זה לשמור קשר"

חג שמח אורית :)

אומנם כתבת קצת בוטה, אבל מסכימה איתך

לא הבנתי מה "יוצא לו מזה" אבל אחרי שהעלית את הנק' הזאת אני מסכימה שזה מסוכן
ואף לא הגיוני הרצון העז "לעזור לנו"
&nbsp

3מרגו

New member
מב יוצא לו מזה

אני שואלת כבר 13 שנה מה יוצא לתורם שלנו מזה. עדיין לא מצאתי תשובה.
מה חשוב? שיש כמה ילדים די מוצלחים.
אז מה אכפת לי?
את תימנעי. בכייף.

a morph

New member
לא כל כך ברור לי למה אתן כל כך המומות מהרעיון

מה כל כך שונה בין תורם זרע לא אנונימי מחו"ל לתורם זרע לא אנונימי בארץ? בזמנו כשחיפשתי תורם זרע יצא לי לקרוא כמה ראיונות עם תורמי זרע מחו"ל (ראיונות מתומללים שמתבצעים כשגרה עם תורמים בבנקים בחו"ל), ושם לא נדיר בכלל למצוא תורמים בוגרים, מסודרים ובעלי נתונים מעולים שמספרים בגלוי שאינם מעוניינים לגדל ילדים בעצמם אבל ישמחו "לפזר את זרעם" לכל המעוניינת. אפשר להבין או לא להבין, להתחבר או לא להתחבר, אבל זה לא רעיון עד כדי כך הזוי.
אני אישית לא אבחר להשתמש בשירותים שלו כי כבר יש לי תורם (אנונימי, מבנק ישראלי) וכבר יש לי ממנו ילד מדהים, וכולי תקווה שיהיה גם אח\ות, אבל אני לא חושבת שההסברים האפשריים היחידים להצעה שלו חייבים להיות מז'אנר המתח והאימה.

יחידה2

New member
האבא של בתי בדיוק כמוך.....

עשה ילדים לכמה נשים..בלי להיות בקשר בכלל...עדיין לא הצלחנו...אני ועוד שתי האמהות האחרות..להבין מה המניע..אשמח לשמוע ממך..כי זה לא הגיוני

התורם

New member
תורם זרע פרטי, אנונימי *זמני*

אני תורם זרע פרטי עם ניסיון בתרומות מוצלחות. הסידור הוא כמו תרומת זרע מבנק, רק שלאמא יש אפשרות לפגוש אותי לפני, ובבגרות לילד\ה תהיה אפשרות לדעת מי אני ולהכיר אותי.

קצת עלי בנקודות:
מאובחן כמחונן על ידי משרד החינוך.
ציון פסיכומטרי 761.
בעל עסק עצמאי בתחום האינטרנט.
נטול מחלות תורשתיות.
פורה ברמה גבוהה ביותר, על פי בדיקות זרע ועל פי היסטוריה משפחתית.
פחות בקטע הטכני-
אוהב להיות עם חברים, מסיבות, טיולים בחו"ל, מוזיקה (בעיקר לשמוע וקצת לנגן), חולה על בעלי חיים.

אשמח לשלוח תמונות בפרטי למי שמעוניינת בתרומת זרע ללא זוגיות וללא חלק בהורות או השתתפות כלכלית.

איך התרומה מתבצעת?
הדרך העדיפה עלי היא באופן ביתי, עם כוס פלסטיק ומזרק. אם מכל סיבה שהיא צריך התערבות רפואית (גיל, מצב רפואי) אני יכול לתרום דרך מרפאה.

אפשר ליצור איתי קשר בפייסבוק [URL]https://www.facebook.com/Hatorem[/URL]
או באימייל: hatorem בג'ימייל.

journe y

New member
מה שאתה מציע מנוגד לחוק הישראלי

תרומת זרע בישראל יכולה להתבצע באחת מ3 דרכים כשמדובר באישה פנויה:
1. תרומה מתורם ישראלי תמיד אנונימית. אסור לצדדים להכיר אחד את השני.
2. תרומה מתורם מחו״ל. יכולה להיות לא אנונימית. גם שם הצדדים עצמם לא מכירים אחד את השני.
3. תרומה מגבר שאינו בן זוגה ואז צריך לחתום על הסכם הורות משותפת.
&nbsp
בכל 3 הדרכים הטיפול נעשה במרפאות ייעודיות. הזרע לא עובר מיד ליד בין שני אנשים פרטיים בלי גורם רפואי מתווך ומפקח. מה שאתה מציע אין חיה כזו.

