חוות דעת על דייסון v10

אייבי1000

New member
חוות דעת על דייסון v10

אני צריכה לקנות שואב אבק חדש, ומתלבטת בין האפשרויות. האם מישהו קנתה דייסון v10? או שיש לכן שואב אחר שאתן ממש מרוצות ממנו? אשמח לשמוע. תודה.

אמאנחל

Member
מנהל
לי יש דייסון V6 ואני סופר מרוצה

המעבר משואב מתגלגל כבד, עם חוט חשמל ששנשרך מאחור, לשואב נטען קל משקל, היה מהפכה בנוחות ובזמינות. אני ממש שואבת הרבה יותר מאז. כמו כן אני מרוצה מהמברשת המסתובבת בראש של השואב, היא לוכדת מצוין את כל השערות של הבת שלי. נכון שצריך להפעיל מספריים קטנים כדי להוריד את השערות מהמברשת, אבל אני כל כך מבסוטה מהשואב שלא אכפת לי.
&nbsp
אני חושבת שלא יהיה הרבה הבדל באיכות בין ה V6 ל V10 אז את יכולה לחסוך לך הרבה כסף על ידי רכישת דגם ישן יותר.
&nbsp
דרך אגב, ברכישת מכשירי חשמל אני תמיד מסתכלת קודם באתר wisebuy לראות את ההמלצות שלהם. תמיד לומדת שם מידע מעניין.

אייבי1000

New member
ועוד שאלה

כמה זמן מחזיקה לך הסוללה מעמד בשאיבה אחת בעוצמה חזקה לפני שצריך להטעין שוב? תודה.

אמאנחל

Member
מנהל
אני לא בטוחה

אני לא תמיד טוענת עד הסוף, והדירה לא גדולה. אם טעון בצורה מלאה אפשר לשאוב כמה חדרים ברצף בלי בעיות.
&nbsp
בקיצור אין לי תשובה טובה על זה. בדגם שיש לי כנראה לא יספיק לדירה גדולה מאוד ולמי ששואב הרבה זמן ברצף. בשביל הצרכים שלי הוא מספיק.

a morph

New member
לי יש דייסון 10, אחלה שואב

מצליח להתמודד עם שטיחים, עם הפרווה של הכלב בריפוד באוטו וכו'. בעוצמה המקסימלית הסוללה נגמרת יחסית מהר (לא יודעת כמה זמן בדיוק, אף פעם לא מדדתי...), וזה החסרון היחיד שלו, אבל זה כי יש לי כמה שטיחים. אם שואבים את הרצפה ממש לא צריך להפעיל בעוצמה המקסימלית, ובכל מקרה מספיק בהחלט לשאוב את כל הבית.

למעלה