בואו נדבר רגע על סקס

בואו נדבר רגע על סקס

כל השנים היו לי יזיזים קבועים
בכל תקופה בחיים היה לי את זה שאפשר לשלוח הודעה והיינו נפגשים
בשנים האחרונות מאז הלידה לא היה לי כח ולא חשק אז זה היה פעם באיזה חצי שנה ואפילו יותר.
עכשיו, כשאני ממשששששששש צריכה היזיז הקבוע שלי מהשנים האחרונות פתאום מצא זוגיות (החצוף
) ונשארתי יבשה
אין מצב שאכניס הביתה כשהילד בבית מישהו שאני לא מכירה (זה כבר לא כמו פעם). ואני לא מצליחה למצוא מישהו שאני מכירה שיהיה יזיז חדש
ואני מנסה.... באמת שמנסה
אני מרגישה שרשום לי על המצח נואשת
כבר פניתי לחברות ושאלתי אם יש להן מישהו להכיר לצורך כך
ות'אמת דווקא היו כאלה שרצו להכיר לי אבל טכנית זה לא אפשרי לי כי אכניס לבית רק מישהו שאני מכירה וכדי להכיר אותו צריך להפגש בחוץ והבייביסיטר הקבועה (אמא) לא זמינה בתקופה הקרובה ומעולם לא הבאתי בייביסיטר בתשלום
גם אין לי ממש כסף להוציא על זה
וגם מי שרוצה רק סקס לא יהיה מוכן להפגש בחוץ כאילו דייט ורק במפגש אח"כ להגיע הביתה
מה עושים??? איפה מוצאים יזיז?
אני צריכה סקס! לא יודעת מה עובר עלי, יכולה להיות שנה בלי ועכשיו אני מתחרפנת בלי
זהו, פרקתי....
סליחה אם זה לא היה פוליטיקלי קורקט...

journe y

New member
מילים מסוימות הופכות את התוכן למוסתר

דבר חדש בתפוז. נסי לערוך את הודעתך שוב (את אחרי 15 דק׳ עריכה אז פשוט העתק הדבק עם עריכה למילה הזו) מבלי המילה האחרונה שבכותרת שלך. זה טיפשי אבל המילה הזו על הטיותיה הופכת את התוכן למוסתר. וזה עוד יותר טיפשי כי המילה עצמה מופיעה בלועזית באימוטקינים.
&nbsp
את צריכה לערוך בהרבה מקומות בהודעה. אולי בעברית זה ייתן?! אין לי מושג...
&nbsp
לעצם העניין, תלכי לבית שלהם אם את לא מעוניינת להכניס כאלה שלא מכירה אלייך לביתך. בד ובבד, תקווי שהידיד כבר לא יהיה תפוס חחח כמה רוע מצידי

מרגנית2

New member
ממרום גילי

יכולה לספר לך שאחרי הפסקת המחזור הצורך נעלם כמעט לגמרי.
וכן שנים ארוכות לא הכנסתי אף אחד הביתה. במיוחד כשהילדים היו קטנים.
וגם עכשיו זה לא מתאים בכלל.
אני לא מרגישה מסכנה בגלל זה. האמהות יותר חשובה לי. והרצון לתת לילדי תחושת בית אמיתית. נראה לי שזה כבר מתבטא באישיות שהם מפתחים לעצמם. ביציבות שלהם.
שיהיה בהצלחה.. מה שתחליטי.

אמאנחל

Member
מנהל
מממ

מוכרחה להתוודות שאין לי ניסיון בתחום כלל.
&nbsp
אז רק כמה הערות ככה מהצד.
א. נראה לי שהגיע הזמן למצוא בייביסיטר בתשלום. מהתאור שלך יש כאן הצדקה להוצאה הכספית על עצמך. אבל רק את קובעת.
ב. נראה לי שאת צריכה להחליט שאת שווה השקעה של דייט אחד לפני שאת מכניסה זר למיטה. נראה לי לגיטימי (אפילו הכרחי?) לתהות מעט על קנקנו של פרטנר אפשרי לפני.
&nbsp
המון בהצלחה.

journe y

New member
כשרוצים רק מגע פיזי ו

כשרוצים רק את זה ברוב הפעמים אין בכלל חשק ואנרגיות להשקיע בדייט, בלנסות להכיר, בלנסות לשווק את האישיות. זה מעייף. לפעמים מתחשק רק להגיע למיטה להרגיש נחשקת או להתפרק מבלי יותר מידי בלאגנים. חד וחלק.

למעלה