fialka3

New member
דרך שלישית שתיארת

זה כבר לא תרומה, זה הסכם הורות משוטפת. במרפאה לא יעשו טיפולים בלי ההסכם, אבל לא שזה לא חוקי. בבית שני אנשים יכולים לעשות מה שבא להם, גם כמו שמתואר וגם דרך קיום יחסי מין, אף אחד לא יכול לאסור להם אם זה מתיאם לשניהם. רק שאשה או ילד כל רגע יכולים לתבוע את הגבר והוא ישלם מזונות, אבל זה כבר בעיה שלו. וגם אשה תסכן את עצמה בזה, שגבר יכול כל רגע לתבוע אותה ולבקש הסדרי ריאה עם ילד. אז זה לא שווה לדעתי.

journe y

New member
בוודאי שזה לא חוקי למסחר בזרע ולהעבירו מיד ליד

&nbsp
במה שתואר למעלה עי אותו מציע יש כל כך הרבה איסורים בחוק. ראשית, מדובר בהזרעה ביתית (לא יחסי מין). הזרעה ביתית שכזו אסורה ומנוגדת לחוק בישראל. אסור לקנות/לסחור בזרע ולהזריע את עצמך בבית. בישראל, גם אם קנית זרע מבנק אסור לך לבצע הזרעה בבית, קל וחומר שאסור לקנות זרע מאדם פרטי. שנית, אסור לאדם פרטי למסחר בזרע אלא רק בנק זרע מוכר. תשערי בנפשך, שהיית יכולה לקנות זרע ביד 2 מאדם פרטי בלחיצת כפתור. עצם המחשבה מזעזעת. הכל צריך להתנהל במוסד רפואי, עם הטפסים, החתימות, ההסכמה והאישורים המתאימים של הצדדים. בנוסף, אותה אישה עלולה להיות חשופה לתביעה עתידית של גניבת זרע.אין דרך נוספת לאישה פנויה להיתרם/לקבל זרע (עכשיו סבבה?!) שלא באחת מן הדרכים שציינתי.
&nbsp
לי אישית יש ידע נרחב בנושא, ולכן אני כותבת, אבל כשלא יודעים משהו, עדיף לשתוק, בטח לא להתווכח כאילו היית מחזיקה בדברי אלוקים חיים. את מאוד אוהבת להיתפס למילה/לניואנס שולי ולהשליך על כל העניין המרכזי, נצמדת לתפל. תמיד בוער בך הצורך לתקן/לחלוק/להתווכח לשם הויכוח. במשך לא מעט זמן קראתי ממך די כדי להסיק שאת אוהבת לחלוק כמעט על כל דבר (תורידי את הכמעט), על כולן, לעיתים נדמה שאת אפילו ניזונה מכך, ומשום שלי אין יותר מידי סבלנות לקרקסים האלה, אני עוצרת כאן ועכשיו.

אמאנחל

Member
מנהל
מה שאת אומרת חדש לי

אשמח לדעת ואני בטוחה שגם אחרות ישמחו, איזה חוק קיים נגד מסחר פרטי בזרע, ואיזה חוק קיים נגד הזרעה ביתית.
&nbsp
דבר אחר: לא אהבתי את ההתייחסות שלך למגיבה שמעלייך. מותר להגיב וגם מותר לטעות.

fialka3

New member
את נמצאת בפורום פתוח

אז צריכה להיות מכונה לכל מני תגובות שלא תומכות בדעיה שלך.לא הסכמתי איתך, אבל לא פגעתי בך בשום צורה, לאמת זאת מה שכתבת כלפיי זה די פוגע וממש לא מוצדק. לי ברור שפה מסתיימים בשבילי כל הדיונים איתך לכל נושא אפשרי לעתיד אלא אם את מתנצלת.

רi תם

New member
ואווו קצת תוקפני

לעניות דעתי הקביעות המוחלטות שלך שגויות, הן בעניין ההזרעה הביתית והן בעניין פיאלקה וגם אני,מנטו סקרנות וחוסר הכרות עם סעיף חוק שכזה, הייתי מעוניינת לקבל הפנייה ללשון החוק בעניין.
שבוע נפלא ורגוע

התורם

New member
סדר בדברים

א. אף אחד האיסורים שציינת לא קיימים
ב. התרומה שלי היא באמת תרומה - ללא עלות. זה לא ביזנס. גם אם הייתי גובה משהו בתהליך, זה עדיין היה חוקי
ג. התרומה נעשית בחוזה, חשיפה לטענות של "גניבת זרע" לא קיימת
ד. תסתכלי בעיניים של הילדים שנוצרו בעזרתי ותגידי להם שהם לא קיימים כי "אין עוד דרך אחרת ממה שציינת"

למעלה